Skocz do zawartości

[2038] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Pablo81 napisał:

Pamiętam mój pierwszy sezon w simce. Nie ogarnialem jeszcze Excela, a w komentarzach było ciągle Bargnani - włoski ogier. I serio myślałem wtedy, że jest zajebisty :)

ja Qcina znam dłużej, więc jak czytałem Bargiani - włoski ogier, to wiadomo było, że kasztan i Qcin szuka na niego jelenia za assety :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Pablo81 napisał:

Pamiętam mój pierwszy sezon w simce. Nie ogarnialem jeszcze Excela, a w komentarzach było ciągle Bargnani - włoski ogier. I serio myślałem wtedy, że jest zajebisty :)

aż się zaśmiałem 😂

 

//

simka byłaby sto razy fajniejsza jakby nie można było sprawdzić konkretnych skilli na excellu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, julekstep napisał:

aha juz widze wtedy te posty Ice o Durancie i jego C w potencjale xD

No ten scouted potential by trzeba było ogarnąć żeby był rzeczywisty, a poza tym wszelkie rankingi i dyskusje byłyby ciekawsze patrząc tylko na statsy i osiągnięcia danych graczy, a teraz formuła w excelu i eloo

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SlaKB napisał:

No ten scouted potential by trzeba było ogarnąć żeby był rzeczywisty, a poza tym wszelkie rankingi i dyskusje byłyby ciekawsze patrząc tylko na statsy i osiągnięcia danych graczy, a teraz formuła w excelu i eloo

no tyle wtedy komisz by musiał nie być jednocześnie GMem

bo raz że przewaga dostępu do statów

dwa że nikt by z nim nie chciał robić trejdów xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do exela przy drafcie - pełna zgoda, ale warto żeby było krótkie info przy każdym graczu o jego słabych i mocnych stronach. W rl mamy mock drafty i gracze pokazują sie na campach. 

1 minutę temu, SlaKB napisał:

Zgadza się więc raczej niewykonalne

Można rotacyjnie wyznaczać jednego z komiszy, kogoś kto akurat nie będzie miał picku w drafcie (albo jakis 2nd rounder tylko) - do ogarnięcia przy dobrej woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alonzo napisał:

Co do exela przy drafcie - pełna zgoda, ale warto żeby było krótkie info przy każdym graczu o jego słabych i mocnych stronach. W rl mamy mock drafty i gracze pokazują sie na campach. 

Można rotacyjnie wyznaczać jednego z komiszy, kogoś kto akurat nie będzie miał picku w drafcie (albo jakis 2nd rounder tylko) - do ogarnięcia przy dobrej woli.

w sumie przy drafcie dałoby radę bo można wrzucić na sam koniec do gierki (przed ostatnim meczem finałów np. )

tylko ja jestem pewien że to by prowadziło do ostrych histerii potem xD

no i cały czas jak robimy drafty z reala to nie ma to aż takiego sensu (z góry +/- wiadomo kto będzie jaki)

ale da się ogarnąć

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, julekstep napisał:

w sumie przy drafcie dałoby radę bo można wrzucić na sam koniec do gierki (przed ostatnim meczem finałów np. )

tylko ja jestem pewien że to by prowadziło do ostrych histerii potem xD

no i cały czas jak robimy drafty z reala to nie ma to aż takiego sensu (z góry +/- wiadomo kto będzie jaki)

ale da się ogarnąć

Jeszcze tylko kilka draftów :P

Będę orędownikiem tego, żebyśmy później jechali ze 3 sezony co najmniej na tych mglistych mockach ( z rl), ponadto z 2 ostatnie roczniki  rozpoczynające wtedy karierę w rl będzie jeszcze ciężko tak naprawdę ocenić. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Jeszcze tylko kilka draftów :P

Będę orędownikiem tego, żebyśmy później jechali ze 3 sezony co najmniej na tych mglistych mockach ( z rl), ponadto z 2 ostatnie roczniki  rozpoczynające wtedy karierę w rl będzie jeszcze ciężko tak naprawdę ocenić. 

jak emes przygotuje draft to mogę zrobić 'mocki' (w sensie przy każdym grajku dać opisowo mocne/słabe strony + moją predykcję w stylu sufit ASG podłoga - starer)

coś jak w NBA2K przy draftach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, julekstep napisał:

jak emes przygotuje draft to mogę zrobić 'mocki' (w sensie przy każdym grajku dać opisowo mocne/słabe strony + moją predykcję w stylu sufit ASG podłoga - starer)

coś jak w NBA2K przy draftach

dobrze ze już po drafcie z Jokiciem zarem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 66 (na pierwszym miejscu goscie)

Lakers 82 - Spurs 150
play-by-play

Suns 111 - Bulls 96
play-by-play

Jazz 94 - Pistons 123
play-by-play

Trailblazers 92 - Clippers 110
play-by-play

76ers 78 - Bucks 103
play-by-play

Nuggets 116 - Rockets 97
play-by-play

Kings 86 - Knicks 115
play-by-play

Nets 82 - Magic 135
play-by-play

Cavaliers 115 - Hawks 99
play-by-play

Raptors 107 - Heat 85
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Chris Paul - Suns - 7days


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.