Skocz do zawartości

FBX#3 - sezon 2009/2010


ms9

Rekomendowane odpowiedzi

Widzac jakich zawodnikow kupili Bucks mniemiam ze Redd juz u nich nie zagra. Ma skonczyc rehabilitacje jakos chyba w listopadzie do gry bedzie zdolny pewnie w grudniu. Moze pogra pare gier i zapewne go sprzedadza albo poczekaja az spadnie mu kontrakt. Ogolnie to ja bym go wywalal na FA bo chlop moze juz nie zagrac ani jednego meczu:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbym być bardzo pijany żeby mieć w składzie Redda;),salary wysokie i nie widze realnych szans żeby zagrał większą połowe sezonu.Z drugiej strony warto zaryzykować,może akurat wynajdą maść na jego kolana,która w połączeniu z Amolem pozwoli mu wrócić do dawnej formy :mrgreen:

 

Młody Matthews,Bill Walker czekają na nowych pracodawców.Odom również do wzięcia.Ciekawe kto teraz będzie dominował w Fantasy???czyżby Paul??Może Durant???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie było, mi wysokie salary REDDa w niczym nie wadzi, to że z Okurem będą jeździć na wózkach do listopada też nie przeszkadza, a jak potem zaczną robić po 45fppg to jeszcze będziecie się o nich bić a ja będę zgarniał wysokie picki i w następnym sezonie TOP5 ; )

Hill i Kidd już wtedy będą na emeryturze, więc i tak byli zbędni.

to samo się tyczy SHAQa. ktoś chętny podjąć ryzyko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.