Skocz do zawartości

[2038] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, Cichy napisał:

myslalem ze sprzedaz Pierce'a za kontuzjowanego Collisona tym wlasnie bylo ;)

pls

przy takich ekspertach tanku jak @matiwrona czy @Qcin_69 (tu to nie wiem po co cygan tankuje jak potem wybiera same busty xD) to taki ruch wyglada jak walka o misia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od paru lat nabijam się z tych twardych tankerow oni kontrują i opierdalaja ze się wcinam a tak na prawdę nic się nie zmienia. Zakały tej gry. 

Ciagle na dnie bez klasy. W szczynach 

Kto umi w to to po 2-3 latach wyskakuje z ekipa na top. Inni siedzą i kombinują od dekady ( nasze 5 lat grania) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, julekstep napisał:

pls

przy takich ekspertach tanku jak @matiwrona czy @Qcin_69 (tu to nie wiem po co cygan tankuje jak potem wybiera same busty xD) to taki ruch wyglada jak walka o misia!

Hawks nigdy nie tankowali. 

My ogrywamy młodzież.

I jakie

same busty, to my do ligi wprowadzaliśmy Galinariego, Beverleya i Bargnaniego.

A teraz Elfrida, Jusufa i Bruno…

 

29 minut temu, ignazz napisał:

 

Ciagle na dnie bez klasy

 

A KTO GRAŁ W FINAŁACH NBA z Wizards? 
Jak ja przez cały swój pobyt w simce (a gram od draftu z Bynumem (albo rok później) to dwa razy wybierałem w top10

draftu xd raz Gallo a raz Bargnaniego ;x 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, julekstep napisał:

pls

przy takich ekspertach tanku jak @matiwrona czy @Qcin_69 (tu to nie wiem po co cygan tankuje jak potem wybiera same busty xD) 

bo to jest tank dla tanku, dla samej ideii, ja teraz postanowilem to podniesc do rangii jeszcze wiekszej "cnoty" dlatego poodawałem swoje picki😋🥴

16 minut temu, Qcin_69 napisał:

Hawks nigdy nie tankowali. 

My ogrywamy młodzież.

I jakie

same busty, to my do ligi wprowadzaliśmy Galinariego, Beverleya i Barg

Jak ja przez cały swój pobyt w simce (a gram od draftu z Bynumem (albo rok później) to dwa razy wybierałem w top10

draftu xd raz Gallo a raz Bargnaniego ;x 

reasumujac niepotrzebnie cie Julek nawet za to pochwalił😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał:

Bardzo słusznie prawisz mój młody padawanie - bierz przykład z Dumnych SuperSonics 💪

You Must Star Wars GIF by Regal

Sonicks i Pacers to zdecydowanie moje ulubione organizacje! 4 picki od tych zasłużonych tankerow, nawet 5 jakby doliczyć jeden który otrzymali ode mnie Blazers na odchodne! 

#prorok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Qcin_69 napisał:

Sonicks i Pacers to zdecydowanie moje ulubione organizacje! 4 picki od tych zasłużonych tankerow, nawet 5 jakby doliczyć jeden który otrzymali ode mnie Blazers na odchodne! 

#prorok

nom i oddajac picki Qcinowi nie podaważamy naszej ideii szczytnego tanku dla tanku, bo wspomniany podczas draftu i tak zawsze spierdo.i 😋

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, ignazz napisał:

Ok. Ale to taki skład odziedxiczyles? Przejąłeś jakiś klub od kogoś co porzucił haniebnie jak ja Heat?

Czy budujesz od lat i tak wyszło?

Zrobiłem finał NBA tym co zbudowałem za pierwszym razem przy Twoim udziale bo Roy i Deng byli. Heat miałem plan jakiś ale się potem wypaliło i naturalnie postanowiłem przebudować drużynę w oparciu o draft 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 88 (na pierwszym miejscu goscie)

Spurs 106 - Heat 101
play-by-play

Lakers 94 - Jazz 107
play-by-play

Hawks 87 - Bucks 115
play-by-play

Clippers 104 - Grizzlies 109
play-by-play

Sonics 80 - Nuggets 115
play-by-play

Warriors 87 - Timberwolves 79
play-by-play

Celtics 95 - Nets 79
play-by-play

Hornets 105 - Pacers 124
play-by-play

Cavaliers 85 - Raptors 123
play-by-play

76ers 109 - Knicks 98
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Andrew Bynum (Sonics) - 4
    Carlos Boozer (Pacers) - 9


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufff, teoche się bałem tej kolejki, bo jednak Bucks to Bucks, porażki maja w DNA, a tutaj miła niespodzianka i spokojny wpierdol.

Brawo dla Minnesoty, bo GSW już zaczęło się niebezpiecznie zbliżać, w końcu można będzie dać odpocząć Cpusinsiei przed kolejnym sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.