Skocz do zawartości

Liga Roto Keeper #1 - sezon 2022/2023


dannygd

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.10.2022 o 16:38, qbarox napisał:

Niech kolega Danny włączy możliwość zmiany tego na co się zagłosowało.

Jest włączone, nie wiem czemu nie widzicie ;(

hwVsqzj.png
Swoja drogą Jamjack i QAN? Co to QAN? I naprawdę inne terminy nie wchodza w rachubę? 

W dniu 3.10.2022 o 16:38, qbarox napisał:

Chwila, dlaczego nowi nie zaznaczają keeperów? Przecież to Keeper.

Bo tak ustaliliśmy w regulaminie. Chodziło o to, że mieliśmy np. ekipę olewaczy do przejęcia z karami w odjętych $ i beznadziejnymi keeperami (lub żadnymi) i np. super ekipę z keeperami i jeszcze handicapem np. kilkunastu $ - wtedy na drugą byliby sami chętni, a na 1 nigdy byśmy nie znaleźli gracza do przejęcia. Stad każdy nowy zaczyna budować swoja ekipę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dannygd napisał:

Bo tak ustaliliśmy w regulaminie. Chodziło o to, że mieliśmy np. ekipę olewaczy do przejęcia z karami w odjętych $ i beznadziejnymi keeperami (lub żadnymi) i np. super ekipę z keeperami i jeszcze handicapem np. kilkunastu $ - wtedy na drugą byliby sami chętni, a na 1 nigdy byśmy nie znaleźli gracza do przejęcia. Stad każdy nowy zaczyna budować swoja ekipę.

Zgoda, natomiast wtedy powinniśmy zrobić węża między sobą i podzielić się keeperami z puli. Bo w tym momencie, przy tym jak widzę keeperów jak Garland i dodatkowy hajs dla reszty drużyn, to nie pozostaje nam nic innego jak przytankować i generalnie nie uczestniczyć w jakiejkolwiek walce. 

Swoją drogą, proszę mi odznaczyć 15 i 16 i zaznaczyć 11 jako pewny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, qbarox napisał:

Zgoda, natomiast wtedy powinniśmy zrobić węża między sobą i podzielić się keeperami z puli. Bo w tym momencie, przy tym jak widzę keeperów jak Garland i dodatkowy hajs dla reszty drużyn, to nie pozostaje nam nic innego jak przytankować i generalnie nie uczestniczyć w jakiejkolwiek walce. 

Raczej w 1 sezonie każdy to przechodzi, więc czemu niby jakiegoś węża mielibyśmy robić? BTW. Tu już mieliśmy podium jeśłi sie nie mylę rookasa, bo tak podraftował i jeszcze keeperów zdobył, więc... 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, dannygd napisał:

Jest włączone, nie wiem czemu nie widzicie ;(

Jak się jest niezalogowanym to nie można edytować. W tym roku jest inaczej niż w latach poprzednich. W poprzednich latach zapamiętywało urządzenie czy coś i z automatu logowało wchodząc np z linka ogólnego i można było edytować. W tym roku należy się zalogować lub wejść z linka który się wygenerował gdy zaznaczaliśmy terminy.

Edytowane przez Jackoso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki - proszę o pilne zagłosowanie i ponowne zweryfikowanie terminarzy. Wciąż 5 osób nie zagłosowało, a jutro jest termin deklaracji keeperów... 

https://webapp.oulu.fi/framadate/studs.php?poll=kZX2SQ7WClwSgHFj

Mamy 3 terminy z 12 osobami (10,11 i 17 październik) na 15 głosujących (5 nie głosowało, @vitek2k @L.TM @bobry bytom @Falki a @chyzio deklarował, że się dostosuje).

Jak ktoś nie może zmienić dat, niech tu napisze co i jak mu pasuje, a ja to zmienię w ankiecie. Jeśli nic sie nie zmieni, to decyzją komisza wybiorę datę z tych 3.

Pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, dannygd napisał:

Chłopaki - proszę o pilne zagłosowanie i ponowne zweryfikowanie terminarzy. Wciąż 5 osób nie zagłosowało, a jutro jest termin deklaracji keeperów... 

https://webapp.oulu.fi/framadate/studs.php?poll=kZX2SQ7WClwSgHFj

Mamy 3 terminy z 12 osobami (10,11 i 17 październik) na 15 głosujących (5 nie głosowało, @vitek2k @L.TM @bobry bytom @Falki a @chyzio deklarował, że się dostosuje).

Jak ktoś nie może zmienić dat, niech tu napisze co i jak mu pasuje, a ja to zmienię w ankiecie. Jeśli nic sie nie zmieni, to decyzją komisza wybiorę datę z tych 3.

Pozdr,

U mnie 10/10 odpada - draft aukcja w II lidze na e-nba i 17/10 - delegacja z pracy.

Zaznacz proszę w ankiecie że jestem dostępny też 14/10, 15/10, 16/10 a niedostępny 12/10, 17/10, 18/10

Niestety mimo usilnych prób nie udało mi się zalogować żeby edytować ankiete (jakaś ciemna masa ze mnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, L.TM napisał:

PHX keepers:

Anthony Edwards

Shai Gilgeous-Alexander

Tyler Herro

Herbert Jones

Dla mnie obojętne którą datę wybierzecie, bo i tak mam juz draft 10, 11 i 17.

Jak zgłosujesz to może inna data wyjdzie lepsza. jak tego nie robisz to dupa - skąd mam to wiedzieć?

 

KAT 65, OG 18, Hayward 10, Simons 10 - razem 103, 99$ na draft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.