Skocz do zawartości

[2038] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, kahR napisał:

Hibbert gra słabo a dobry bilans to raczej skutek słabych rywali (głównie). Tuzy z Lakers wchodzili na kosz jak w masło a niby mam giganta pod obręczą...

przeciez porazka z LAL idzie na konto ofensywy Wolves (3 asysty Irvinga, masa cegiel Grangera i Matthewsa, pasywny Melo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simka za 10 min

Dzień 114 (na pierwszym miejscu goscie)

Knicks 86 - Bulls 125
play-by-play

Magic 133 - Jazz 132
play-by-play

Pistons 95 - Wizards 82
play-by-play

Grizzlies 100 - Sonics 108
play-by-play

Pacers 90 - Bucks 95
play-by-play

Warriors 69 - Hawks 92
play-by-play

Kings 69 - Timberwolves 123
play-by-play

Rockets 124 - Spurs 118
play-by-play

Mavericks 105 - Trailblazers 62
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simka za 5 min!

Dzień 115 (na pierwszym miejscu goscie)

Grizzlies 96 - Mavericks 115
play-by-play

Nets 88 - Lakers 84
play-by-play

Jazz 97 - Spurs 115
play-by-play

Raptors 102 - Bulls 116
play-by-play

Suns 114 - Warriors 59
play-by-play

Kings 78 - Sonics 99
play-by-play

Cavaliers 96 - Hornets 127
play-by-play

Pacers 114 - Rockets 140
play-by-play

Pistons 86 - Bucks 123
play-by-play

Wizards 88 - Celtics 122
play-by-play

Hawks 89 - Magic 121
play-by-play

Clippers 83 - Nuggets 103
play-by-play

Trailblazers 113 - Timberwolves 127
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • DeAndre Jordan (Spurs) - 12
    Jeff Green (Wizards) - 4


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bux mają u siebie Wizards, dwumecz z Nets i mecz z Kings - tu faktycznie jeszcze może być ciekawie. 

Dumni SuperSonics drugi raz za mojej kadencji zdobyli mistrzostwo Dywizji 💪 Ponadto już mam 48W - co jest moim rekordem, a cały czas 4 mecze do rozegrania i spore szanse na 50W. 

Pod nieobecność Brooka liczyłem po cichu na 3-2, a jest 4-1 i tylko niespodziewana porażka z tankującymi Hornets. Dexter Pittman po podpisaniu odwdzięczył się dziś grając 23min. i notując 2pkt. 11zb. 2as. 2prz. 3bl. - jest tu cały czas potencjał na solidnego gracza jak tylko komisze ustawią go przed campami na jego nominalnej pozycji centra. Mój tegoroczny pick wciskany w propozycjach wymian podczas sezonu najpierw przez Julka, a później Pablo, będzie gdzieś koło #22 :P 

No i w łikend, a może i wcześniej startuje gra na poważnie - czyli playoffs :P a zuchy moga się szykować do draftu  - nawiasem mówiąc ciekawe kto mi wychowa mojego przyszłego franchise playera Kellego O. Jr. ? 🤔

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.