Skocz do zawartości

Random Shit 22/23


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra niech mi ktoś proszę wyjaśni. Dlaczego w NBA skończyła się moda na elegancję wśród sztabu szkoleniowego. Wszyscy na sportowo i ubrani w jednakowe stroje. Zawodnicy "out of game" poubierani jak menele i dresiarze. Gdzie marynarki? Jakieś pozostałości po BLM czy covid?

Edytowane przez DLT_Braddock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, DLT_Braddock napisał:

Dobra niech mi ktoś proszę wyjaśni. Dlaczego w NBA skończyła się moda na elegancję wśród sztabu szkoleniowego. Wszyscy na sportowo i ubrani w jednakowe stroje. Zawodnicy "out of game" poubierani jak menele i dresiarze. Gdzie marynarki? Jakieś pozostałości po BLM czy covid?

Mi sie wydaje, ze to zaczelo sie od banki i juz zostalo sladem jakis innych amerykanskich sportow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ tak było, w bubble trenerzy mieli takie stroje zrobione i potem związek trenerów powiedział, że chce wprowadzić "coach uniform".

Sam wybór designu nie wiem czy jest specjalnie trafiony, tam 3/4 typów to Janusze z brzuchem albo suchary i obcisłe longsleevy raczej nie podkreślają ich atutów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze lineupy z tych co grają jakies tam minuty to

s5 Clippers (bez Leonarda)

s5 Bulls

s5 Charlotte ( w sumie każde kombo s5 Hornets jest w btoom 15)

s5 Rockets . oba warianty s5 Raptors( ta z Siakamem ciut lepsza ale nadal w bottom 10)  s5 Nets z Claxtonem i Irvingiem. S5 Magic, Rockets i  prawie każdy wariant Knicks...

A i s5 Suns z Paulem i Craigime.. 

@T+?%hZ<A<5ZZB~5L Tu się śmiejesz z Tuckers ( i to prawda często jest fatalny  w ataku) a s5 z nim to najlepsza piątka ligi MAxey-Thybulle-Tucker-Harris Embbid to najlepsza obrona ligi 86 ii całkiem niezły atak

potem jest co mnie zdziwiło s5 Heat ale takie bez Herro ( bo z nim było średnio) ale ze Strusem i Martinem 

potem jest s5 Suns ale jeszcze z Camem ( to pokazuje jak jeden zawdonik zmienia oblicze piątki . Tak samo było z Mavs gdzie z Powellem jest o wiele lepiej niż z Mcgee bo z nim też są tez w bottom 10)  Co ciekawe oba wiarianty s5 Wizards ( i z Bealem i bez ) s5 Golden s5 Bucks  OBa warianty s5 PACERS !!!!

Jeszcze jest s5 Cavs ale bez Garlanda, s5 Kings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, ely3 napisał:

 

@T+?%hZ<A<5ZZB~5L Tu się śmiejesz z Tuckers ( i to prawda często jest fatalny  w ataku) a s5 z nim to najlepsza piątka ligi MAxey-Thybulle-Tucker-Harris Embbid to najlepsza obrona ligi 86 ii całkiem niezły atak

Po pierwsze to się nie śmieję tylko gratuluję zapisania w annałach ligi, po drugie to szkoda że Rivers tego nie wie i gra Thybullem po 11 minut w meczu. Jest też taka opcja, że gra nim po 11 minut w meczu, ponieważ jego skuteczność z gry w tym sezonie to 29%? W 16 meczach trafił piłką do kosza 9 razy na 31 oddanych prób.

Jeśli chodzi o tego typu statystyki, to jestem zwolennikiem teorii "starego dziada" Charlesa Barkleya, który postrzega "advanced stats" jako wymysł ludzi, którzy nigdy nie umieli grać w koszykówkę, ale bardzo chcieli znaleźć się w NBA.

Także fajnie, że z Thybullem to najlepsza obrona ligi, sęk w tym że gra w koszykówkę polega też na trafianiu piłką do kosza. Z nim na parkiecie masz gościa, który jak już zdobywa punkty to "niespodziewanie" i "zaskakująco". Dla porównania Tucker trafia mało, ale na wysokim procencie (49% z gry i 40% za 3).

EDIT: sprawdziłem... Thybulle nawet z osobistych trafił do tej pory tylko 1 rzut z 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, T+?%hZ<A<5ZZB~5L napisał:

Także fajnie, że z Thybullem to najlepsza obrona ligi, sęk w tym że gra w koszykówkę polega też na trafianiu piłką do kosza.

Ta piątka o której pisałem ma 13 atak w lidze więc nie jest źle. Gra w koszykówce polega na tym by trafić więcej niż rywal. Thybulle w takim ustaiweniu i tak jest piątym do brydża a Tucker robi za dziadka ( też tego brydżowego) 

Problemem nie jest Thybulle bo od niego nikt nie oczekuje cudów w ataku ale już zjazd Tuckera prędzej czy później zacznie boleć. Wtedy jeszcze cos trafiał teraz już nic i pewnie piątka z dwoma tak fatalnymi w ataku graczami by już nie był taka dobra. Ale to pokazuje też ,że Tucker by być użytecznym musi choć trocę trafiać te trójki z rogu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, julekstep napisał:

brak Zuniora w najlepszym lineupie Nuggets tez dosc wymowny xD

Ale wiesz ,ze z Porterem Jr jest jest tylko kilka pozycji niżej i co ciekawe z Jr mają o wiele lepszą obronę i gorszy atak. Czyli Porter Jr jest lepszym obrońca od Browna.

Prawda jest taka ,że Portera zabrakło na 2 ostatnie mecze gdzie było Thunder i jakiś kadłubek Clippers i na mecz z Lakersami. Na tak wczesnym etapie dużo zalezy tego kto biegał naprzeciwko Noi chyba ,ze to są takie oczywiste strzały jak Powell -McGee czy C,Johson-Craig Albo Cleveland z Garlandem. To juz w ogóle ciekawostka bo s5 wg CtG bo widzę ,że stamtąd zabrali dane z Wadem jest topka ligi a s5 z Garladenm szoruje dno. 

Jak są lineupy blisko siebie to na takim etapie to raczej kwestia rywala decyduje który ma lepszy net rtg a który nie.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.