Skocz do zawartości

EuroBasket 2022


Wyparlo

EuroBasket 2022  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra EuroBasket 2022?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2022 o 21:18

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Wyparlo napisał:

I nie wziąłeś jednego pod uwagę, że Słowenia jest mega ograna ze sobą + mocno się lubią w drużynie.

Eee, przecie pisałem, że Serbia ma najlepszą kadrę*, ale ciężko ocenić co tam pokażą po tej żenadzie na ostatnich MŚ, a Słowenia ma team ready to go. 

* tzn. tak mi się wydaje, aż tak się nie znam na Euro-koszu, ale pod względem mocnych euroligowców to chyba Serbia świetnie wygląda.

 

5 godzin temu, Wyparlo napisał:

Na EuroBaskecie 2011 Francja była w składzie Parker - Batum - Diaw - Noah. Hiszpania z Rubio/Calderon - Navarro - Fernandez - Ibaka - Pau Gasol/Marc Gasol. Obecna Grecja i Serbia wg mnie nie miałaby szans z Hiszpanią 2011, a może Słowenia z jakimś doskonałym meczem Doncica mogłaby ich ograć.

Nom, to prawda, ale Hiszpania to alltime great Euro team, taki zespół pod względem głębii wiadomo, że jeszcze jakiś czas się nie powtórzy. Aczkolwiek Serbia ma potencjał, no i Francuzi mogą być legit w Paryżu z Embiidem (ale to te młode chłopaczki na obwodzie też musiałyby się rozwinąć). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał:

Zmęczony Gortat, który kadrę traktuje na pół gwizdka, bardziej jej zaszkodzi niż pomoże.

Zamierza sobie odpuścić

– Nie sądzę, żeby Gortat przyjechał. Zresztą, z tego co już słyszałem, w tym roku zamierza sobie odpuścić – mówi nam jeden z kadrowiczów
 

Czyli co grać w eliminacjach się nie chciało, ale już jechać na ME już tak 

@ignazz

To nie o to chodzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ignazz napisał:

Gra Gortata rozbijała się o brak kasy na polisę a nie złą wolą gracza czy nba 

W 2011 w czasie lockoutu kasa była tylko w ostatniej chwili Gortat sobie zażyczył wyższego ubezpieczenia i nie było już czasu na znalezienie dodatkowych pieniędzy (a na tamtą podstawową polisę było ciężko zebrać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy trzeba było ubezpieczenia, bo był lokaut, teraz zawodnicy mają chyba na miesiąc ubezpieczone umowy jeśli pojadą na euro-kosza, więc z Sochanem to raczej dylemat pt. Jeremiaszkowi głupio pojechać na własną rękę na Eurobasket, a Spurs jednoznacznie zabronić mu jechać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego chyba nikt nie wie, ale już od długiego czasu jak jest w kadrze Marcel to nie ma Mateusza i odwrotnie, więc młodszemu chyba się pozmieniało, że chce grać razem z bratem. Swoją drogą czy tam nie mogą interweniować ich rodzice? Ja wiem duże chłopy, ale mimo wszystko mogli by ich ustawić do pionu aby nie szkodzili koszykówce, w końcu mają takie możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tbh, aż tak się nie orientuję, ale starszy Ponitka daje spory dzban alert jak weźmie się pod uwagę, że chyba średnio się lubili z Waczyńskim, pokłócił się z Gortatem, a teraz ma blokować miejsce brata w kadrze. Tzn. możliwe, że to Waczyński cancerował, Gortat w sumie też zbyt światły nie jest, a Marcel puknął mu żonę, ale jednak w drugoligowej kadrze (gdzie nie ma faktora mocnych gwiazd) takie zatrzęsienie inb śmiesznie wygląda. Aż szkoda Sochana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Pepis21 napisał:

Tego chyba nikt nie wie, ale już od długiego czasu jak jest w kadrze Marcel to nie ma Mateusza i odwrotnie, więc młodszemu chyba się pozmieniało, że chce grać razem z bratem. Swoją drogą czy tam nie mogą interweniować ich rodzice? Ja wiem duże chłopy, ale mimo wszystko mogli by ich ustawić do pionu aby nie szkodzili koszykówce, w końcu mają takie możliwości.

Przecież tam właśnie m.in. o rodziców się rozchodzi, btw marcel to straszny dzban.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eliasz napisał:

Przecież tam właśnie m.in. o rodziców się rozchodzi, btw marcel to straszny dzban.

https://przegladsportowy.onet.pl/koszykowka/reprezentacja-polski/kapitan-kadry-mocno-na-temat-ojca-wulgarnie-odnosil-sie-do-mnie-i-mojej-zony/g3pts3w Mateusz nie lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Koelner napisał:

strasznie się to czyta, tzn nie oceniam, bo nie znam przecież zupełnie sytuacji, być może Ponitka miał dość i się wkurwił, ale też widzę, że nie pozostaje dłużny i jak może, to atakuje. Co nie zmienia faktu że szambo straszne ta jego familia, a jak z takimi ludźmi spędził naście pierwszych lat swojego życia no to nie wiem, ale pewnie rokowania też ma takie sobie (chciałbym się mylić oczywiście)

 

btw nie wiedziałem, że on z Ostrowa, sąsiad prawie (ja spod Kępna jeśli ktoś zna te okolice)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Eliasz napisał:

Przecież tam właśnie m.in. o rodziców się rozchodzi, btw marcel to straszny dzban.

Tego wywiadu nie było kiedy pisałem tamto a plotki szły różne. Szambo nieźle, zobaczymy jak Marcel teraz odpowie (o ile to zrobi) na tą wypowiedź.

Z drugiej strony obaj dla dobra kadry mogli by na zgrupowaniach zakopać topór wojenny a poza nimi to niech sobie nawet na wycieraczki srają.

Swoją drogą ostatni się mówiło, że Mateusz miałby do Monaco trafić.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko komentować te sprawy rodzinne, jeden Ponitka powie tak, drugi Ponitka powie nie - ale chyba nie ma opcji, żeby młodszy Ponitka przegrał sportowo miejsce w składzie, nie? Więc w sumie punkt wyjścia pt. ,,mój brat ssie, dlatego go nie ma, nie miałem wpływu na jego nieobecność'' to bullshit, reszta to tylko cringe meter (aczkolwiek Ponitce trochę współczuję jeśli mówi prawdę, idk).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, rw30 napisał:

strasznie się to czyta, tzn nie oceniam, bo nie znam przecież zupełnie sytuacji, być może Ponitka miał dość i się wkurwił, ale też widzę, że nie pozostaje dłużny i jak może, to atakuje. Co nie zmienia faktu że szambo straszne ta jego familia, a jak z takimi ludźmi spędził naście pierwszych lat swojego życia no to nie wiem, ale pewnie rokowania też ma takie sobie (chciałbym się mylić oczywiście)

 

btw nie wiedziałem, że on z Ostrowa, sąsiad prawie (ja spod Kępna jeśli ktoś zna te okolice)

Ja z Leszna, grałem przeciwko Ponitce wiele razy w młodzikach i kadetach. W jednym meczu rzucił nam z 56 chyba :( Ostrów to byla najlepsza ekipa w wlkp co roku w naszych rocznikach ale w jednym sezonie ich pyknelismy u siebie 🤪

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Wlkp. Rodzice się wywodzą w Wlkp i nawet poznali się w okolicach Kalisza na plazy romantycznego jeziora a w Ostrowie mam kuzyna który zaraził mnie koszykówka bo przywiózł z USA VHS z Wilkinsem. Stad znam chociażby stadion żużlowy i braci Bruhajser

Poznań Kalisz Wrzesnia Jarocin Gniezno Rawicz Krotoszyn Ostrów rules 

ba nawet byłem w Zdunach znam pojęcie szpagat z Mosiny i pociągiem jechałem przez Jutrosin Kobylin i Miejska Górkę 

Szneka w tutce z glancen bym zjadł , ej,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.