Skocz do zawartości

[2038] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, julekstep napisał:

opcja julek - jeśli złoży się ofertę niższą niż jakaś już złożona to nie można jej wycofać

Niekiedy jest tak, że wysyłasz jakąś ofertę, ale zanim się odświeży strona to widzisz, że kilka sekund wcześniej ktoś złożył lepszą ofertę. Wtedy ten przepis już cię zablokuje. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

SZYBKA ANKIETA

co się wydaje rozsądniejsze (i nie pytam tutaj o doświadczenie że było tak a tak, ale tak zdroworozsądkowo na przyszłość co wydaje się lepsze)

opcja julek - jeśli złoży się ofertę niższą niż jakaś już złożona to nie można jej wycofać 

opcja krzemo - jeśli złoży się ofertę niższą niż jakaś już złożona to można ją dowolnie wycofać (traktując tak jakby była 'przebita')

 

- pewnie w obu przypadkach trzeba byłoby coś dopisać w zasadach przy FA (no i na pewno 'moja' wersja ma minusy w stylu pisania ofert 'w tym samym czasie' itp)

Ale opcja Krzemo moim zdaniem wypacza poprzednie lata, więc decyzja powinna być oczywista.

Ostatnia legit oferta to ta Rogera z 22:13. Cała reszta do piachu.

Kto jak kto, ale kibicem Tecu ciężko mnie nazwać, ale jednak zasady to zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

Niekiedy jest tak, że wysyłasz jakąś ofertę, ale zanim się odświeży strona to widzisz, że kilka sekund wcześniej ktoś złożył lepszą ofertę. Wtedy ten przepis już cię zablokuje. 

Dokładnie, przy takim modelu FA jak nasz to jest po prostu niesprawidliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tecu napisał:

Ja nawet nie wiem, która jest dla mnie korzystniejsza 😁

Chyba lepiej stracić jednego kluczowego gracza niż obu, mimo przepłaceń, które wg mojego rozeznania rynku są po prostu normą :)

Szczerze powiedziawszy po tych kilku już FA w mojej karierze sytuacja wydawała się oczywista, a tutaj trochę jakby ktoś furtkę otworzył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ale opcja Krzemo moim zdaniem wypacza poprzednie lata, więc decyzja powinna być oczywista.

Ostatnia legit oferta to ta Rogera z 22:13. Cała reszta do piachu.

Kto jak kto, ale kibicem Tecu ciężko mnie nazwać, ale jednak zasady to zasady.

Chyba masz rację. 

Przebicie to złożenie czegoś wyższego, od tego co jest przedmiotem przebicia. Traktowanie oferty złożonej wcześniej jako przebicia to trochę zakrzywienie czasoprzestrzeni. 

Opcja Cambyiego wydaje się rozsądna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie o wycofywaniu [przebitych ofert jest tyle:

  • Wszystkie oferty które zostały przebite, mogą zostać wycofane

Skoro dotąd nie wprowadziliśmy tam  zastrzeżeń , czy nie zdefiniowaliśmy dokładnie co jest a co nie jest przebiciem, to IMO w tym momencie trudno z tego wyprowadzać zaostrzająca interpretację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.