Skocz do zawartości

Random Shit 22/23


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, T+?%hZ<A<5ZZB~5L napisał:

Na wypadek jakby kogokolwiek to interesowało, piłka której użył KJ Martin podczas konkursu wsadów powstała na drukarce 3D. Ale nie na jakiejś gównianej, chińskiej za 1000 złotych, tylko przemysłowej, w technologii SLS (proszki poliamidowe spiekane laserem):

Właśnie się wczoraj zastanawiałem o co chodziło z tą piłką, gdyż coś tam o druku 3d wspominali w trakcie transmisji. Obejrzałem ten filmik od Wilsona na ten temat i ładna pani za tym stoi ale jakoś nie widzę gry taką piłką na orliku, betonie czy nawet bardziej przykurzonym parkiecie. Ot pomysł spoko ale raczej będzie to bardziej gimmick jak faktyczna innowacja przynajmniej wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Pepis21 napisał:

Właśnie się wczoraj zastanawiałem o co chodziło z tą piłką, gdyż coś tam o druku 3d wspominali w trakcie transmisji. Obejrzałem ten filmik od Wilsona na ten temat i ładna pani za tym stoi ale jakoś nie widzę gry taką piłką na orliku, betonie czy nawet bardziej przykurzonym parkiecie. Ot pomysł spoko ale raczej będzie to bardziej gimmick jak faktyczna innowacja przynajmniej wg mnie.

Tak, zdecydowanie... Abstrahując od samej funkcjonalności piłki, to czas produkcji 1 szt. to ok. 3 dni = 1 dzień* wydruk + 1 dzień studzenie* + 1 dzień obróbka w DyeMansion (automatyczne polerowanie, chemiczne wygładzanie i barwienie - domyślny kolor w SLS to zawsze biały). W komorze roboczej standardowych maszyn mieści się jedna piłka - w większych można by upchnąć może ze dwie (nie znam dokładnych wymiarów co do 1cm). Także pod względem wydajności to tylko i wyłącznie projekt pokazowy / koncepcyjny / marketingowy. Na pewno nie do masowej produkcji.

* nie mam na myśli pełnych 24h tylko "jeden dzień roboczy"; gdyby pracować w systemie zmianowym można by to teoretycznie skrócić czas do 1,5 dnia godzinowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Koelner napisał:

Nie znałem tej historii a Karl wydawał się fajny gość. 

Karl chyba nie jest fajny bo on np odmówił pojawienia się na ceremonii z okazji 20 lecia finałów w 2017 kiedy jeszcze honorowali Hornacka.. Ogólnie było dużo konfliktów pomiędzy nim a Jazz. Dużo dziwnych niezrozumiałych historii. Stockton tez jest poza organizacją ale on już jest dziadkiem gdzieś tam sobie na uboczu i koszykówka jest poza nim ale Karl jest aktywnie tylko niestety w negatywnym znaczeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pepis21 napisał:

Nie jest to nowa historia i nie jest to jego jedyne dziecko, które olał a które potem całkiem daleko zaszło, gdyż Cheryl Ford (legenda WNBA) jest jego córką. Z Ford relacje naprawił, z Bellem ponoć też.

Z tą legendą WNBA bym nie przesadzał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malone zdaje się jakimś mega ciemniakiem, przepraszam jego fanów bo niby nic do niego nie mam, ale puśccie sobie jakikolwiek wywiad z nim w ostatnich latach, gość robi wrażenie jakby, no nie chcę pójść za daleko, ale  nie do końca z nim wszystko było ok

 

co do dzieci to stare historie bardzo

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dannygd napisał:

Kanter w dobie "soft koszykówki", chyba chce wrócić i pokazać siłę pod koszem :)

 

 

szkoda ze miesnie nie graja w obronie

wtedy to by mialo sens

jeden z najgorszych obroncow pod koszem ever w nba grajacych grube minuty, absolutna niegrywalna tyczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kubbas napisał:

@Alonzo co z tym Miami?

Jimmy bez swaggera cichutki, niby gra zajebiscie jak sie spojrzy na boxscore ale mecze ktore kiedys wygrywali lekko na 3 biegu teraz w pizde 

Bam gra sezon zycia zero przekladania sie tego na wyniki

ogolnie to ta druzyna wyglada jakby w szatni byl konkretny kwas i nikt nie chcial tam ze soba grac

nawet Tucker stwierdzil ze mimo cieplego klimatu to pierdoli

co z tym Miami? okienko az tak szybko ich dojechalo?

raczej druzyna do rozpi****lenia

Po tej kłótni wtedy Jimmiego z UD też mieli podobno się już rozpaść. ja tam bym nie wyciągał zbyt daleko idących wniosków. Jak dla mnie Heat mierzą w 5-6 seed - a jak to się skończy - obaczymy. Na teraz niech wkomponują w skład Lovea i Codyego. Trochę szkoda, że tego Beverleya nie podpisali.. Vincent ma słabszy okres, a Lowry jeszcze trochę będzie poza składem, zatem brakuje właśnie takiego Beva. ja tam jestem jak zawsze spokojny. Grunt, żeby byli w top6 i nie zajechali podstawowych graczy przez te półtora miesiąca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.