Skocz do zawartości

IV TURA


ozzy110

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czemu Rada miałaby kontrolować inne kluby - to nje jest nasze zadanie żeby ingerować 

poza tym - akurat Evita przejmując Bux wiedział ze ma 2 lata bardzo ciężkie i robił wszystko żeby i utrzymać poziom i jednocześnie wyczyścić salary w momencie kiedy HC zniknie - co się udało (PO x2 i salary za rok bez HC)

z tego co wiem - on bardzo chciałby pozostawić Gabe bo to jego wynalazek j tylko to ze się spóźnił ze zrzutem Jarreau i Elleby (choć mu kilka razy przypominałem o tym) to te QO które musi podpisać zgodnie z naszym Regulaminem blokują ten ruch

natomiast pytanie do mądrzejszych w tej materii 

@january lub @karpik

jesli teraz Evita wyrówna Gabe to ma czas do startu sezonu żeby zejść pod niego i podpisać te nieszczęsne QO pozostałe?

jesli tak - to wyrównuje od ręki (a przynajmniej taki był jego zamiar zanim zaczął imprezę firmowa dzisiaj 😅)

i wtedy @MarcusCamby może pomożesz trochę @evitacre w tej materii?

Co do 5 tury - tak jak pisałem w innym temacie - jest dużo czasu żeby to zorganizować / nikt nas nie goni już teraz - praktycznie 90% składów jest zamknięte 

takze spokojnie @Tecu - na pewno znajdziesz jeszcze chętnych do gry w vicemistrzu ;) 

Edytowane przez Szulim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szulim napisał:

i wtedy @MarcusCamby może pomożesz trochę @evitacre w tej materii?

Ja zawsze chętnie każdemu pomogę. Możesz napisać do mnie w takim razie na PW, skoro rada już przeanalizowała sytuacje finansową Bucks? Ilu QO trzeba zrzucić?

2 minuty temu, Szulim napisał:

Nie wiem czemu Rada miałaby kontrolować inne kluby - to nje jest nasze zadanie żeby ingerować 

No jednak trochę jest. Oczywiście nie tylko rady, ale powinno być każdego przyzwoitego GMa. Wcześniej napisałem też o sytuacji Thunder. Osobiście myślałem, że czas podjęcia opcji rookie mamy jak w RL NBA, zwłaszcza że wcześniej tak było, teraz ozzy napisał, że czas jest do początku sezonu u Nas czyli zdecydowanie krótszy. Ja nie chcę, by świetnie prowadzeni przez @Lucas Suns zaraz stracili bezsensu Bane i Kisperta, bo to jest po prostu totalne wypaczenie gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

Ogólnie wchodzimy na komiczny teren, bo imo interpretacja pod tytułem:

1. Bucks wyrównują Vincenta
2. Bucks nie mają pieniędzy (HC) by podpisać tych trzech ziutyków z QO 

jest również prawidłowa :P 

 

Jeśli tak to w ogóle nie ma o czym mówić - postaram się skontaktować z Evitacre ale może być to utrudnione xD 

jakkolwiek inaczej jeszcze dzisiaj koło 13 jak z nim gadałem to chciał równać jakby nie HC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty @MarcusCamby możesz po prostu zagadać do Evity - jeśli faktycznie po podpisaniu Gabe nie musi na sile podpisać QO bo będzie to przekraczać HC to jest w domu - co nie zmienia faktu ze można mu pomoc ;) 

a co do Suns i @Eryko to przypominam ze jest pod wasza opieka Mentorów wiec możecie podjac te opcje za niego w ostatniej chwili jeśli tego nie zrobi jako nadzór nad klubem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Szulim napisał:

a co do Suns i @Eryko to przypominam ze jest pod wasza opieka Mentorów wiec możecie podjac te opcje za niego w ostatniej chwili jeśli tego nie zrobi jako nadzór nad klubem ;) 

To jest bardzo wartościowa informacja i myślę, że ja @fluber i @tangiers cieszymy się w takim razie z rozszerzenia naszych kompetencji, by pomagać nowym GMom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Giannis out. Chyba ze dostanie robotę @Qcin_69

Tu potrzebny jest profesjonalista

W ogole arkusz jest w pełni uzupełniony?

 

Bo jak tak, to Bucks nie mają do tego kilku graczy, a przed nami tylko jedna, piąta tura. 

 

Ładnie testowana jest cierpliwość Giannisa, ciekawe co mysli jak slyszy o tym przyszłym roku, gdzie większość  topowych FA raczej zostanie u siebie i zostanie mu jakiś ulep z Valenciunasow przedstawiony.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie napisałem tego w temacie - ale generalnie na tym polega parasol ochronny - macie pilnować aby kluby pod ochrona się nie rozpadły bez powodu ;) 

no chyba ze dany GM odpowiednio to zargumentuje 

i udało mi się napisać do @evitacre wiec pewnie zaraz wyrówna Gabe i będzie mógł zostawić tych jareeau i elleby na FA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Giannis out. Chyba ze dostanie robotę @Qcin_69

Tu potrzebny jest profesjonalista

Co do Gabe to robcie co chcecie. Nie zamierzam w to ingerowac.

Odnosnie Bucks to trade request jest oczywista sprawa po tym jak marnujemy prime Giannisowi. 
 

@Qcin_69 Jest troche winny Bucks, po wydymaniu ich w niespelnionym tradzie Middletona - Porter(?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, tangiers napisał:

Co do Gabe to robcie co chcecie. Nie zamierzam w to ingerowac.

Odnosnie Bucks to trade request jest oczywista sprawa po tym jak marnujemy prime Giannisowi. 
 

@Qcin_69 Jest troche winny Bucks, po wydymaniu ich w niespelnionym tradzie Middletona - Porter(?).

Middleton-Winslow była os wymiany xd i najlepsze ze wtedy wszystko mogło się potoczyć zupełnie inaczej gdyby Slak się nie najebal, czyli - Durant byłby w Heat, Khris w Socie, a Booker dalej w Suns 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Middleton-Winslow była os wymiany xd i najlepsze ze wtedy wszystko mogło się potoczyć zupełnie inaczej gdyby Slak się nie najebal, czyli - Durant byłby w Heat, Khris w Socie, a Booker dalej w Suns 

Czyli Bucks dostaliby Winslowa za Middletona?

To może nawet lepiej, że się SlaKB jednak najebał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Czyli Bucks dostaliby Winslowa za Middletona?

To może nawet lepiej, że się SlaKB jednak najebał.

już dokładnie nie pamietam jak to szło, ale byłoby to na pewno do odkopania, tam szedł na pewno Winslow i możliwe ze tez Otto, chyba tez kilku moich młodych gniewnych jak Ivan Rab. Frank Jackson(?) i chyba 2x1st pick, to na pewno było snt wtedy i wyszlo tak ze Wizards 1 głosem wygrali Duranta (przy remisie szedłby do Heat) a Khris grałby za jakieś 20-25 mln na sezon w Minnesocie- trzeba byłoby to odkopać, to było to FA z Woodenem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Reikai napisał:

W ogole arkusz jest w pełni uzupełniony?

 

Bo jak tak, to Bucks nie mają do tego kilku graczy, a przed nami tylko jedna, piąta tura. 

 

Ładnie testowana jest cierpliwość Giannisa, ciekawe co mysli jak slyszy o tym przyszłym roku, gdzie większość  topowych FA raczej zostanie u siebie i zostanie mu jakiś ulep z Valenciunasow przedstawiony.

Ej powiem Co tak - o ile @człowiek...morza robi te podjebki wg pewnego schematu, tj przymila się na PM, wysyla tam na przemian w miarę rozsądne propsy (może łyknę) z beszczelnymi  ( jak klepne ma argument za tr), niby friendly ale tak na prawdę żmija, to ty @Reikai tak trochę z dupy wsiadłeś do pociągu z maszynista człowiekiem w sumie licząc na co konkretnie ? 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, evitacre napisał:

Ej powiem Co tak - o ile @człowiek...morza robi te podjebki wg pewnego schematu, tj przymila się na PM, wysyla tam na przemian w miarę rozsądne propsy (może łyknę) z beszczelnymi  ( jak klepne ma argument za tr), niby friendly ale tak na prawdę żmija, to ty @Reikai tak trochę z dupy wsiadłeś do pociągu z maszynista człowiekiem w sumie licząc na co konkretnie ? 🙂 

Na nic, wyrażam swoje zdanie tj. zastanawiam się co z tymi Bucks i Giannisem będzie. 

 

Nic personalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał:

Na nic, wyrażam swoje zdanie tj. zastanawiam się co z tymi Bucks i Giannisem będzie. 

 

Nic personalnego.

Luz, u mnie też. Po prostu wyglądało jakbyś na ślepo obrał jakaś ścieżkę byle było fajnie coś napisać.

5 godzin temu, MarcusCamby napisał:

 

No skoro, tak to te błędy evitcare są coraz bardziej kosztowne. Mi z pickiem Bucks głupio składać TR, ale sytuacja Giannisa robi się coraz bardziej dramatyczna. Ten klub traci za darmo bardzo wartościowych rolesów w absurdalnych wręcz okolicznościach.

W sumie to wskoczyłeś na listę. Harden ma już maksa. Teraz tr bo jest w ch*** klubie bez perspektywa na misia ? 🙂 
Ogarniaj może swoja kuwetę. 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.