Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Deklaracje


Tecu

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za potwierdzenia

Brakuje jeszcze

@Pablo81 @antek @cvbe@obi @El-Maniaque

Zakładam, że ktoś z nich lub kilku nie potwierdzą, więc szukamy chętnych do gry. Jak macie kogoś to przekazujcie dalej info.

Dajmy sobie czas do 15.09 by ruszyć zwłaszcza, że prace nad uaktualnieniem składów i draftem są w lesie.

Gdyby ktoś mógł popracować choć częściowo nad tabelką ze składami to zapraszam, gdybyście coś zrobili to dopiszcie w tabelce opis co zrobione.

Albo chociaż wpiszcie tutaj swój skład.

Kazda pomoc mile widziana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pomogę jak obiecałem na priv ale od jutra/piątku dopiero mam chwile wytchnienia. Również uważam ze nasza liga ( Draft ) powinien zacząć się dopiero 15 września bo nawet nie mamy kolejnosci draftu ustalonej i pełnego składu gm-ów, wiec to bardzo dobry pomysł i powinnismy ta date zrobić jako oficjalną. Zdążymy spokojnie przed końcem off-sezonu jak zaczniemy Draft 15. Września. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, reasumując, mamy 4 wolne miejsca w lidze, bo Musli zrezygnował a @antek, @cvbe, @El-Maniaque nie zgłosili chęci.

W to miejsce z pewnością @Alonzo i szukamy chętnych. Jakieś tam wici rozesłałem, jakbyście mogli kogoś wkręcić to byłoby super.

Mamy jakąś alternatywę? Można zacząć ligę w 17tu a 3 zespoły będą martwe i będą czekały na kogoś? Jest to możliwe technicznie?

 

Wklepałem do tabelki składy aktualne, na razie bez salary. To dokończę lub @RonnieArtestics w ciągu najbliższych dni a potem policzymy draft.

Myślę, że start draftu jest realny na 18.09. To pewnie do zrobienia, ale martwią mnie te 3 wolne miejsca.

Jakby znaleźli się chętni to trzeba byłoby szybko zrobić mini draft, co też trwa, albo zgodziliby się na konkretne zespoły.

Link do tabelki albo w pierwszym poście zeszłego sezonu, albo tu:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/11ULfPlU1kuLe0niPvZ7dUdBzhKzexe6tqWQJaI_w3Bo/edit#gid=449319454

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracujemy z @Tecui wpadłem na pomysł.  Żeby ułatwić znalezienie chętnych trzeba  by było może ogłosić mini Draft złożony z graczy tych 3 rozpadajacych się teamów ? 
Te drafty i tworzenie swojego składu a nie przejmowanie czyjegoś to najwieksza frajda jest i nawet inni się wtedy uruchamiają z dealami po picki w minidrafcie. Wiec ożywiłoby to nieco rozgrywki na opóźnionym początku naszego fbx2 offseason.  
 

minidraft by ruszył jeszcze w ten weekend jak znajdziemy chętnych, bo pracujemy od właśnie teraz nad arkuszem i kolejnością w drafcie i w tym tygodniu powinno być skończone :D 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bulek napisał:

@RonnieArtestics a gdyby ktoś ze zwlekaczy się zgłosił?

Zależy do kiedy.

Musimy to jakoś ogarnąć maks do końca września. Na razie brakuje min. dwóch osób, więc mają oczywiście jeszcze szansę.

Pytanie przy okazji - czy jest technicznie możliwe rozpoczęcie w 18tu i dwie ekipy martwe, które ktoś przejmie na przykład za miesiąc, dwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, bulek napisał:

@RonnieArtestics a gdyby ktoś ze zwlekaczy się zgłosił?

To maja jeszcze czas oczywiście  aż nie znajdziemy chętnych. 
Ale jesli pijesz do elmaniaque, bo to chyba twój kumpel to szczerze wolałbym żebyś już go nie sciągał. Co roku to robisz i później cały rok go nie ma. Tak już od pięciu lat. Bez sensu taki gracz.  

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Tecu napisał:

Pytanie przy okazji - czy jest technicznie możliwe rozpoczęcie w 18tu i dwie ekipy martwe, które ktoś przejmie na przykład za miesiąc, dwa?

Komisz na Yahoo może edytować roster danej drużyny, więc nie powinno być żadnego problemu, żeby przez jakiś czas te ekipy jechały na autopilocie. W lidze points, nie roto, nie powinno to być problemem, bo takie ekipy (oprócz blokowania graczy na rynku), nie będą psuć tabeli reszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram dalej. :)

Nikt mnie nie ściągnął. Jakiś czas temu zaglądałem czy nie ma już tematu z deklaracjami na next sezon i nie było jeszcze.

Proszę mi nie zarzucać, że mnie nie ma bo gram sumiennie cały sezon. Na forum faktycznie zaglądam, jak mi się przypomni, ale chyba najważniejszy jest udział w lidze na Yahoo.

Edytowane przez El-Maniaque
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, El-Maniaque napisał:

Gram dalej. :)

Nikt mnie nie ściągnął. Jakiś czas temu zaglądałem czy nie ma już tematu z deklaracjami na next sezon i nie było jeszcze.

Proszę mi nie zarzucać, że mnie nie ma bo gram sumiennie cały sezon. Na forum faktycznie zaglądam, jak mi się przypomni, ale chyba najważniejszy jest udział w lidze na Yahoo.

Wiesz ludzie chca czasem pohandlować wiec jest bardzo wskazane zaglądać na forum w trakcie offseason często. Możesz grac dalej ale zaglądaj na forum chociaż raz w tygodniu zwłaszcza gdy nie trwa sezon, ok? Bo wtedy nikt nie może zlozyc ci oferty na Yahoo. 

Zostało w takim razie ostatnie wolne miejsce. Czekamy Na ostatniego chętnego i mysle ze w weekend ruszymy od razu z minidraftem. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.