Skocz do zawartości

IV TURA


ozzy110

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Zostało jakieś 4 godziny do wyrównania Vincenta, co powinno być no brainerem.

Po tym jak Bucks stracili głupio Bullocka jestem zdania, że nie czekając na decyzje @evitacre powinniśmy go wyrównać przez aklamacje dla dobra rozrywki.

A ja bym nie wynagradzał Gmow którzy nie pilnują swoich graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

A ja bym nie wynagradzał Gmow którzy nie pilnują swoich graczy.

To nie jest wynagradzanie GMów, tylko nie rozwalanie zespołu, a Bucks i tak nie mają szczęścia ostatnio do GMów. Pierwsze dwa lata mieli mocne, @SlaKB robił tam świetną robotę, ale wraz z upadkiem Kemby Walkera i utratą Middletona to jest tam ciągła degrengolada. 

Staramy się zawsze unikać, by kluby nie były rozwalane przez pasywność GMów.

Przykładowo @Eryko też nie ma od dwóch tygodni i ja sobie nie wyobrażam, by ten klub stracił za chwilę za darmo Desmonda Bane i Corey Kisperta. Ja mam nadzieję, że rada trzyma tam rękę na pulsie bez mojego przypominania :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tecu napisał:

Dlaczego nie ma V tury? 

Jak mam kogoś podpisać? 

Idzie jak krew z nosa, czy to brat rekrutuje, czy to gracz w realu wybrał, nikt nie chce grać w zespole vicemistrza 🙁

Nie wiem. Szulim tak pisał. I chyba ma racje, bo w sumie po dopisaniu graczy z QO 90% rosterów będzie zamknięte i wystarczy tylko dopełnić skład jednym nazwiskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Nie wiem. Szulim tak pisał. I chyba ma racje, bo w sumie po dopisaniu graczy z QO 90% rosterów będzie zamknięte i wystarczy tylko dopełnić skład jednym nazwiskiem.

To jak mam to zrobić? @Szulim

Nigdy nie zrozumiem zmiany zasad w trakcie gry. 5 tur to chyba nawet w regulaminie jest zapisane.

Chyba mamy wystarczająco dużo czasu, czy coś nas goni?

Można w razie czego skrócić do minimum, ale wydaje mi się, że powinna się odbyć.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tez się nie spodziewałem braku 5 tury, tzn mam 14 graczy więc nic strasznego, ale skoro brakuje niektórym grajkow I zawsze była to też nie widzę powodu zmiany.

39 minut temu, MarcusCamby napisał:

To nie jest wynagradzanie GMów, tylko nie rozwalanie zespołu, a Bucks i tak nie mają szczęścia ostatnio do GMów. Pierwsze dwa lata mieli mocne, @SlaKB robił tam świetną robotę, ale wraz z upadkiem Kemby Walkera i utratą Middletona to jest tam ciągła degrengolada. 

Staramy się zawsze unikać, by kluby nie były rozwalane przez pasywność GMów.

Przykładowo @Eryko też nie ma od dwóch tygodni i ja sobie nie wyobrażam, by ten klub stracił za chwilę za darmo Desmonda Bane i Corey Kisperta. Ja mam nadzieję, że rada trzyma tam rękę na pulsie bez mojego przypominania :)

 

Spoko, obyczajów nie znam jak to było do tej pory, po prostu z perspektywy nowicjusza- nie pilnujesz gry= tracisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Zostało jakieś 4 godziny do wyrównania Vincenta, co powinno być no brainerem.

Po tym jak Bucks stracili głupio Bullocka jestem zdania, że nie czekając na decyzje @evitacre powinniśmy go wyrównać przez aklamacje dla dobra rozrywki.

Nom. Hard Cap

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Szulim napisał:

Btw - @MarcusCamby jak @evitacre ma wyrównać Vincenta skoro nie ma miejsca już pod HC ?

Widziałem, że jest jeszcze spory margines, więc rozumiem doliczyłeś te QO?

No skoro, tak to te błędy evitcare są coraz bardziej kosztowne. Mi z pickiem Bucks głupio składać TR, ale sytuacja Giannisa robi się coraz bardziej dramatyczna. Ten klub traci za darmo bardzo wartościowych rolesów w absurdalnych wręcz okolicznościach.

2 minuty temu, fluber napisał:

Stretc***ac lamba? 

Też lepsze rozwiązanie niż utrata kolejnego dobrego gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Widziałem, że jest jeszcze spory margines, więc rozumiem doliczyłeś te QO?

No skoro, tak to te błędy evitcare są coraz bardziej kosztowne. Mi z pickiem Bucks głupio składać TR, ale sytuacja Giannisa robi się coraz bardziej dramatyczna. Ten klub traci za darmo bardzo wartościowych rolesów w absurdalnych wręcz okolicznościach.

Też lepsze rozwiązanie niż utrata kolejnego dobrego gracza.

No Giannis jak ma czekać rok na zbawienie podczas FA, to może się nie doczekać np ofert dla graczy w 1 turze I tyle z tego czekania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

No Giannis jak ma czekać rok na zbawienie podczas FA, to może się nie doczekać np ofert dla graczy w 1 turze I tyle z tego czekania 

No to jest smutny widok, że moim zdaniem bezsprzecznie najlepszy gracz ligi tak marnuje się w prime bez właściwie wielkich perspektyw na zmianę sytuacji.

Teraz, ozzy110 napisał:

No, ale co mają stretche do wyrównania xd

To że Bucks są w coraz większej dupie, a rada wydaje się tego zupełnie nie kontrolować.

Zamiast śmieszkować i rzucać głupie komentarze w czym ostatnio królujesz, może warto zastanowić się nad poprawą sytuacji kilku klubów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.