Skocz do zawartości

[2038] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież PsychoT to nie jest żaden twój wychowanek.

Ja o Nim rozmawiałem z @SzuLcU jak jeszcze grał w LAC.

3 minuty temu, Alonzo napisał:

To trza było nie żydzić Bobanowi w poprzednich etapach FA - tym bardziej, że mogłeś.

Tak po prawdzie to powinienem był w ogóle odpuścić Bobana i skupić się na zatrzymaniu Aldricha. Taki miałem pomysł, ale liczyłem, że przy sprzyjających okolicznościach zatrzymam obu, a nawet jak Boban ucieknie, to podpisze Aldricha z praw Birda w dalszych turach. Tecu szybko rzucił MLE, kiedy ja się zablokowałem Bobanem i uciekł od razu.

Utrata Aldricha, mojego wychowanka boli najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, MarcusCamby napisał:

Przecież PsychoT to nie jest żaden twój wychowanek.

Ja o Nim rozmawiałem z @SzuLcU jak jeszcze grał w LAC.

Po tym sezonie za minimum miałbym jego birdy i łatwiej by mi było podpisać z nim na dłużej.

@julekstep a może by tak zrobić, że swoich 2nd rounderów można by licytować do kwoty 2,5-3mln. żeby macierzysty klub miał jednak jakieś fory.  To 5mln. jest jednak stanowczo za wysokie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Alonzo napisał:

 

@julekstep a może by tak zrobić, że swoich 2nd rounderów można by licytować do kwoty 2,5-3mln. żeby macierzysty klub miał jednak jakieś fory.  To 5mln. jest jednak stanowczo za wysokie.

jak się nie przepłaca co drugiego grajka w rosterze to te 5 baniek jest ok :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, julekstep napisał:

jak się nie przepłaca co drugiego grajka w rosterze to te 5 baniek jest ok :P 

Od czasu Milli Vanilli nikt mnie tak nie oszukał jak Tracy ..

10 minut temu, Pablo81 napisał:

@julekstep

Ja proponuję, aby mistrz miał prawo wybrać w 4 rundzie, 2 lub 3 graczy za minimum. Tak zwana zasada "ring chasera". W tym roku możemy wprowadzić od 5 rundy.

W tym sezonie to nie, ale ogólnie dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MarcusCamby napisał:

Przecież PsychoT to nie jest żaden twój wychowanek.

Ja o Nim rozmawiałem z @SzuLcU jak jeszcze grał w LAC.

Tak po prawdzie to powinienem był w ogóle odpuścić Bobana i skupić się na zatrzymaniu Aldricha. Taki miałem pomysł, ale liczyłem, że przy sprzyjających okolicznościach zatrzymam obu, a nawet jak Boban ucieknie, to podpisze Aldricha z praw Birda w dalszych turach. Tecu szybko rzucił MLE, kiedy ja się zablokowałem Bobanem i uciekł od razu.

Utrata Aldricha, mojego wychowanka boli najbardziej.

A mogłeś uwolnić Bobana w trakcie sezonu. Pewnie nic dobrego nie oferowałem ale zawsze to więcej niż to z czym zostaleś.

 

Rogera mi szkoda. Oddał wybór, który okazał się  pierwszym. Teraz podpisuje paniczne kontrakty, żeby w najlepszym wypadku stworzyć border PO team. Szanuję niechęć do tanku jednak te ruchy uwalą organizację na najbliższe lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Pablo81 napisał:

@julekstep

Ja proponuję, aby mistrz miał prawo wybrać w 4 rundzie, 2 lub 3 graczy za minimum. Tak zwana zasada "ring chasera". W tym roku możemy wprowadzić od 5 rundy.

do przemyślenia (na pewno byłoby to od 5ej rundy, żeby ot miał pierwszeństwo przy wyborze kasztanów) - poczekamy na opinie

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kahR napisał:

A mogłeś uwolnić Bobana w trakcie sezonu. Pewnie nic dobrego nie oferowałem ale zawsze to więcej niż to z czym zostaleś.

Ano mogłem, ale też nie wiedziałem, że uda się sprowadzić Klay Thompsona. Miałem to w głowie podczas kończącego sezonu, bo wiedziałem, że Tecu będzie starał się go spieniężyć na assety tak jak wcześniej Bledsoe, ale nie byłem pewny czy ktoś nie da więcej i faktycznie trafi do mnie.

Ogólnie Bobana powinienem był wymienić na początku sezonu, kiedy po PO był na Niego ogromny hype i miałem bardzo dobrą ofertę na stole, niestety przelicytowałem.

2 minuty temu, julekstep napisał:

do przemyślenia (na pewno byłoby to od 5ej rundy, żeby ot miał pierwszeństwo przy wyborze kasztanów) - poczekamy na opinie

Trochę śmieszne, bo Pablo w BeGM ostatnio robił krucjatę, że efekt ring chaserów nie istnieje :)

Także ja ten komentarz uznałem za prowokacje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

.. ale jak co drugiego?

Ersana i Tracyego przepłaciłem. Reszta ok.

Haslem przepłacony o 100k

Beasley ostro przepłacony (takich ziutków się bierze za min/LLA w 4/5 turze FA)

T-Mac - przepłacenie w stylu grubego wtf (wiadome od momentu złożenia oferty a z czasem wyszło jeszcze gorzej jak się zaczął psuć)

Bynum 'rozsądnie' przepłacony (ale jednak przepłacony - taki Perk zarabia tyle samo a jest jednak te pół klasy lepszym grajkiem)

Flynn - przepłacony

po drugiej stronie masz

Lopeza - który zarabia tyle ile musi

J-Richa - który zarabia tyle co powinien

i Gorana na super kontrakcie

:P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy z tym Bobanem?

Na bloku był Nurkic, który po najbliższych camapch będzie na poziomie Bobana. W próbnych simach  (wprowadziłem jego parametry pod innego gracza), bez dodatkowych punktów potencjału do zdobycia, 10/10 symulacji dostaje maxa i jest typowym C w lidze. I co? zero odzewu.

W pakiecie był Lowry - przeplacony (ale patrząc po cenach za PG na tym FA nie aż tak bardzo),  ale całkiem grywalny i z krótkim kontraktem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Co Wy z tym Bobanem?

Na bloku był Nurkic, który po najbliższych camapch będzie na poziomie Bobana. W próbnych simach  (wprowadziłem jego parametry pod innego gracza), bez dodatkowych punktów potencjału do zdobycia, 10/10 symulacji dostaje maxa i jest typowym C w lidze. I co? zero odzewu.

W pakiecie był Lowry - przeplacony (ale patrząc po cenach za PG na tym FA nie aż tak bardzo),  ale całkiem grywalny i z krótkim kontraktem.

Nurkic fajny

ale pisanie w ogłoszeniu o Lowrym per 'najlepszy Knick ever' dyskredytowało całą ofertę i sprzedającego🤷‍♂️

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

AHA ZACZYNAM AKCJĘ:

UWOLNIĆ WEBBERA Z ROCKETS!

 

(btw czemu nikt mu MLE nie daje to nie rozumiem, w takich Raptors by był pewnie lepszym fitem niż Boozer a jakby dostał ofertę to by pewnie podpisał)

Go Suns! Będzie pasował!

Ale widzę Ciebie boli to że nie możesz go do Orlando sprowadzić za minimum, co? 😅🤦

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

Nurkic fajny

ale pisanie w ogłoszeniu o Lowrym per 'najlepszy Knick ever' dyskredytowało całą ofertę i sprzedającego🤷‍♂️

Robiłem sobie jaja w tym miejscu w nawiązaniu do ogloszen @Koelner. Ale ogólnie propozycja była bardzo fajna. A taki Lowry doprowadził Nets do finalow (zaliczył ofc lekki spadek, ale bez przesady), w przeciwieństwie do innych PG-tuzow, którzy poszli na FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kuba2419 napisał:

Ale widzę Ciebie boli to że nie możesz go do Orlando sprowadzić za minimum, co? 😅🤦

boli mnie że mu zmarnujesz możliwe że ostatni sezon w karierze :( 

a w takich Suns byłby starterem z potencjałem na walkę o finały!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.