Skocz do zawartości

top 30 all time enba


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz ten ranking ma sens. 

W ogóle to robiłem dwa podejścia i całkiem sporo klikałem, ale Kobe pojawił się u mnie raz, Shaqa ani razu nie miałem, a taki KD, Iverson i Pierce bez przerwy się przewijali. 

Najfajniejsze były pary Malone-Malone i dwa razy zdarzyło mi się, że od razu po głosie pojawiała się ta sama para, tylko zamienione były miejsca na przyciskach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem drugą ankietę, w której tylko ja głosuję i po przeklikaniu 250 par wyniki są dalekie od mojego ideału, a niektórzy zawodnicy pokazali się tylko raz. tak więc to naprawdę sporo trzeba ocenić, aby na takim indywidualnym poziomie wyglądało to na fair.

a ten nasz ranking przy 51k jest całkiem ok. tzn. oczywiście nie zgadzam się z nim, ale jako odzwierciedlenie preferencji forum, to wydaje mi się bardzo dobrze oddawać nasze realia i widać ogromny winning bias.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, lorak napisał:

zrobiłem drugą ankietę, w której tylko ja głosuję i po przeklikaniu 250 par wyniki są dalekie od mojego ideału, a niektórzy zawodnicy pokazali się tylko raz. tak więc to naprawdę sporo trzeba ocenić, aby na takim indywidualnym poziomie wyglądało to na fair.

a ten nasz ranking przy 51k jest całkiem ok. tzn. oczywiście nie zgadzam się z nim, ale jako odzwierciedlenie preferencji forum, to wydaje mi się bardzo dobrze oddawać nasze realia i widać ogromny winning bias.

Gdyby ograniczyć głos do jednego na osobę, tzn ranking zaczyna się od teoretycznego 75. Vs 74 i ktoś uznaje ze 74 jest lepszy niż 75, wiec 74 przechodzi dalej, w następnym pytaniu zmierzy się z 73 itd itp to mooooooże byś ograniczył trochę trolling. Zrob takie coś może, z obowiązkiem wpisania nicku, nie misisz nickow publikować ale będziesz widział chociaż realne głosy i odsiać troll głosy.  Chętnie bym wtedy zagłosował JesCze raz, bo 75 kliknięć to nie problem. Tylko problem jak ustawić te 75 początkowe, trza by było wg jakiegoś rankingu innego ogolnopowszechnego. Kiedys chyba takie „odpadanie” robiliśmy dawno dawno temu ? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś umiał i chciał, to mógłby stworzyć prostego bota, który ustawiłby wyniki pod niego:

  • tworzy się swój ranking 1-75
  • w każdej parze bot klika nazwisko będące wyżej na liście
  • przy założeniu, że głos byłby oddawany co 2 sek. (opóźnienie na przeładowanie skryptu), wygeneruje 1800 głosów na godzinę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wyrzucając z rankingu KB,LBJ,MJ to pozostała kolejność jest realistyczna choć momentami mocno dyskusyjna. Mogło by to stanowić początek ciekawej dyskusji. Aczkolwiek jestem zdania że  ze względu na mała wiedze zamiast ranking all-time lepiej nazwać to ranking ostatnich 42 lat ;) starszych graczach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Koelner napisał:

@Kubbas w weekend robił nocki 

haha

jak na razie raz glosowalem oddalem z 15 glosow

niezbyt mi sie podoba formula

jaki @lorak jest wzor w ogole do tego? jak ma sie to do tego kto jest numerem 1 all time w takim glosowaniu gdzie porownania sa ciagle z roznymi graczami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, T+?%hZ<A<5ZZB~5L napisał:

Gdyby ktoś umiał i chciał, to mógłby stworzyć prostego bota, który ustawiłby wyniki pod niego:

  • tworzy się swój ranking 1-75
  • w każdej parze bot klika nazwisko będące wyżej na liście
  • przy założeniu, że głos byłby oddawany co 2 sek. (opóźnienie na przeładowanie skryptu), wygeneruje 1800 głosów na godzinę.

Od momentu tego posta przybyło ponad 30k głosów, shit is getting interesting… 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozszaleliście się wczoraj i 100k pękło niespodziewanie szybko, więc czas na ostateczne wyniki (stan przy 126k), które sa bardzo zaskakujące, gdyż Kobe został numerem 1 z ogromna przewaga nad reszta. dziękuje wszystkim głosującym, bo dużo mnie to nauczyło ; ]

EDIT

forum się wygłupia z obrazkami, więc tutaj w lepszej jakości (tylko trzeba otworzyć grafikę w nowej karcie):

https://imgur.com/a/PK4EfYB

 

126.thumb.png.e0d4256a48c8b15e158ef20a48c41abb.png

 

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.