Skocz do zawartości

[2038] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

simka za 5 min

Dzień 116 (na pierwszym miejscu goscie)

Trailblazers 100 - Celtics 133
play-by-play

Grizzlies 86 - Suns 102
play-by-play

Pistons 87 - Spurs 124
play-by-play

Jazz 148 - Warriors 78
play-by-play

Clippers 89 - Lakers 102
play-by-play

Wizards 89 - Kings 76
play-by-play

Hawks 113 - Mavericks 117
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Kevin Love (Spurs) - 7
    Jae Crowder (Jazz) - 3
    Darius Miller (Kings) - 9
    Luis Scola (Mavs) - 2


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Hornets odkąd "tankują" mają bilans 6-5 🙃

Jakimś cudem 2xCavs, mnie i tankujących - Clippers, Hawks i Blazers. Przegrałeś m.in. u siebie z tankującymi Lakers, czy dwukrotnie osłabionymi Pistons. 

Jak nie tankujesz - to świetnie - liczę na to, że Vince Carter (jak nie zakończy kariery), Klay Thompson i Taj Gibson w nowym sezonie nadal będą na liście injury, a Lawson będzie back upem, a jeżeli nie to zostaw sobie te banialuki dla BeGM - bo tam to najwyraźniej działa. Soft tank to tank jakbyś nie koloryzował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, SzuLcU napisał:

LAC nie tankuje tylko sprawdza głębię składu i różne rozwiązania taktyczne pod kątem nowego sezonu.  I walczymy o nagrodę 6mena dla numer 2 tegorocznego draftu.

Seattle rozwija młodzież albo docenia swoich weteranów jak Haslem i daje im minuty pod koniec sezonu.

Każdy inny team - tank :)

Okoliczności nie mają znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Seattle rozwija młodzież albo docenia swoich weteranów jak Haslem i daje im minuty pod koniec sezonu.

Każdy inny team - tank :)

Okoliczności nie mają znaczenia.

Jak na młodego padawana przystało - bardzo dobrze uczysz się od swojego mentora i mistrza Januarego - kłamstwo powtarzane 100 razy staje się prawdą.. 

Posadzenie starego Vincea w ostatnich meczach o nic - tak, to jestem w stanie zrozumieć.. Kleya i Taja oraz gra z ławki Lawsonem - nie.

No i robisz to drugi rok z rzędu 🙃

A porównywanie mojego pierwszego sezonu (gdzie Brookiem, czy Dragiciem, grałem przecież do końca) gdzie uczyłem się dopiero simki, do Twojego 10 to już grubszy szczyt bezczelności marcusowej "kultury organizacji". Haslem był jeszcze wtedy bardzo fajnym graczem - zresztą o wartości graczy dopiero się wtedy uczyłem. 

I najważniejsze - u mnie posadzenie Sabonisa i McGradyego nie miało żadnego wpływu na końcową tabelę, bo już nikogo nie miałem jak wyprzedzić. Miałem - co znalazłem podczas sezonu przy poprzednich twoich kłamstwach - chyba nawet dodatni bilans na koniec 6-4 czy coś takiego i dobiłem jakoś w przedostatnim meczu do 30W o które walczyłem.. więc z czym do ludzi tankerze.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, SzuLcU napisał:

LAC nie tankuje tylko sprawdza głębię składu i różne rozwiązania taktyczne pod kątem nowego sezonu.  I walczymy o nagrodę 6mena dla numer 2 tegorocznego draftu.

Masz tak dużo talentu w drużynie, że to nawet jest do kupienia. Podoba mi sie pomysł Jokiem na pg. - nie wiem czy on w simce jako sf nie skończy - obaczymy jak będą się rozwijały jego skille. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wschód przed playoffs:

1. Chicago

2. Boston

3. Toronto

4. Orlando

5. Washington - pomimo braku Beala Philly ich nie powinna wyprzedzić.

6. Philly

7. Cavs - choć z Philly o 6 seed teoretycznie jeszcze mogą powalczyć (bezpośredniego bilansu nie sprawdzałem).

8. Indiana (lub Milwaukee jak Pacers by się potknęli). 

 

Zachód:

1. Houston

2. Seattle

3. Denver - tu rozstrzygnie sie to w ostatnim dniu sezonu, gdzie grają z Cavs

4. Minnesota - jak wygrają dwumecz z tankującymi Knicks, a w ostatnim dniu wyjazd do Wizards, to awansują na 3 seed bo maja 3-1 w bezpośrednim pojedynku z Denver.

5. San Antonio - kluczowy wydaje się poranny mecz z Kings (bo później dwumecz z Rockets bez Jordana i Lovea). Z Jazz maja 3-1 dzięki kluczowemu wczorajszemu łinowi.

6. Utah - teoretycznie powinni mieć taki sam bilans jak Spurs, ale mają 1-3 w bezpośrednich pojedynkach.

7. Phoenix - mecz z Lakers wygrają, ale Spurs sa już poza ich zasięgiem, a Jazz mają 3 łatwe (teoretycznie) mecze. Choć jedna wpadka Jazz i będzie trza sprawdzać ich bezpośredni bilans.

8. Dallas - wygrali batalię z Grizzlies o ostatnie miejsce w playoffs.

 

Teamy spoza playoffs (tankerzy i pechowcy) przed draftem, na chwilę obecną:

1. New Jersey

2. Atlanta

3. Lakers

4. Golden St.

5. New York

6. Portland

7. Sacto

8. Clippers

9. Miami

10. New Orleans

11. Detroit

12. Memphis

13. Milwaukee

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 117 (na pierwszym miejscu goscie)

Raptors 97 - Celtics 86
play-by-play

Warriors 69 - Grizzlies 112
play-by-play

Knicks 57 - Timberwolves 99
play-by-play

Suns 95 - Lakers 94
play-by-play

Cavaliers 139 - Sonics 115
play-by-play

Wizards 66 - Pacers 110
play-by-play

Spurs 115 - Kings 68
play-by-play

Bucks 101 - Nets 97
play-by-play

Hawks 93 - Bulls 116
play-by-play

Heat 60 - Jazz 116
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Wilson Chandler - Bucks - 3days
    Jeremy Lamb - Heat - 2days


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

 

 

 

liczę ze przy tylu taktykach do zmian nigdzie specjalnie sie nie rąbnąłem xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.