Skocz do zawartości

[2038] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, julekstep napisał:

Haslem przepłacony o 100k

Beasley ostro przepłacony (takich ziutków się bierze za min/LLA w 4/5 turze FA)

T-Mac - przepłacenie w stylu grubego wtf (wiadome od momentu złożenia oferty a z czasem wyszło jeszcze gorzej jak się zaczął psuć)

Bynum 'rozsądnie' przepłacony (ale jednak przepłacony - taki Perk zarabia tyle samo a jest jednak te pół klasy lepszym grajkiem)

Flynn - przepłacony

po drugiej stronie masz

Lopeza - który zarabia tyle ile musi

J-Richa - który zarabia tyle co powinien

i Gorana na super kontrakcie

:P 

Gdzie Flynn przepłacony???? Przecież to steal i mój pg ze s5?

Mikea B'Easyego widząc co sie odjaniepawla na FA pewnie by mi go ktoś za LLE podprowadził - bo planowałem mu okolice 3mln.$ na długim kontrakcie dać. Wybrałem wariant bezpieczniejszy - i słusznie, bo narazie wszystkich tracę.. :(

Bynum - raczej nie miałem wyboru, bo tez mi go ktoś przebijał wtedy na FA.

UD to dostanie nawet 1,5mln$ jak sobie zażyczy za sezon i to na nowiusieńkim 5-letnim kontrakcie.

Tracy mi trochę burzy salary.. stąd miałem ograniczone możliwości przy FA przy odpowiedniej kolejności wariantów rozwiązań.

7 minut temu, SzuLcU napisał:

#kulturaorganizacji nie powinna przypisywać sobie cudzych wychowanków. No chyba, że wzorce czerpie z pewnego klubu piłkarskiego ze stolicy. 

.. ale go zwolniłeś i grałby u mnie teraz 3 sezon co by mi dawało jego biry. A odnośnie #kulturyorganizacji - chodzi mi o stawianie na swoich graczy. Wychowankw raczej zbyt wielu nie moge mieć bo zwyczajnie nie mam picków :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Pablo81 napisał:

Robiłem sobie jaja w tym miejscu w nawiązaniu do ogloszen @Koelner. Ale ogólnie propozycja była bardzo fajna. A taki Lowry doprowadził Nets do finalow (zaliczył ofc lekki spadek, ale bez przesady), w przeciwieństwie do innych PG-tuzow, którzy poszli na FA.

Lowry mi się nie przyjął. jak łapał kontuzje to nawet moi gorzej nie grali - nie potrafiłem nim zarządzać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, elwariato napisał:

własnie flynn to steal, reszty lepiej nie wspominac 😉 ale flynn jest spoko i na rewelka kontrakcie

Ciekawi mnie jak za X lat porówna sie jego karierę do DeRozana jak to będzie wyglądać. Możliwe, że jeszcze nieco poprawi skille dla pg i przydałoby się by był grywalniejszy na sg co by mi nowe opcje w rotacji otworzyło. 

Z tych innych to już za dużo nie ostało po tych FA :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież ten Flynn to już ma poniżej 50 potencjału, jest słabiutkim scorerem, kiepskim obrońcą a dodatkowo ten jego playmaking (czyli główna zaleta) też nie jest super wybitny (bo handling ma przeciętny)

ot taki przyzwoity backup, jakiego można złowić za min/LLE (nie licząc tego FA, bo tutaj faktycznie była posucha wśród PG's - chociaż nawet teraz Spurs wyłowili Beauboisa, który nie jest specjalnie gorszy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, julekstep napisał:

przecież ten Flynn to już ma poniżej 50 potencjału, jest słabiutkim scorerem, kiepskim obrońcą a dodatkowo ten jego playmaking (czyli główna zaleta) też nie jest super wybitny (bo handling ma przeciętny)

ot taki przyzwoity backup, jakiego można złowić za min/LLE (nie licząc tego FA, bo tutaj faktycznie była posucha wśród PG's - chociaż nawet teraz Spurs wyłowili Beauboisa, który nie jest specjalnie gorszy)

No ale Twoim Magic dupsko oklepał w tym sezonie :P

On miał na dzień dobry tylko 75 potencjału i 2-3 pierwsze campy słabe. 2 ostatnie campy miał po ponad 40+ i to jeszcze w tych odpowiednich skillach. Jeszcze przed tym sezonem jedyne plany jakie co do niego miałem to backup pg - nic ponadto, a teraz wymusił na mnie przerzucenie Dragicia na sg. Sporo strat notuje, a w asystach takiego kozaka jeszcze nie miałem. srednimi też sie nie kieruj, bo część sezonu grał jako backup lub w ogóle był poza rotacją zanim sie zdecydowałem McGradyego wywalić na ławkę.

Trochę szkoda, że tak umniejszasz graczowi, który pewnie by poszedł w 2 rundzie draftu i możliwe, że już byłby poza ligą gdyby nie wyciągnięta ręka i wiara w niego Dumnych SuperSonics :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, julekstep napisał:

póki co to już wiem co wpiszę w laurce T-Maca przy jego kandydaturze do HoF

"Samodzielnie zaorał Alonzo"

❤️

Wygryziony ze s5 przez innego HoF 

27 minut temu, Principe napisał:

Wizards in: Amare Stoudemire 

Wizards out: Jeremy Lin, Andris Biedrins, Wizards 1st round pick 2039 

@piotreksuper

Napisz Principe z jakim klubem robisz deal.

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny ruch LAL - chyba pierwszy taki od daaaaawna (oni byli pod ścianą, bo jakby nikt nie poszedł na emeryturę to za rok i tak musieliby handlować a dostali super zwrot w postaci dwóch solidnych grajków i jeszcze pick, który po przywróceniu Wizards wschodniego terminarza może okazać się lepszy niż wszyscy myślą :) )

świetny start koniecznej (i dłuuugo wyczekiwanej) przebudowy w LAL, którzy w końcu - od przyszłego draftu - będą mieli własne picki

Wzards trochę ryzykują, ale Beal w sumie wciąż ma 93 potencjału (lol, ależ Krzemo musi sobie pluć w brodę - Beal zamiast Davisa i Nuggets byliby ustawieni na lata jak topka contenderów), więc może wejść na półkę totalnie topowych superstarów, więc trzeba grać o wynik (ciekawe też czy Bledsoe w końcu nauczy się na campach kozłować)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, julekstep napisał:

przecież ten Flynn to już ma poniżej 50 potencjału, jest słabiutkim scorerem, kiepskim obrońcą a dodatkowo ten jego playmaking (czyli główna zaleta) też nie jest super wybitny (bo handling ma przeciętny)

ot taki przyzwoity backup, jakiego można złowić za min/LLE (nie licząc tego FA, bo tutaj faktycznie była posucha wśród PG's - chociaż nawet teraz Spurs wyłowili Beauboisa, który nie jest specjalnie gorszy)

no yo gra za tyle, plus jest lepszy niz wiekszosc leszczy ktora mozna wylowic za taki hajs, daleko nie sxukajac tacy Magic to by sie pewnie pokroic dali za wsparcie dżoniego 😄😛

 

5 godzin temu, julekstep napisał:

właściwy człowiek na właściwym miejscu!

czyli odmienna historia niz stolek gma w Orlando😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.