Skocz do zawartości

Random Shit 22/23


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie po prostu Brown zaczynał sezon grając więcej na ławce, a ta ławka potrafi zrobić statystycznego peta nawet z takiego Browna

A co ma ławka wspólnego z tym jak wygląda lineup s5 z MPJ oraz z Brownem zamiast MPJ? Bo chyba nie zrozumiałeś co ja napisałem

2 godziny temu, kcp78 napisał:

Czyli 'ironia'...

To był sarkazm w stosunku do Julka który od zawsze szuka każdego argumentu że MPJ to dziad i może tak jest tylko akurat to ,że lineup Nuggets z BB jest ciut lepszy od tego z MPJ to ma żaden sens zwłaszcza ,że lineup z BB ma o wiele gorszą obronę od tego z MPJ za to o wiele lepszy atak a raczej nie tego by człowiek oczekiwał. Po prostu na tak wczesnym etapie to często rywale mogą ci wykreować dobry lineup a BB grał dużo z s5 Nuggets akurat na słabszych rywali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qooniu napisał:

Konia z rzędem temu kto przewidzi top 10 zachodu w tym sezonie. Za jakiś czas pewnie się wykształtuje jakiś tier list, ale póki co dwa gorsze mecze i spadasz z 1 na 8 miejsce. Czad

Nie wiem jakie bedzie top 10 ale stawiam swojego konia na to ze 11 i 12 będą Kings i Lakers ;]

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, lorak napisał:

marzy mi się finał celtics - nuggets. tym razem zrobią to @Koelner

Zachod jest strasznie otwarty ogólnie, nie da się przewidzieć kto tam wygra, ale imo na ten moment Pelicans są o Mylesa Turnera od bycia faworytem, gdy do formy wróci CJ i będą zdrowi. Piękny zespół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Reikai napisał:

 

 

Raz w życiu to i słońce psu w tyłek zaświeci 

 

8 minut temu, karpik napisał:

Tak się składa, że gtg majo, ale Denver wogle nie broni. Znowu ich ktoś rozszczela w plejofach, jak co roku.

nie mają, young mike bibby over him 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał:

 

Chyba kolegę ominęło trochę w ostatnich latach. 

Czy Majk Bibi tak umioł?

w bańce to Koszarek double double all day all night. tam Tony Wroten ( TJ Warren )był all starem 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.