Skocz do zawartości

EuroBasket 2022


Wyparlo

EuroBasket 2022  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra EuroBasket 2022?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2022 o 21:18

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, lorak napisał:

gdy go dzisiaj pokazano, to jeden z angielskich komentatorów powiedział "legendary point guard Lukas Koszarek" ; )

przecież nawet Brad Stevens poszedł na mecz specjalnie po to, by scout-ować Koszarka, i był zaskoczony że Koszarek w gangu siedzi na ławce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, rw30 napisał:

przecież nawet Brad Stevens poszedł na mecz specjalnie po to, by scout-ować Koszarka, i był zaskoczony że Koszarek w gangu siedzi na ławce 

a najlepsze jest to, że jak kamery go pokazały i zrobiły na niego zbliżenie to mówię wow nawet Brad Stevens przyjechał pooglądać do Berlina, a komentatorzy nasi się nawet nie odezwali, bo nie wiedzieli kto to jest xD takie spece 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, lorak napisał:

gdy go dzisiaj pokazano, to jeden z angielskich komentatorów powiedział "legendary point guard Lukas Koszarek" ; )

No jak angielscy komentatorzy to nie dziwota, u angoli Koszarek by był najlepszym graczem w historii xD 

12 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ej jak to jest 

najgorszy ever prezes, złodziej, cham, szuja i mu z japy jedzie 

i robimy b2b top8 na wielkich imprezach 

to z Januszem za sterami będziemy już potęgo, right?

 

Nie podpuszczam ale spytaj go na tłiterze, zawsze odpowiada i to bardzo kulturalnie xD 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, RonnieArtestics napisał:

No jak angielscy komentatorzy to nie dziwota, u angoli Koszarek by był najlepszym graczem w historii xD 

Nie podpuszczam ale spytaj go na tłiterze, zawsze odpowiada i to bardzo kulturalnie xD 

już zapytałem, nie odpisal 

a Idze i Zamarzlikowi gratulował wczoraj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ej jak to jest 

najgorszy ever prezes, złodziej, cham, szuja i mu z japy jedzie 

i robimy b2b top8 na wielkich imprezach 

to z Januszem za sterami będziemy już potęgo, right?

 

średnio śledzę FIBA basket, w tym ten polski, ale zdaje mi się, że 2 najważniejsze czynniki to

A) trochę szczęścia w losowaniu grup / drabince

B ) Mateusz Ponitka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, rw30 napisał:

średnio śledzę FIBA basket, w tym ten polski, ale zdaje mi się, że 2 najważniejsze czynniki to

A) trochę szczęścia w losowaniu grup / drabince

B ) Mateusz Ponitka

 

Teraz serio, już przestańcie z tym szczęściem, bo poziom w Eu się wyrównał i nie mielismy wcale słabszej grupy niż inni, poza grupą śmierci gdzie byli Niemcy Francja Litwa i Słowenia. Z innych grup wyszli Belgowie, Macedonia, Włosi, Ukraincy i Chorwaci. To nie są jednoznacznie lepsze zespoły niż Izrael który u nas w grupie odpadł. Ukraincy ograli Wlochów, wiec  to tez nie były ogórki.

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ten Slaughter to też całkiem spoko gracz na tym poziomie trzeba przyznać.

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Teraz serio, już przestańcie z tym szczęściem, bo poziom w Eu się wyrównał i nie mielismy wcale słabszej grupy niż inni

być może, jak pisałem nie jestem expertem od FIBA basket

Ale to że z pierwszego koszyka w Chinach dostaliśmy gospodarzy miało spore znaczenie dla dalszego rozwoju sytuacji w tamtych zawodach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponitka po meczu: 

"– Byłem w bardzo ciemnym miejscu. Nikt nie wierzył we mnie, nikt nie wierzył w nas. Dlatego ten sukces tak smakuje – tłumaczył. I dodał: – Przed laty mieliśmy w zespole supergwiazdy, ale teraz udowadniamy, że jesteśmy zespołem. Zespołem, który już dzisiaj jest w najlepszej ósemce Starego Kontynentu."

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę, ze 1/4 ME to relatywnie lepszy wynik niż 1/4 MŚ, bo konkurencja w Europie jest spora i nie ma tam rywali pokroju Wenezueli. Ukraińcy to też nie slabszy rywal niż rosjanie, których tam ograliśmy. Sanon, Len, Mykhailiuk, Pustowyj to nie ogórki. Teraz pozostaje pytanie, czy tego nie spieprzymy, jak sukcesu na MŚ, kiedy to piesiewicz nam zawalił wszystko i zaczynalismy od nowa. Nieudane kwalifikacje do MŚ, spadek do prekwalifikacji, a tam juz na dzień dobry porażka z Chorwacją, ktora nie wiadomo jakim cudem tam sie rowniez dostała - co oznacza brak awansu do normalnych kwalifikacji - to wszystko to pokłosie konfliktu z Waczyńskim i braci Ponitkow. Teraz na nowo odżyly nadzieje na odbudowanie polskiego basketu, oby znowu nikt nie wyskoczył z kolejnym konfliiktem w kadrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.