Skocz do zawartości

EuroBasket 2022


Wyparlo

EuroBasket 2022  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra EuroBasket 2022?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2022 o 21:18

Rekomendowane odpowiedzi

Balcerowski jest tragiczny w obronie, wolny, slaby fizycznie, idzie do pomocy jak nie trzeba i zostawia swojego gracza wolnego, źle się ustawia, źle zastawia deskę, Len go tam przepycha jak chce.

Ponitka jest tragiczny, a to co zrobił w ostatniej akcji to kryminał, 8 sekund do końca zamiast grać akcje do końca, to on rzuca airballa za 3 i daje jeszcze czas na kontrę Ukraińcom

Gdyby nie AJ i to co gra w ataku, to już by było po meczu właściwie

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasi niscy w ogóle nie potrafią złamać pierwszej linii obrony Ukrainy, więc prawie nie ma dobrych pozycji dla Polaków, a często kontry dla Ukraińców

 

Ukraińcy na obwodzie mijają naszych niemalże jak chcą, potem idzie pomoc i kończy się trójką z rogu.... bądź jak nie idzie, to lay-up. typowy Morey-ball

 

wynik lepszy niż gra póki co, bo nasze HCO prawie nie istnieje, a Ukraińcy mają HCO dużo lepsze + dorzucają z kontry

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, josephnba napisał:

Na poczatku turnieju zastanawialiśmy się czy ponitka ma szanse na NBA 

Balcerowski ma zdecydowanie większe z taką grą 

Balcerowski z tą obronę, to by na parkiet nie wyszedł w NBA, Len czyli odrzut z NBA go tam ustawial jak chciał.

Ponitka też zresztą nie ma szans, on dobry mecz przeplata słabym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, steve napisał:

 

Ponitka jest tragiczny, a to co zrobił w ostatniej akcji to kryminał, 8 sekund do końca zamiast grać akcje do końca, to on rzuca airballa za 3 i daje jeszcze czas na kontrę Ukraińcom

 

jak masz otwartą pozycję to rzucasz, a nie czekasz do buzzera by rzucić przez ręce.

Inna sprawa czy to byłą dobra decyzja by on rzucał za 3 zamiast penetrować, ale nie znam jego procentów więc trudno mi ocenić

4 minuty temu, steve napisał:

 

Gdyby nie AJ i to co gra w ataku, to już by było po meczu właściwie

a to akurat racja, to co napisałem parę postów wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, rw30 napisał:

jak masz otwartą pozycję to rzucasz, a nie czekasz do buzzera by rzucić przez ręce.

Inna sprawa czy to byłą dobra decyzja by on rzucał za 3 zamiast penetrować, ale nie znam jego procentów więc trudno mi ocenić

no, ale on własnie wcale takiej czystej nie miał, bo doskoczył Ukrainiec do niego w ostatnim momencie przez co był airball

i dokładnie powinien penetrować w tej sytuacji, nie dość, że pare sekund wiecej by mineło, nim by jeszcze Ukraincy wznowili grę, to tam chyba było 1 na 1 w ataku albo 2 na 1 nawet

a no i Balcerowski nasz Center bez zbiórki w 1.połowie xD

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, steve napisał:

no, ale on własnie wcale takiej czystej nie miał, bo doskoczył Ukrainiec do niego w ostatnim momencie przez co był airball

 

miałem wrażenie, że był spóźniony (a poza tym to był niski gość) i że było to bez znaczenia dla rzutu. A może go nie widział i miało znaczenie, nie wiem, bez powtórki trudno ocenić ale bez powtórki stawiam na opcję A.

Choć nawet jeśli np zauważył go w ostatniej chwili, to decyzję podejmował, gdy jeszcze go nie widział, czyli że byłą dobra : )   czekanie na rzut z buzzerem, gdy łatwo cię podwoić a nie jesteś HArdenem albo Kobem tego świata + nie jesteś otoczony shooterami to najczęściej recepta na choojowego prayera przez ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, rw30 napisał:

miałem wrażenie, że był spóźniony (a poza tym to był niski gość) i że było to bez znaczenia dla rzutu. A może go nie widział i miało znaczenie, nie wiem, bez powtórki trudno ocenić ale bez powtórki stawiam na opcję A.

Choć nawet jeśli np zauważył go w ostatniej chwili, to decyzję podejmował, gdy jeszcze go nie widział, czyli że byłą dobra : )   czekanie na rzut z buzzerem, gdy łatwo cię podwoić a nie jesteś HArdenem albo Kobem tego świata + nie jesteś otoczony shooterami to najczęściej recepta na choojowego prayera przez ręce

nie wiem jak dla mnie tej akcji nie dało sie spierdolic bardziej, Ponitka walnął airballa, gdzie mieliśmy przewagę w ataku, dodatkowo nie szło mu kompletnie przez całą połowę, miał 1/7 w ataku i 1/4 za 3, wiec był cold as ice

to jeszcze dał 7 sekund na kontre Ukraincom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, steve napisał:

Balcerowski z tą obronę, to by na parkiet nie wyszedł w NBA, Len czyli odrzut z NBA go tam ustawial jak chciał.

Ponitka też zresztą nie ma szans, on dobry mecz przeplata słabym

Nie dyskutuje z tym. Napisałem że pomimo tych wad balcerowski szybciej by kogoś przekonał niż Ponitka 

Wysoki z dobrą motoryką w ataku, dobrze schodzący po zasłonach, nawet z niezłym zasięgiem 

Oczywiście w obronie to jest masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jprdl te bandy pod koszami to jakiś kryminał

w NBA camermani, w eurobasket bandy z wyświetlaczami, nie wiem co gorsze

ukraińcy generujo sobie rzuty jakie chco w ataku

w 3rd q dzieki ponitce lepiej wygladamy w ataku, ale w obronie nas nie ma... tzn ukraincy dobrze grajo w ataku a my tak sobie w obronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.