Skocz do zawartości

[2038] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Ice23 napisał:

Jacy tankerzy? Ja obudowywuje Middletona.

i tak jesteś pan tanker😋

51 minut temu, Alonzo napisał:

Nie ma sensu Kuba przenosić kwestii niezwiązanych z simką tutaj :)

 

Simka o niebo lepsza :P 

o dokładnie, nie dajmy zarazie rozpełznąć się bo poźniej nie da sie tego opanować😄😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Principe napisał:


Ale w teorii przynajmniej zastanowisz się 2 razy zanim podpiszesz za gruby hajs gościa, którego i tak będziesz benchowal, żeby później złożył TR

Ale co tu się zastawiać,  jeśli przy wymianie nie idzie kasa, to max do 10 dnia  taki zawodnik i tak będzie już w innej drużynie.  Stworzyło by to tylko pusty przepis. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, SzuLcU napisał:

Ale co tu się zastawiać,  jeśli przy wymianie nie idzie kasa, to max do 10 dnia  taki zawodnik i tak będzie już w innej drużynie.  Stworzyło by to tylko pusty przepis. 

W sumie ta, zapomniałem, że u nas ten TR dosyć wcześnie wchodzi w życie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Principe napisał:

W sumie ta, zapomniałem, że u nas ten TR dosyć wcześnie wchodzi w życie. 

no niestety coś za coś

to że u nas full algorytm + rng decydują o 'woli' grajków to niestety takie sytuacje gdzie gracz zamiast z Joshem Smithem wybiera grę z Ilyasovą będą się zdarzać

z drugiej strony to imho dalej lepsza opcja niż głosowania - gdzie jest tyle potencjalnych głupot ilu głosujących :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

no niestety coś za coś

to że u nas full algorytm + rng decydują o 'woli' grajków to niestety takie sytuacje gdzie gracz zamiast z Joshem Smithem wybiera grę z Ilyasovą będą się zdarzać

z drugiej strony to imho dalej lepsza opcja niż głosowania - gdzie jest tyle potencjalnych głupot ilu głosujących :) 

Patrz Lowry idący za jakieś kilka mln$ więcej, które i tak by dostał pod stołem olewający dwukrotnego finalistę Konfy i idący do notorycznego tankera w ostatnich swoich sezonach, gdzie może coś pograć :P Dlatego tamta grę olałem. Głosowanie niesie za sobą poza oczywistymi antagonizmami pomiędzy głosującymi również dużo nielogicznych decyzji, bo przy dużej ilości zawodników głosujący nie specjalnie się zastanawia nad logiką swoich głosów (patrz glosowanie ludzi za przyjęcie przez Caleba Martina niegwarantowanego kontraktu rok temu przy jednoczesnym odrzuceniu go rzez Cama Krutwiga, którego sam wymyśliłem dla zabawy - tzn. rl gracz, o którym by nikt w rl nie pomyślał by dać mu kontrakt :P ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Patrz Lowry idący za jakieś kilka mln$ więcej, które i tak by dostał pod stołem olewający dwukrotnego finalistę Konfy i idący do notorycznego tankera w ostatnich swoich sezonach, gdzie może coś pograć :P Dlatego tamta grę olałem. Głosowanie niesie za sobą poza oczywistymi antagonizmami pomiędzy głosującymi również dużo nielogicznych decyzji, bo przy dużej ilości zawodników głosujący nie specjalnie się zastanawia nad logiką swoich głosów (patrz glosowanie ludzi za przyjęcie przez Caleba Martina niegwarantowanego kontraktu rok temu przy jednoczesnym odrzuceniu go rzez Cama Krutwiga, którego sam wymyśliłem dla zabawy - tzn. rl gracz, o którym by nikt w rl nie pomyślał by dać mu kontrakt :P ) 

JUŻ SKOŃĆZ Z TYM BEGMOWYM PTSD! :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

JUŻ SKOŃĆZ Z TYM BEGMOWYM PTSD! :P 

 

Teraz, Principe napisał:

Alonzo:

- Nie mieszajmy beGM w simce

Też Alonzo:

- A Lowry to, a Lowry tamto, a Caleb Martin sramto

Panowie..

ja tylko podaję przykłady odnośnie głosowania. 

Wole juz przypadkowość simki, bo tu Principe będzie szedł w zaparte przecież - wiadomo :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Principe napisał:


Ale w teorii przynajmniej zastanowisz się 2 razy zanim podpiszesz za gruby hajs gościa, którego i tak będziesz benchowal, żeby później złożył TR

Bo jak czytam takie coś:

8 godzin temu, Principe napisał:

Zastanawiam się czy nie moglibyśmy wprowadzić zasady podobnej jak jest w RL z okresem, gdzie zawodnik po podpisaniu z nowym zespołem nie może być wytransferowany przez jakiś czas. 
 

Tu już nawet nie chodzi o realizm, a o mała patologie, która psuje rynek, bo tankerzy biduja zawyżone oferty po czym dzień później Ci sami zawodnicy laduja na TB. 
 
Przykladowo tacy Mavs są mocno pokrzywdzeni, bo zebrali kupę siana żeby obudować Smitha, a ciężko to zrobić gdy tankerzy sypia maxy na prawo i lewo nie przejmując się konsekwencjami. 
 

pozdro chłopaki 

To się zastanawiam tylko, czy to podwójne standardy, czy po prostu głosy totalnie z d..

Dodaj bycie tam Nets po 2T totalnie w d.. i wszystkie Twoje żale zostaną zrealizowane 🙃

Dlatego simka lepsza, bo nie musze czytać takich głupot pozbawionych logiki jak Twoje.. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Principe napisał:

Masz klapki na oczach byku

a Ty jak zawsze rację w Internecie :)  

4 minuty temu, Koelner napisał:

nigdy nie wchodziłem nawet do tematu bigejem i wystarczy kilka zdań tutaj żeby wiedzieć że to jakaś pedaliada

Jesteś tu obiektywny, więc mam w sumie do Ciebie pytanie:

Zakładając, że Lowry nie zdobył mistrzostwa w Toronto wtedy z Leonardem, czy uważasz że w to offseason będąc FA odszedłby z Heat do Twoich Kings, którzy chyba ze 20 lat nie grali w playoffs za kilka mln. więcej w 2letnim kontrakcie(gdzie raczej Heat by mu coś tam pod stołem do tego dołożyli)? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Alonzo napisał:

a Ty jak zawsze rację w Internecie :)  

Jesteś tu obiektywny, więc mam w sumie do Ciebie pytanie:

Zakładając, że Lowry nie zdobył mistrzostwa w Toronto wtedy z Leonardem, czy uważasz że w to offseason będąc FA odszedłby z Heat do Twoich Kings, którzy chyba ze 20 lat nie grali w playoffs za kilka mln. więcej w 2letnim kontrakcie(gdzie raczej Heat by mu coś tam pod stołem do tego dołożyli)? 

 

 

1 godzinę temu, Pablo81 napisał:

KYLE LOWRY

Dobry PG 18/10, najlepszy ex-Knickerbocker dostępny tanio, bardzo tanio. 

Masz szanse się odbić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.