Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2022/2023


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, ptak napisał:

Bez sensu. Zobacz co w PO dali Celtom Wbite z Williamsem. Gdyby chcieli DMC to nie braliby Griffina. Ich można oddać za kogoś kto gwarantuje 15 pkt z ławki no i nie da ciała w obronie 

Zresztą Williams ma kontrakt do końca sezonu, wiele za niego nie dostaniesz. Na 90% ląduje w Hornets, t lubią byłych zawodników Celtics 

Panie, ja o williamsie i white z Bulls mówię 

25 minut temu, ptak napisał:

Bez sensu. Zobacz co w PO dali Celtom Wbite z Williamsem. Gdyby chcieli DMC to nie braliby Griffina. Ich można oddać za kogoś kto gwarantuje 15 pkt z ławki no i nie da ciała w obronie 

Zresztą Williams ma kontrakt do końca sezonu, wiele za niego nie dostaniesz. Na 90% ląduje w Hornets, t lubią byłych zawodników Celtics 

Panie, ja o williamsie i white z Bulls mówię 

1 minutę temu, Przemus napisał:

Lauri Markkanen lubi to:):)

Widzisz duet Vooh/Lauri na parkiecie? 

Ja myśląc o tym widzę ogromną migającą czerwona strzałkę wskazującą łatwą drogę do kosza każdemu w lidze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, josephnba napisał:

 

Widzisz duet Vooh/Lauri na parkiecie? 

Ja myśląc o tym widzę ogromną migającą czerwona strzałkę wskazującą łatwą drogę do kosza każdemu w lidze 

-zgadza się,była by to autostrada do nieba pkt jednakże myślę,że ten komentarz by zabawny. 

Super byłoby mieć kogoś defensywnego na 4-ale nie widzę tutaj żadnej sensownej wymiany 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.10.2022 o 17:46, josephnba napisał:

Za to k**** mać pan koszykarz Ayo zrobił stepa 3 schodki do góry  

Co ten dzieciak wyczynia? 

Jeśli dalej będzie rozwijał się tak jak do tej pory, to może okazać się  stealem na miarę Butlera.

Jak przeglądam nasze wybory w drafcie, to od czasów Rosea i Butlera same niewypały. Tyle lat tankowania i żadnego all stara z tego.

 

draft.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 25.10.2022 o 21:17, josephnba napisał:

Ja myśląc o tym widzę ogromną migającą czerwona strzałkę wskazującą łatwą drogę do kosza każdemu w lidze 

Wiem ,że jazz ogląda niewielu ale Lauri w tym sezonie znacząco poprawił obronę. Zobacz jak dziś bronił czy to Davisa sporadycznie czy to Jamesa nawet. To raczej nie byłaby autostrada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.11.2022 o 15:45, ely3 napisał:

Wiem ,że jazz ogląda niewielu ale Lauri w tym sezonie znacząco poprawił obronę. Zobacz jak dziś bronił czy to Davisa sporadycznie czy to Jamesa nawet. To raczej nie byłaby autostrada

Wygląda na to, że będzie to dla niego przełomowy rok, o ile nie złapie kontuzji. Już na mistrzostwach Europy nieźle wymiatał, a teraz potwierdza swoją dobrą dyspozycję w NBA. W tym momencie, z taką formą i z takim bilansem jazz, jest kandydatem do All Stars Game. Nie zmienia to jednak faktu, że jako debiutant był rewelacyjny, a potem to już równia pochyła. Strasznie mnie irytował, także za nim nie tęsknię, ale Portisa  mi szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ja osobiście uważam, że oddanie Lauriego i postawienie na LaVine'a to gruby problem tej ekipy. Kto mnie pamięta, czy z forum, czy z fantasy, ten wie, że byłem turbofanem Fina i już wtedy zauważyłem dziwną prawidłowość, że jak Zach nie pojawiał się na parkiecie, to niezłe mecze rozgrywał nie tylko Lauri, ale również, wówczas niedoceniany Dunn. Niedoceniany nadal, bo chyba już go w enbea nie ma. Pewnie wiele innych aspektów gra też rolę, jak trener, itp, ale zauważcie, że również PAW, jak nie ma Zacha, to gra jakby luźniej, łatwiej i wygląda na boisku o wiele lepiej. Mam dziwne wrażenie, że Zach, to zawodnik w jakimś stopniu toksyczny, tylko dobrze się z tym kryje. Na Vuca i Demara wpływu nie miał i nie będzie miał, bo to już zawodnicy, którzy na swoją pozycję zapracowali latami. Jeśli przypadkiem wygłosiłem tezę, o której sam myślałeś, ale uważałeś to za antypartyjne, to teraz możesz się otworzyć człeku...

Pozdrawiam,

Benon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Benon napisał:

 Ja osobiście uważam, że oddanie Lauriego i postawienie na LaVine'a to gruby problem tej ekipy. Kto mnie pamięta, czy z forum, czy z fantasy, ten wie, że byłem turbofanem Fina i już wtedy zauważyłem dziwną prawidłowość, że jak Zach nie pojawiał się na parkiecie, to niezłe mecze rozgrywał nie tylko Lauri, ale również, wówczas niedoceniany Dunn. Niedoceniany nadal, bo chyba już go w enbea nie ma. Pewnie wiele innych aspektów gra też rolę, jak trener, itp, ale zauważcie, że również PAW, jak nie ma Zacha, to gra jakby luźniej, łatwiej i wygląda na boisku o wiele lepiej. Mam dziwne wrażenie, że Zach, to zawodnik w jakimś stopniu toksyczny, tylko dobrze się z tym kryje. Na Vuca i Demara wpływu nie miał i nie będzie miał, bo to już zawodnicy, którzy na swoją pozycję zapracowali latami. Jeśli przypadkiem wygłosiłem tezę, o której sam myślałeś, ale uważałeś to za antypartyjne, to teraz możesz się otworzyć człeku...

Pozdrawiam,

Benon

Ciekawa teza może tak być ze piłka wędruje wtedy do niego za często ale kto ma rzucać Caruso (uwielbiam tego shreka ale rzut mu nie leży), wiliams-sorki, Ayo-juz bardziej, Chicago nie ma shotera z ławki i nie ma PF i dobrej ławki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Przemus napisał:

Ciekawa teza może tak być ze piłka wędruje wtedy do niego za często ale kto ma rzucać Caruso (uwielbiam tego shreka ale rzut mu nie leży), wiliams-sorki, Ayo-juz bardziej, Chicago nie ma shotera z ławki i nie ma PF i dobrej ławki

Pomijając już temat Markkanena, a skupiając się na wspomnianej przez Ciebie ławce, to niestety nie mamy trenera, który nie ma na tyle jaj, aby grać tymi, co w danej chwili są na fali/dają radę, a zamiast tego idzie w schematy. Jedyny dobry trener w Chicago przez ostatnie 20 lat, to był Tibs. Dobry, a może i wybitny, który z nieogara defensywnego Rose'a zrobił bullteriera, ale miał inne wady, których chyba w temacie tego właśnie teamu nie muszę raczej udowadniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę się z Tobą nie zgodzić. Uważam że trenera mamy na możliwości organizacji dobrego, wolalbys Nasha? Snydera? Udoka? 

Tutaj porostu potrzeba czasu i dobrych wymian na jakiego PF (ktoś kiedyś pokazywał statystyki że Williams jest jednym z najgorszych koszykarzy w lidze) i shotera na ławce. 

Niestety drużyna jest średnia i taka będzie. Era Jordana może kiedyś wroci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam przez dłuższy czas broniłem Markkanena, bo uważałem go za świetnego prospekta w ofensywie, ale gość tak bardzo się nie rozwijał w Bulls i Cavs, że przez 5 lat z grubsza robił na parkiecie to samo, ciężko winić za to LaVine'a.

Teraz na Eurobaskecie miał 30ppg na 50-40-90, sezon zaczął od robienia 13% lepszego FG z 0-10ft niż w całej karierze - nie utrzyma tego, ale zobaczymy do jakich procentów mu spadnie produkcja, bo może przeskoczyło mu coś w głowie, mówimy o graczu mającym size/skillset na borderline allstara wzwyż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.