Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2022/2023


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, BMF napisał:

He he, teraz dopiero ogarnąłem, że Lakers zagrają w playoffach, a Beverley nie. 

giphy.gif

Dziwna sprawa z tymi Bulls, niby ciężko wyobrazić sobie bardziej jednowymiarowych graczy w jednym składzie - ale to dalej sensowny roster, ciekawe ile tutaj idzie na konto Donovana. Ciężko chyba się jednak czepiać porażki z Heat na wyjeździe, tu w regularze Bulls przegrali to, co mieli przegrać 

Jeszcze inna sprawa, że Wschód jeżeli chodzi o top5 był dużo mocniejszy od Zachodu w tym sezonie, a Nets nabili wygrane w 1 części sezonu, i ktoś z potencjałem musiał wylecieć. 

Na konto Donovana idzie sporo za RS, ale akurat playiny moim zdaniem dzwignal. Raczej mecz z Raptors dzwignal. Mecz z Heat troche polozyl, posadzenie goracego White'a za zwloki Beverleya, nie dal kilka minut wiecej Drummondowi pod koniec meczu, powinien tez dac pod koniec Patricka na Butlera. W ogole to posadzenie Cobiego to byl na prawde kryminal.

Problemem Bulls jest to, ze maja do przedluzenia Vucevicia, ktorego glupio nie przedluzyc po tej fatalnej wymianie z Magic, to ze Magic maja ich pick w tym sezonie, to ze maja 20 mln martwego salary w przyszlym sezonie przez Lonzo i 21 w kolejnym przez jego PO, to ze Patrick Williams jest jeszcze 2 lata za mlody na powazny impact na przestrzeni sezonu, to ze Derozan nie zostanie wymieniony zapewne mimo ze jest na to ostatni moment przy jego spadajacym kontrakcie.

Zakladam przedluzenie Vucevicia, podpisanie jakiegos PG na FA ktory potrafi robic cos wiecej niz jogging Beverleya i zaczynamy od nowa w tym samym skladzie, z ta sama mozliwoscia pokonywania Bucks tej ligi i przegrywania ze Spurs :P Tak wygladal caly sezon Bulls, istne rodeo i najbardziej nierowna druzyna w lidze.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Reikai napisał:

Ja bardziej o tym, ze po tym meczu z Raptors(wyjazd do trudnej hali? -19?30 pkt w drugiej polowie?) zaden fan Bulls nie wspomnial tu nawet o tym, co mozna latwo sprawdzic i tak tez bylo caly sezon, ze wyskakiwano z szafy jedynie, gdy mozna sie przyjebac do danych graczy, ale zeby cieszyc sie z dobrych wystepow to juz nie nada.

Myślę, że kibice Bulls, nauczeni doświadczeniem woleli nie zapeszać i jednocześnie nie zagłaskiwać gościa, który przez najbliższe 3 lata zarobi średnio 42 bańki za sezon, a defacto jeszcze nigdzie tych Bulls nie zaprowadził, wyprzedzenie Wizards w tabeli to chyba nie jest żaden sukces 

lubię Zacha, jego work ethic, to jak się odbudował po ciężkiej kontuzji budzi mój szacunek, ale ciężko jest go żałować po kolejnym choku w decydującym momencie

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

Myślę, że kibice Bulls, nauczeni doświadczeniem woleli nie zapeszać i jednocześnie nie zagłaskiwać gościa, który przez najbliższe 3 lata zarobi średnio 42 bańki za sezon, a defacto jeszcze nigdzie tych Bulls nie zaprowadził, wyprzedzenie Wizards w tabeli to chyba nie jest żaden sukces

Kibice Bulls jebali nawet maskotke w tym sezonie akurat, nie chodzi tylko o Lavina. Vucevic byl zwalniany co drugi mecz, a nawet co druga kwarte np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

Kibice Bulls jebali nawet maskotke w tym sezonie akurat, nie chodzi tylko o Lavina. Vucevic byl zwalniany co drugi mecz, a nawet co druga kwarte np.

no, ale co chcesz mi przez to udowodnić? ja nie patrzę na drużyny poprzez aktywność ich fanów na wpół martwym forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie nr 1 co z Vucem

Miał być drugą opcją ale u Billyego kompletnie zniknął jego największy atut 

Wiek też oczywiście zrobił swoje. 

Czy podpisać? Chyba lepszej opcji nie znajdą pod kosz więc o ile któryś z mega talentów nie zażąda tradu do Bulls to nie ma mowy o innym wyjściu 

 

PG 

Jakieś 2 miesiące temu Young był przymierzany do Bulls jeśli zechce odejsc z Hawks. Fanem talentu biedaCurruego nie jestem ale jeśli możesz pozyskać takiego gracza to go bierzesz 

Pytanie tylko na ile to wiarygodna plota, ja daję jakieś 40% max 

 

White 

On mnie nie przekona że coś potrafi. Już tradycyjnie końcówkę sezonu ma dobrą/b.dobra żeby w kolejnym do lutego być jebanym rakiem 

Może ktoś się nabierze i go weźmie w snt 

 

Williams to samo. Kompletna porażka z tym pickiem. Koleś bez kręgosłupa, wycofany, przestraszony, wkurwiajacy jak deltus w polityce  

DDR- lubię go dlatego chciałbym żeby coś wreszcie wygrał. W Bulls nie wygra 

Nie myślałem przed sezonem, że Lonzo znaczy aż tyle w Bulls. 

Oby wyzdrowiał

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Donovan trochę za szybko zrezygnował w czwartej kwarcie za Drummonda i White'a. Pierwszy robił rzeźnię pod tablicami, drugi w przeciwieństwie do Beverley'a stwarzał zagrożenie w ataku. Pat w końcówce wyróżnił się głównie zostawieniem Strusa przy kluczowej trójce na 96-91 dla Miami. Ale no wygrać dwa z rzędu elimination games na wyjeździe to piekielnie trudna sprawa, Bulls byli blisko, ale jednak trochę brakło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Jendras napisał:

Według mnie Donovan trochę za szybko zrezygnował w czwartej kwarcie za Drummonda i White'a. Pierwszy robił rzeźnię pod tablicami, drugi w przeciwieństwie do Beverley'a stwarzał zagrożenie w ataku. Pat w końcówce wyróżnił się głównie zostawieniem Strusa przy kluczowej trójce na 96-91 dla Miami. Ale no wygrać dwa z rzędu elimination games na wyjeździe to piekielnie trudna sprawa, Bulls byli blisko, ale jednak trochę brakło.

No niestety, końcówka to trochę bałagan w ataku 

Szkoda tego spotkania bo były szansę. Jednak Jimmy w PO to top grajek 

🚨DeMar DeRozan is seeking a $179M extension over 4 years ($44M/yr) from the #Bulls.

 

Early indications suggests the Bulls will lock up DeRozan 🔒

 

Trochę grubo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał:

🚨Early indications are Nikola Vucevic has played his last game as a member of the #Bulls ‼️

 

Vucevic was traded to the Bulls in 2021 for Wendell Carter Jr., 2021 1st round pick (Franz Wagner) & 2023 1st round pick

On już 12 meczów temu był out mentalnie, mowil ze nie ma co oczekiwać że nagle będą grali fajnie i że ogol ie lypa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Reikai napisał:

Jak ich sam Vucevic zmusi do braku umowy, to Bulls mają fajna okazję na jakiś zwrot w kierunku czegokolwiek, mogą spieniezyc assety tylko chyba oni w picki nie bardzo bo od 2025? Spurs mają ich 1st chyba

Zawsze jest szansa wziąć jakieś picki w snt, choc vuc jest niezastrzeżony. Ciekawe na jaki kontrakt liczy i u kogo będzie szukał roboty, contenderom by się przydał taki vet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Nie no pewnie, chwalmy go za to, że od początku kariery gość nie potrafi zagrać dwóch meczów o coś na równym poziomie.

Dokładnie tak. Lavinem może się jarać ktoś, kto nie zarywał nocek do oglądania jego popisów w Bulls. Zach jest bardzo dobrym grajkiem, ale... takich spotkań jak dziś z większym ciężarem zawalił w pytę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, tankathon napisał:

Dokładnie tak. Lavinem może się jarać ktoś, kto nie zarywał nocek do oglądania jego popisów w Bulls. Zach jest bardzo dobrym grajkiem, ale... takich spotkań jak dziś z większym ciężarem zawalił w pytę. 

A ten mecz z Raptors tez miał ciężar, czy akurat nie pasuje do narracji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda tego Chicago, bo S5 Ball-LaVine-DDR-Williams-Vucek to była bardzo groźna ekipa dla każdego, niestety kontuzje zniszczyły ten zespół.  

Natomiast nie wiem z kim Vucek miałby podpisać teraz kontrakt? Portland ma Nurkica i koniec kontraktu Granta. W Dallas chyba kluczem będzie Irving i to co dalej z Luką. Inni potrzebujący C nie maja kasy jak GSW czy Clippers. 

Z młodszych ekip w przebudowie, to pytanie która dostanie Wemby a które dalej będą potrzebować C szczególnie o ofensywnym potencjale. OKC? Detroit? Bo reszta to nie pójdzie w 33 latka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Reikai napisał:

Yup, jak ktoś ma iść po Vucevicia to Mavs.

Tak sobie próbuję przypomnieć i mavs poza rokiem Tysona (chyba najgłupsza decyzja w historii mavs z nieprzedluzeniem) nigdy nie mieli dobrego C. 

Pamiętacie Erica Dampeera? Albo Shawna Bradleya którego (dzięki Bogu) zgarnęli sprzed nosa Bykom ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reikai napisał:

A ten mecz z Raptors tez miał ciężar, czy akurat nie pasuje do narracji?

Poważnie trudno ci pojąć, że inaczej się gra gdy nikt nie liczy na twoją wygraną, a inaczej gdy pojawia się presja wyniku? Podpowiem Ci, nikt nie wierzył w wyrwanie meczu z Raptors, podobnie było w pierwszym meczu z LAL, i tak jak pisałem Ci wcześniej, tak powtórzę to ponownie, gdy przyszedł czas by potwierdzić pewne sprawy na parkiecie, Lavine nie dojechał. Nie było go w meczu rewanżowym z LAL, nie było go w meczu z Miami, bo takim graczem jest właśnie Zach....niestety! Zarabia siano jak jedynka, jest tylko i aż drugą opcją i to dość jednowymiarową. 

8 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Myślę, że kibice Bulls, nauczeni doświadczeniem woleli nie zapeszać.. 

Dokładnie tak! 

8 godzin temu, josephnba napisał:

Pytanie nr 1 co z Vucem

Wspominał coś o powrocie do Orlando. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.