Skocz do zawartości

top 30 all time enba


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, lorak napisał:

każdy zawodnik ma zbliżoną liczbę pojedynków. w tej chwili są to okolice 700.

No chyba nie. Kilkałem trochę i Davis nie pojawił mi się ani razu, Birda miałem raz, LBJ-a i MJ-a ze dwa razy, za to Erving, Mikan, Frazier, Sharman i Thurmond non stop się pojawiali.

W żaden sposób ta ankieta nie jest miarodajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Pepis21 napisał:

No chyba nie.

na pewno tak, bo mam tego podgląd. głosujący po prostu oceniają za mało pojedynków, aby to było równomiernie rozłożone na takim indywidualnym poziomie, ale już przy wszystkich 28k nie ma wielkich różnic między graczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, lorak napisał:

na pewno tak, bo mam tego podgląd. głosujący po prostu oceniają za mało pojedynków, aby to było równomiernie rozłożone na takim indywidualnym poziomie, ale już przy wszystkich 28k nie ma wielkich różnic między graczami

Całościowa próbka całościową próbką, ale jak jeden ocenia non stop LBJ garnetta i Nasha i jest ich fanboyem, a drugi nie trafia na swoich ulubieńców, to całość jest narażona na duży bias. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyniki są bardzo ciekawe, bo LJ już prawie poza top10. forumowicze nie zawodzą ; ]

21 godzin temu, P_M napisał:

Całościowa próbka całościową próbką, ale jak jeden ocenia non stop LBJ garnetta i Nasha i jest ich fanboyem, a drugi nie trafia na swoich ulubieńców, to całość jest narażona na duży bias. 

tak ekstremalnie to nie wygląda. poza tym na każdego fanboja przypada hejter i dlatego przy dużej próbce wszystko i tak się wyrównuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lorak napisał:

wyniki są bardzo ciekawe, bo LJ już prawie poza top10. forumowicze nie zawodzą ; ]

 
2 minuty temu, lorak napisał:

tak ekstremalnie to nie wygląda. poza tym na każdego fanboja przypada hejter i dlatego przy dużej próbce wszystko i tak się wyrównuje.

Widzę sprzeczność. :] 

Aczkolwiek to ciekawe, że można nie lubić kogoś tak bardzo żeby specjalnie klikać przeciwko niemu w anonimowej ankiecie na skraju internetu, ale to inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Uuu. Hejterzy Garnetta ruszyli :(

A przecież nawet forach realgm czy Boston Celtics są dyskusje o jego obecności w TOP10 all time czy kto lepszy on czy Larry Bird. 

Scottie Pippen wydaje się tutaj mocno overrated. 

C'mon KG nie ma żadnego startu do Larry'ego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KG ma 15 lat ze średnią 20-10 i boskimi pluso-minusami, obok Wilta najtrudniejszy do oceny gracz ever. Tzn. nie, że był lepszy od Birda, ale tu idzie obronić top8 alltime i ot co środek tego tiera Malone'ów i Bryantów.

Ale ta ankieta to mem, wiadomo, lorak chciał nam dać do myślenia co to za forumeq. 

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.