Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2022/2023


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

Dodałbym jeszcze wymianę trenera, na co niestety się nie zanosi. 

Od kontuzji Lonzo, drużyna na parkiecie nie ma pomysłu na grę, Front Office biernie się temu przygląda i obecny sezon skończył się porażką. 

Doceniam Lavine,DDR czy Vucevicia, ale obecne Big3 z Chicago nie ma szans nic ugrać. Marnowanie kolejnego sezonu żeby kręcić się koło 40W z tym składem nie ma sensu. 

Co do Vucevicia, mówi się że pewnie będą chcieli go podpisać żeby jego trade z Orlando nie okazał się kompletną klapą - wg mnie trzeba wiedzieć kiedy powiedzieć dość i nie brnąć dalej. 

Podpisać go na zasadzie S&T za coś sensownego. 

Poszukać centra który potrafi coś bronić. Widziałbym nawet tego Aytona. 

Powalczyć o ten pick PTB , rzadko kiedy drużyny z pickiem top3 są skłonne do wymian. 

Tutaj chyba już wszyscy wiedzą gdzie jest sufit, a top3 pick to zawsze powiew świeżości i marzenia, że może akurat będzie to prawdziwy All Star. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał:

Ewidentnie dokonal go w tym sezonie, a pod koniec grał dość legitnie.

Ja bym zapytał kto łyknie i wierzy w Derozana, bo ten post ASB był mocno przeciętny.

White każdą końcówkę rs (jeśli był zdrowy) grał zdecydowanie lepiej niż jego pierwszą część 

Ja już tego nie kupuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, josephnba napisał:

Serio ktoś jeszcze wierzy w "postęp" White'a? 

🤦‍♂️

Nikt. I dlatego to najwyższy czas, aby zainwestować w DAR i LBJ. :) 

Bronek się zmierzy z legendą, a DAR z "legendą" B.J. Armstronga.

W zamian oddasz łysego księgowego i ok (znaczy picki wypełniacze ect.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, koniec żałoby, z perspektywy czasu porażka z Miami wstydu nie przynosi. Jeśli Heat zdobyliby mistrzostwo, byłby to dla mnie najbardziej wartościowy tytuł od kiedy interesuje się NBA, będzie ciężko bo Denver jest piekielnie mocne, mimo wszystko trzymam za nich kciuki, w końcu prowadzi ich nasz wychowanek.

Jeśli chodzi o przebudowę, opcji jest naprawdę sporo, jestem bardzo ciekawy w jakim kierunku to pójdzie. Gdyby jednak Lonzo doszedł do zdrowia i był gotowy do gry od początku przyszłego sezonu, chciałbym zobaczyć  ten zespół w niezmienionym składzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Thomas napisał:

 Gdyby jednak Lonzo doszedł do zdrowia i był gotowy do gry od początku przyszłego sezonu...

W przypadku Lonzo są wątpliwości czy kiedykolwiek wybiegnie na parkiet, a ty piszesz o 2023 roku?

Edytowane przez tankathon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest film pt. "Dziwny przypadek Benjamina Buttona", historia Lonzo to gotowy scenariusz do filmu " Dziwny przypadek Lonzo Balla". Jakby to był 40 letni weteran z zajechanymi stawami to jestem w stanie to zrozumieć, ale taki młody chłopak i nie są w stanie go wyleczyć? Czy na pewno zajmują się nim najlepsi dostępni lekarze?

Nie ma czasem przepisu, który pozwala w takim przypadku zdjąć pensję nieszczęsnego zawodnika z salary,  aby klub mógł wykorzystać tą kwotę na innego gracza? Bo coś mi się kojarzy, że kiedyś była taka sytuacja, chyba z Brandonem Royem?

Edytowane przez Thomas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Thomas napisał:

Jest film pt. "Dziwny przypadek Benjamina Buttona", historia Lonzo to gotowy scenariusz do filmu " Dziwny przypadek Lonzo Balla". Jakby to był 40 letni weteran z zajechanymi stawami to jestem w stanie to zrozumieć, ale taki młody chłopak i nie są w stanie go wyleczyć? Czy na pewno zajmują się nim najlepsi dostępni lekarze?

Nie ma czasem przepisu, który pozwala w takim przypadku zdjąć pensję nieszczęsnego zawodnika z salary,  aby klub mógł wykorzystać tą kwotę na innego gracza? Bo coś mi się kojarzy, że kiedyś była taka sytuacja, chyba z Brandonem Royem?

Są takie przepisy. Chociażby Nikola Pekovic czy Mirza Teletovic byli takimi przypadkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.