Skocz do zawartości

Random Shit 22/23


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Pepis21 napisał:

Dosyć ciekawe spojrzenie

jakos do 3 minuty spoko, potem gosc pokazuje zwolnione akcje ktore w real time speed to nie sa kroki, ani nie ma noszonej, morant cp3 itd z morantem to samo, to co podczas kozlowania pilki jak ona sie unosi do twojej dloni to nie mozesz biec wtedy juz? to jakby gracze kozlowali w biegu? lol

tak samo 5:25 przy spinie moranta, normalny spin z zakozlowaniem po skonczeniu obrotu tylko zrobiony szeroko

 

 

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

van-gundys-TNT.png

 

dla mnie najlepsza informacja we wczesnej części sezonu.

No bo że Harden jest MVP to przecież wszyscy wiedzieli i nikt nie jest zaskoczony, no nie?

 

z innych newsów w tej tematyce to Stan powiedział, że Jeff zamierza się czesać podobnie jak Jimmi Butler

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, steve napisał:

Lol Relegation? Jakby to niby miało wyglądać?

Był jakiś plan z G-ligą ale nie ma moim zdaniem na to szans.

@karpik Kiedyś zakładałeś temat Houston .Nie wiem czy ich oglądasz ale ja ze względu na Senguna tak i nie wiem czemu on gra z ławki. Z Memphis jak się pojawiał to Ja nie wbijał się pod kosz. Tzn wbijał się nadal ale był mniej skuteczny. Dziś z Bucks szału nie było ale obok Greena był jednym z jasniejszych. Za to Rockets grają Smithem na centrze. I to jak na razie jest średniawy pomysł. Albo to taki ukryty hardcorowy tank. Smith jak na to co o nim wypisywano w NCAA to rozczarowuje jak na razie. Jest kiepski po obu stronach parkietu. Rzuca dużo ale rzadko ma sekwencje 2-3 trafionych pod rząd. W obronie na centra się nie nadaje. Nie mówię ,że nie ma dobrego ciągu na kosz ale nadal nie wiem czemu on gra jako center a nie Sengun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, steve napisał:

Lol Relegation? Jakby to niby miało wyglądać?

Silver tylko napomknął o tym, że to rozważali, ale nie jest to rzecz, którą będą w stanie wdrożyć. To rozsypałoby cały koncept draftu - najlepsi zawodnicy albo lądowaliby na kilka lat do II ligi, albo spadkowicze byliby pozbawieni najlepszych prospectów i kiblowali w II lidze przez kolejne sezony...

Jedyne rozsądne - ale wciąż kiepskie rozwiązanie, to powrót do loterii draftu z początku lat 90-tych, gdzie Magic po zdobyciu O'Neala i byciu bliskim awansu do PO, w kolejnym losowaniu ponownie zdobyli 1-kę, z którą wybrali Webbera (którego od razu wymienili na Hardwaya). Przy takim systemie tankerzy podchodziliby do tej strategii rozważniej zdając sobie sprawę, że jedynkę może wylosować drużyna PO-bordeline - dziś jest to niemożliwe.

Niemniej jednak ten model w dalszym ciągu jest słaby i nie bez powodu został zmodyfikowany. Gdyby nie Sam Hinkie, który z tankowania stworzył swoistą sztukę, nie byłoby tematu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu dajemy Benowi zanim zaczniemy mowić o jednym z największcyh  collapsów kariery jaki sobie przypominam.

3x allastar, dpoty caliber od pierwszych lat w lidze, nadal młody, fantastyczne narzędzia, a przez problemy mentalne wyglada to póki co bardzo nieciekawie. 

Fakt, że Sixers wybrali i jego i Fultza, a konkretnie Colangelo wyglada podwójnie dziwacznie. 

Miał gość rok przerwy, jest nadal młody... ale widać, ze glowa nie dojeżdża, albo po prostu koszykówka jest u niego zbyt daleko na liście priorytetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje to jest zniszczony mental, afera z 76ers, mocny hejt na niego, doszla do tego kontuzja i gosc, który zarabia grube bańki, ma wyglad playboya a na boisku wygląda jakby chciał z niego uciec, jakby nie chciał kończyć akcji by znowu nie było lowlightu, gość nawet po stealu na Doncicu, wygladal jakby tylko chcial oddac ta piłke, przez myśl mu chyba nie przyszło ze moze dac OT. Tu jakas gruba terapia tylko pomoże IMO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, 100lare napisał:

Na moje to jest zniszczony mental, afera z 76ers, mocny hejt na niego, doszla do tego kontuzja i gosc, który zarabia grube bańki, ma wyglad playboya a na boisku wygląda jakby chciał z niego uciec, jakby nie chciał kończyć akcji by znowu nie było lowlightu, gość nawet po stealu na Doncicu, wygladal jakby tylko chcial oddac ta piłke, przez myśl mu chyba nie przyszło ze moze dac OT. Tu jakas gruba terapia tylko pomoże IMO

Yup, aczkolwiek ciężko powiedzieć na ile tutaj rolę odgrywa psychika, a na ile fizyka - tak czy siak gość w takiej formie nie powinien grać tbh. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.