Skocz do zawartości

[2038] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Alonzo napisał:

 

To się GM Philly ucieszy, że takiego wymiatacza z potencjałem 80 na dzień dobry dostał :P 

 

Chociaż wporzo sie nazywa, tarik black, brzmi kozacko😋 znajac szczescie phili bedzie steal😉 słowem szara eminencja simki rdg zawsze czuwa, a tu co. @RDG2 mistrzu, pogromco magic😄 żyjesz?😛 jeśli nie, to nie odpisuj, dziwnie by to wygladało🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ignazz napisał:

Niezłe się tu bawicie w Draft. 
W rok robić dwa sezony i w rok robić Draft 

ja tam się już o tempie draftu nie odzywam, bo sezon w sezon to samo - podobał mi się ten Twój przykład o bingo dla emerytów - simkowy draft pasuje tu idealnie. Dojrzewa we mnie myśl, że kiedyś skumuluje w simce jak najwięcej wyborów w jednym drafcie i będę wybierał każdego gracza po 23h i 59min. :P - ideałem by było mieć wtedy wszystkie picki w I rundzie to wstrzymałbym grę na cały miesiąc - może wtedy w Radzie Entów by się jakieś przemyślenia odnośnie zreformowania draftu pojawiły. 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Alonzo napisał:

ja tam się już o tempie draftu nie odzywam, bo sezon w sezon to samo - podobał mi się ten Twój przykład o bingo dla emerytów - simkowy draft pasuje tu idealnie. Dojrzewa we mnie myśl, że kiedyś skumuluje w simce jak najwięcej wyborów w jednym drafcie i będę wybierał każdego gracza po 23h i 59min. :P - ideałem by było mieć wtedy wszystkie picki w I rundzie to wstrzymałbym grę na cały miesiąc - może wtedy w Radzie Entów by się jakieś przemyślenia odnośnie zreformowania draftu pojawiły. 🙃

mamy okres wakacyjny mimo wszystko, więc tu ciężko oczekiwać pełnej aktywności od każdego

 

ofc też mi się średnio podoba że tegoroczny draft się tak ciągnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

w międzyczasie można podyskutować o czymś ciekawym

np 'który sezon Magic wspominasz najlepiej i czemu?'

albo 'który GM jest najlepszy i czemu jest to julek?'

❤️ 

Bardzo propsuje👍😄 

To na pierwsze, ten 35 czy ktory to był co to Magic byli takim faworytem że wychodziło to poza skalę i fostali oklep od Wolves w finale 😗 

I czemu to julek, no proste nikt tak nie buduje contenderow z rywali swych😄 

Julciu super zabawa😋 nastepnego typuję do odpowiedzi @Alonzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, elwariato napisał:

Bardzo propsuje👍😄 

To na pierwsze, ten 35 czy ktory to był co to Magic byli takim faworytem że wychodziło to poza skalę i fostali oklep od Wolves w finale 😗 

I czemu to julek, no proste nikt tak nie buduje contenderow z rywali swych😄 

Julciu super zabawa😋 nastepnego typuję do odpowiedzi @Alonzo

Sezon to zdecydowanie ten, w którym Julek miał chyba 4 All starów - zdaje się, że to ten sam, co podałeś, gdzie w Finale przegrał z Sotą. ;)

A odnośnie drugiego pytania - mało kto ma w simce wpływ na wycenę graczy na FA jak Julek dzięki swoim rankingom i analizom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, julekstep napisał:

w międzyczasie można podyskutować o czymś ciekawym

np 'który sezon Magic wspominasz najlepiej i czemu?'

albo 'który GM jest najlepszy i czemu jest to julek?'

❤️ 

Nie ulega wątpliwości ze najbardziej emocjonującym sezonem Orlando Magic będzie ten nadchodzący. Zdradzę nawet sekret, ze kulisami mojego odejścia z Miami Heat było umożliwienie sobie przeżycia tego epokowego wydarzenia bez jakichkolwiek zaburzeń. Po prostu będąc z boku niejako wydarzeń z oczyszczonym umysłem i już nie patrząc na Orlando jako niedoścignięta konkurencja łatwiej będzie o czysta rozkosz. Dziwne by było abym jako GM innego klubu entuzjastycznie podchodził do każdego zwycięstwa wielkich i potężnych Magic. Oczekiwania są ogromne i tylko Wielki Człowiek jest w stanie udźwignąć brzemię dowodzenia przywództwa i odpowiedzialności za losy całego świata. Zbliżająca się rozkosz podnieca jeszcze bardziej a podnieta sprawia ze Draft się dłuży i znowu podsyca żar zbliżających się wydarzeń. Mając czas wolny mogę skupić się na każdym spotkaniu Magic aby w pełni zauważyć ich Wielkość. Będę smakował i kosztował te rozkosz w bardzo zmysłowy i wysublimowany sposób. Pierwszy raz bez zazdrości i tylko z podziwem szczerym wzruszającym konsumując piękno pełnym smakiem … jedynie z żalem ze tego piękna nie mogę dotknąć ale to oczywiste jak piszemy o poziomie boskości. 
 

Co do drugiego pytania to jest ono niesmaczne. O pewnych rzeczach nie wypada dyskutować w tym oczywiście w przypadku tej kwestii. 
Zamiast tego zostawię tu pewne słowo:

Aksjomat, postulat, pewnik – jedno z podstawowych pojęć logiki matematycznej. Od czasów Euklidesa uznawano, że aksjomaty to zdania przyjmowane za prawdziwe, których nie dowodzi się w obrębie danej teorii matematycznej.

 

Zycie nie lubi pustki wiec chętnie podyskutuje o tym kto jest drugim najlepszym GM we wszechświecie. Taki trzeci tier po prostu patrząc na poziom ChoseN One 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, julekstep napisał:

k**** ja z tą głupią Sotą przegrałem 3 ostatnie mecze różnicami 2, 2 i 3 punktów

jprdl

jakie to było przykre ;( 

lepiej przegrać jeden mecz 8 pkt niż trzy razem 7 pkt

18 minut temu, ignazz napisał:

Nie ulega wątpliwości ze najbardziej emocjonującym sezonem Orlando Magic będzie ten nadchodzący. Zdradzę nawet sekret, ze kulisami mojego odejścia z Miami Heat było umożliwienie sobie przeżycia tego epokowego wydarzenia bez jakichkolwiek zaburzeń. Po prostu będąc z boku niejako wydarzeń z oczyszczonym umysłem i już nie patrząc na Orlando jako niedoścignięta konkurencja łatwiej będzie o czysta rozkosz. Dziwne by było abym jako GM innego klubu entuzjastycznie podchodził do każdego zwycięstwa wielkich i potężnych Magic. Oczekiwania są ogromne i tylko Wielki Człowiek jest w stanie udźwignąć brzemię dowodzenia przywództwa i odpowiedzialności za losy całego świata. Zbliżająca się rozkosz podnieca jeszcze bardziej a podnieta sprawia ze Draft się dłuży i znowu podsyca żar zbliżających się wydarzeń. Mając czas wolny mogę skupić się na każdym spotkaniu Magic aby w pełni zauważyć ich Wielkość. Będę smakował i kosztował te rozkosz w bardzo zmysłowy i wysublimowany sposób. Pierwszy raz bez zazdrości i tylko z podziwem szczerym wzruszającym konsumując piękno pełnym smakiem … jedynie z żalem ze tego piękna nie mogę dotknąć ale to oczywiste jak piszemy o poziomie boskości. 
 

Co do drugiego pytania to jest ono niesmaczne. O pewnych rzeczach nie wypada dyskutować w tym oczywiście w przypadku tej kwestii. 
Zamiast tego zostawię tu pewne słowo:

Aksjomat, postulat, pewnik – jedno z podstawowych pojęć logiki matematycznej. Od czasów Euklidesa uznawano, że aksjomaty to zdania przyjmowane za prawdziwe, których nie dowodzi się w obrębie danej teorii matematycznej.

 

Zycie nie lubi pustki wiec chętnie podyskutuje o tym kto jest drugim najlepszym GM we wszechświecie. Taki trzeci tier po prostu patrząc na poziom ChoseN One 

nie szkoda Twojego ignaxitu

do trejdów byłeś ciężki typ :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pablo81 napisał:

Draftujcie szybciej, proszę, bo zaraz cały skład rozjebię!

(gierka mówi: "Pablo - nie!", nałóg: "Dawaj, robimy tę wymianę! Będzie zajebiscie!")

Nie widzisz Julek wymyslił nowa fajną zabawę, olac draft 😋

2 godziny temu, Koelner napisał:

 

do trejdów byłeś ciężki typ :P

Nie bierz przykladu 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.