Skocz do zawartości

[2038] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, kahR napisał:

Veto dla QO dla Bertransa. Serio taki błąd na poczatku udupia organizację na lata.

Zgadzam się z veto jak za rok nikt poza Heat nie bedzie mogl mu dac wiecej niz 10 mln za pierwszy rok :P

Zobaczycie jeszcze tak się rozkreci w sezonie, że będziecie chcieli go w swoim teamie tym bardziej po screenie jaki wrzucił Camby :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, profésora napisał:

Zgadzam się z veto jak za rok nikt poza Heat nie bedzie mogl mu dac wiecej niz 10 mln za pierwszy rok :P

Zobaczycie jeszcze tak się rozkreci w sezonie, że będziecie chcieli go w swoim teamie tym bardziej po screenie jaki wrzucił Camby :D

Nie patrz na te screeny. Ben Gordon, Bogdanovic, czy inny scorer z beznadziejnym impaktem może kręcić taki cyferki. Przed wymianą z NYK dużo simowałem i naprawdę, prawie zawsze był waflem. Masz Birdy do niego i jak się nawet rozbuja, to GWAEANTUJĘ Tobie, że nikt nie da mu więcej jak 8-10 mln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MarcusCamby napisał:

grett.jpg.4bbfbb2c72f32b6cb48d16e46f602958.jpg

Aż tak surowy bym nie był :)

15+ baniek dla gracza bez obrony pompowanego do 20 ppg w nie wiadomo jakich okolicznościach to fair deal?

Nie ma takiej rzeczywistości gzie to się broni. Jeśli będzie dobry to Heat maja narzędzia w postaci birdów, żeby go zatrzymać za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kahR napisał:

15+ baniek dla gracza bez obrony pompowanego do 20 ppg w nie wiadomo jakich okolicznościach to fair deal?

Nie ma takiej rzeczywistości gzie to się broni. Jeśli będzie dobry to Heat maja narzędzia w postaci birdów, żeby go zatrzymać za rok.

Ale czytałeś mój pierwszy komentarz w tym temacie?

Przecież minutę po poście profesora odradziłem wycofanie tego QO.

Po prostu odniosłem się do komentarza Pablo, że Bertans nie jest wart nawet MLE.

Między MLE, a maxem jest jednak spora różnica, nieprawdaż? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, profésora napisał:

Zgadzam się z veto jak za rok nikt poza Heat nie bedzie mogl mu dac wiecej niz 10 mln za pierwszy rok :P

Zobaczycie jeszcze tak się rozkreci w sezonie, że będziecie chcieli go w swoim teamie tym bardziej po screenie jaki wrzucił Camby :D

ja się tak udupiłem na początku swojej gry z Ersanem Ilyasovwą - a to nawet nie był max.

Ludwiku Dornie, Sabo i Ty Profesora - nie idźcie  ta droga..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, profésora napisał:

Zgadzam się z veto jak za rok nikt poza Heat nie bedzie mogl mu dac wiecej niz 10 mln za pierwszy rok :P

Zobaczycie jeszcze tak się rozkreci w sezonie, że będziecie chcieli go w swoim teamie tym bardziej po screenie jaki wrzucił Camby :D

Danie mu za rok 10mln w tym momencie jest takim samy szaleństwem jak oferowanie mu QO.   Weź pod uwagę, że masz jeszcze Bosha i w perspektywie 2 sezonu te kontrakty mogą bardzo mocno ci doskwierać.  Ja na twoim miejscu szykował bym kasę na MKG i Spencera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SzuLcU napisał:

Danie mu za rok 10mln w tym momencie jest takim samy szaleństwem jak oferowanie mu QO.   Weź pod uwagę, że masz jeszcze Bosha i w perspektywie 2 sezonu te kontrakty mogą bardzo mocno ci doskwierać.  Ja na twoim miejscu szykował bym kasę na MKG i Spencera. 

tam przede wszystkim warto by dobrze opchnąć Bosha i pójść w tank

ignazz wyciskał z Hilla i innych dziadków ile się dało i teraz trzeba ponieść tego konsekwencje :) 

 

kolejna sprawa to zrezygnować z birdów i uderzać po młodych perspektywicznych (Hayward, Turner etc) - Ming jest tam totalnie zbędny (Evans nie jest jakiś zły, ale ma 27 lat i tylko 55 potencjału, więc meh)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granta Hilla to Ty szanuj. Dziadki po 30ce napędzili stracha Wam wszystkim robiąc #1 seed i tylko kontuzje tuż przed PO trzy razy z rzędu gdzie nie było już pola manewru zatrzymały gorące Miami. Sheed Kidd i spółka była rozchwytywana przez innych w PM ale miałem wspólny cel iść Tyle ile się da. Wziąłem najgorszy zespół w bilansie all time bez pickow i z jednym Royem i zamieniłem to w złota erę Heat. 
 

no i odwdzięczam się graczom wprowadzając ich do HOF. 
 

co do QO to się nie wypowiem 

Nowy GM nowe decyzje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, profésora napisał:

by uniknac dalszego licznu QO i Birdy wycofane ;D

Propsowałbym takie kontrakty u weteranów simki (hi Danny G.)bo łatwiej dzięki temu podpisywać graczy na FA jednak uwierz mi nie chcę, żebyś wiązała sobie ręce na kilka sezonów. Może frajdy z gry to nie odbiera, bo każda/każdy ma inne podejście ( ja na przykład alergiczne podchodzę do wysokosci kontraktów i traktuję te dolary jak swoje) ale już możliwości kadrowe na przyszłość ogranicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.