Skocz do zawartości

[2038] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Pablo81 napisał:

Mój sezon skończył się od dealu po Hibberta. Tak chwaliliscie niektórych userow ułatwiając im grabież w biały dzień 

no o kahrze przecież zawsze było pisane że ma oko do dobrych wysokich za małe hajsy

więc nie wiem jakie to ułatwienie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, eMeS napisał:

Bosh oszczedzany, zobaczymy czy bedzie all nba, moze byc ciezko

raczej nie :( w ostatniej chwili te #$%^ clippers mnie wyprzedzily, a tak ladnie szlo nam 8 miejsce ;/ 

Sezon bardzo fajny, juz nie moge się doczekac losowania i draftu i FA :D i kolejnego roku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Koelner napisał:

niby wygrany deal bismack/Lowry/Monreo za Rose/Griffin rozjebal mi sezon 

Za szybko wymiekles :) Tu trzeba mieć jaja ze stali.

37 minut temu, MarcusCamby napisał:

Złodziej krzyczy łapać złodzieja :P

Nie no, takie wała jak deal po Hibberta to nie zrobiłem :) Takze szacun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pablo81 napisał:

Mój sezon skończył się od dealu po Hibberta. Tak chwaliliscie niektórych userow ułatwiając im grabież w biały dzień 

Chciałem się rozpisać o tym jak niewielki impact mają wysocy, o graniu Gortatem i porównaniach z Hawesem w naszych rozmowach. O tym, że jakby nie kontuzja Pachulia to nic bym nie zmieniał. Chciałem zapytać jaka twoja oferta za tego wymiatacza, bo może go oddam skoro taki gamę changer (9ppg, 10rpg i 3,5 bloku- wow to Hibbert czy Gorti?). 

Chciałem zapytać czy trollujesz, bo zrozumiałbym jakby chodziło o kontuzje a w dłuższej perspektywie farta Krzema.. 

Jednak przypomniałem sobie jak "straciłem" DeAndre i postaram się żeby Spurs mogło szybko zacząć wakacje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak zagra Nuggets, czy pójdą po wygraną i grę ze zdrowymi Jazz czy pokusza się o porażkę i spadek na 4miejsce i grę ze zdziesiątkowanymi przez superCommisha, Spurs? Wolves dzięki lepszemu bilansowo w spotkaniach Wolves-nuggets moze wskoczyć na 3 pozycję😅

Edytowane przez kuba2419
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kahR napisał:

Chciałem się rozpisać o tym jak niewielki impact mają wysocy, o graniu Gortatem i porównaniach z Hawesem w naszych rozmowach. O tym, że jakby nie kontuzja Pachulia to nic bym nie zmieniał. Chciałem zapytać jaka twoja oferta za tego wymiatacza, bo może go oddam skoro taki gamę changer (9ppg, 10rpg i 3,5 bloku- wow to Hibbert czy Gorti?). 

Chciałem zapytać czy trollujesz, bo zrozumiałbym jakby chodziło o kontuzje a w dłuższej perspektywie farta Krzema.. 

Jednak przypomniałem sobie jak "straciłem" DeAndre i postaram się żeby Spurs mogło szybko zacząć wakacje. 

AK za Gallo i Hibbert

Lub

Spady i 2x 1st za Hibbert.

Potem nawet Ptb nie chciało rozmiawiac o oddaniu Hibberta.

A tu nagle poszedł za spady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.