Skocz do zawartości

top 30 all time enba


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, RappaR napisał:

A mimo to uważasz ten pierścień za osiągnięcie Drexlera i brak tego pierścienia deprymujący dla CP3

sorry, ale CP3 miał Hardena, który w prime był jednym z największych ofensywnych wymiataczy w historii

PS i tez był druga opcjo, mimo ze i tak Harden nie umywa się do Hakeema

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, steve napisał:

sorry, ale CP3 miał Hardena, który w prime był jednym z największych ofensywnych wymiataczy w historii

PS i tez był druga opcjo, mimo ze i tak Harden nie umywa się do Hakeema

Harden w ofensywie był lepszy niż Hakeem kiedykolwiek

I nie ma co porównywać młodego Shaqa i Penny;ego do Klaya, Greeena, Duranta i Curry'ego, bo to nawet nie jest śmieszne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, RappaR napisał:

Harden w ofensywie był lepszy niż Hakeem kiedykolwiek

I nie ma co porównywać młodego Shaqa i Penny;ego do Klaya, Greeena, Duranta i Curry'ego, bo to nawet nie jest śmieszne

CP3 byl takze druga opcja u Bookera, jak chcesz go porownac do Hakeema i Hardena? zarzut z 2 opcja w tym przypadku jest nie do przeforsowania

rozumiem ze ostatniego osmieszenia totalnego Paula w game 7 nie pamietasz? koles tak znika czasami jakby był rolesem

29 minut temu, RappaR napisał:

Harden w ofensywie był lepszy niż Hakeem kiedykolwiek

inne czasy dlatego sie tak wydaje, Hakeem nie nakurwial 17 trojek na mecz, zreszta sam powiedzialem ze Harden to jeden z najwiekszych wymiataczy, ale ofensywnych w historii

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Dlaczego? Tzn. jak jest oceniany i jak powinien być oceniany?

Wg mnie top20-25, nie widzialem raczej takich glosow, nie czytalem wszystkich postow w temacie (excuse me), ale chyba nikt go nie dal do top20-25 z tych list co czytalem, jesli tak to my bad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, steve napisał:

Wg mnie top20-25, nie widzialem raczej takich glosow, nie czytalem wszystkich postow w temacie (excuse me), ale chyba nikt go nie dal do top20-25 z tych list co czytalem, jesli tak to my bad

W czym był lepszy od takiego Kidda? Leonarda? Duranta? Billupsa? Arenasa? Cartera? Parkera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RappaR napisał:

W czym był lepszy od takiego Kidda? Leonarda? Duranta? Billupsa? Arenasa? Cartera? Parkera?

Leonard poza top 25? Durant? xD Tu nie ma watpliwosci..To są lepsi gracze

Ale Kidd Billups Arenas? błagam.... serio Gilbert Arenas? nie wiem jak z tym dyskutowac.. Carter jaki kwa Carter... Vince? On jest lepszy od Clyde'a Drexlera? Błagam nie mam siły na takie coś... Kidd zdobył misia jako piąta opcja chyba... raz byli z Nets w finale, gdy wschód był legendarnie słaby, a on miał do pomocy właśnie Cartera i Jeffersona w prime. Kidd dobry rozgrywający, ale gdzie mu do Clyde'a The GlIde'a

Accolades, team success, skill, size (olbrzymia roznica), to ,że miał drugiego najlepszego gracza w historii na drodze,  k**** większość rzeczy za nim przemawia... Nawet staty ogolne z kariery, koles byl 16 lat w lidze, taki Arenas ile 9?

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RappaR napisał:

W czym był lepszy od takiego Kidda? Leonarda? Duranta? Billupsa? Arenasa? Cartera? Parkera?

Rappar

Durant jest chyba wyżej niż 20-25 miejsce, zgadza się? Więc po co go tu wstawiłeś?

A co do reszty , to jeśli chodzi o całokształt kariery to Drexler bije na głowę Arenasa, Billupsa i Cartera. Znalazłyby się też argumenty na postawienie go nad TP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Drexlerem to w sumie ciężki casus, nie wiem czy w top 10 guardow alltime by się mieścił, a co dopiero top 20-25 alltime bez podziału na pozycje. 

Pomyślmy na szybko: 

MJ

Magic

Kobe

Wade

Stockton

Kidd/Payton/Miller/Allen/TMac

Drexler czy np. Klay Thompson? 

A nie biorę pod uwagę jakichś oldtimerow w stylu Westa. 

 

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Mameluk napisał:

Durant jest chyba wyżej niż 20-25 miejsce, zgadza się? Więc po co go tu wstawiłeś?

 

Jest właśnie w top20. Do top10 się nie mieści. 

22 minuty temu, steve napisał:

Ale Kidd Billups Arenas? błagam.... serio Gilbert Arenas? nie wiem jak z tym dyskutowac.. Carter jaki kwa Carter... Vince? On jest lepszy od Clyde'a Drexlera? Błagam nie mam siły na takie coś... Kidd zdobył misia jako piąta opcja chyba... raz byli z Nets w finale, gdy wschód był legendarnie słaby, a on miał do pomocy właśnie Cartera i Jeffersona w prime. Kidd dobry rozgrywający, ale gdzie mu do Clyde'a The GlIde'a

 

Byli dwa razy, Carter wtedy grał w innym zespole, a Jefferson wtedy był rookie/sophomore, a nie w prime. Jak nie ogarniasz takich podstaw, to jak mamy o czymkolwiek gadać? Serio, zerowa, ale to zerowa znajomość NBA

A zachód 90 nie był lepszy od wschodu 03

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

Jest właśnie w top20. Do top10 się nie mieści. 

Byli dwa razy, Carter wtedy grał w innym zespole. Jak nie ogarniasz takich podstaw, to jak mamy o czymkolwiek gadać?

A zachód 90 nie był lepszy od wschodu 03

dobra nie zmienia to tego, że ten wschód wtedy to był totalnie żalosny, więc to nic nie zmienia, umkneło mi, i co wygrali finał??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, P_M napisał:

 

MJ

Magic

Kobe

Wade

Stockton

Kidd/Payton/Miller/Allen/TMac

Drexler czy np. Klay Thompson? 

Harden? Curry? Paul? Nash? Erving? Manu? Johnson?

1 minutę temu, julekstep napisał:

grubo

Parker w swoim peaku był na podobnym poziomie do Drexlera i miał bogatszą karierę. 

Arenas miał więcej PPG, jakby chciał dawać argument wyższości nad Manu czy Billupsem, że ppg

Drexler jest luźno poza top50 ligi i tyle

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, P_M napisał:

Z Drexlerem to w sumie ciężki casus, nie wiem czy w top 10 guardow alltime by się mieścił, a co dopiero top 20-25 alltime bez podziału na pozycje. 

Typo to mocne top10 swojej dekady, pozycja ok. 35 miejsca brzmi bardzo fair, żeby mieć go na miejscach 20-25 trzeba mieć go na tierze DRoba czy Barkleya. 

Ale miałem podobną refleksję o Isiahu (ad. niedoceniany), nie wiem ilu graczy w historii na poziomie alltimerskiej ekipy było w prime ewidentnie lepsze w playoffach niż w regularze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

Parker w swoim peaku był na podobnym poziomie do Drexlera i miał bogatszą karierę. 

Arenas miał więcej PPG, jakby chciał dawać argument wyższości nad Manu czy Billupsem, że ppg

no po prostu nigdy by mi nie przyszło do głowy w ogóle zestawianie tych graczy w dyskusji który był lepszy

ale wiadomo - wolne forum, można pisać cokolwiek się chce a choroszczański content to zawsze jakieś ciekawe urozmaicenie! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.