Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2022/2023


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

Wychodzi na to, że ten pierwszy zabieg nie do końca się udał, skoro po ośmiu miesiącach i rehabilitacji którą przechodził muszą ponownie operować. Nie znam się, ale trochę to dziwne, myślałem, że zajmują się nimi najlepsi specjaliści, a tu ewidentnie wyszła jakaś fuszerka. Szkoda chłopa bo naprawdę go polubiłem, ale niestety,  powoli zaczyna mi to pachnieć Derrickiem.

I co teraz? Caruso czy Ayo? Caruso, ulubieniec publiczności, walczak jakich mało i na ten moment lepszy gracz od  Dosunmu. Ayo, gracz bardziej perspektywiczny i zwiększmy potencjałem, który w pierwszym sezonie  swoją postawą zaskoczył chyba wszystkich. Także stawiam na młodego, niech się rozwija. Caruso i tak całą karierę jest rezerwowym, więc pewnie nie robi mu to różnicy, a wchodząc z ławki potrafi dać fajną energię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie 

 

Czy byście rozważyli oddanie PatWilla? Moje osobiście chłopak zawodzi, drugi sezon zmarnowany przez urazy, ofensywnie w zeszłym sezonie (mała próbka) kicha a miał zrobić mega skok 

 

Jak dla mnie gdyby pojawiła się opcja realnie wzmocnić Bulls na teraz, mogłoby poświęcić Pata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On mnie irytuje od samego początku, czwarty numer draftu, niby taki wielki potencjał, a w większości ( o ile gra ) gra po prostu słabo. Scottie Barnes, w dwa miesiące zrobił na mnie większe wrażenie, jak Williams do tej pory. Jednak te dwa ostatnie mecze play off, kiedy naprawdę mnie zaskoczył, spowodowały, że daję mu kredyt do zimowego trade deadline. Zobaczymy co pokażę i jaka będzie sytuacja Byków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, dannygd napisał:

Lubię tego gościa, świetny w D, energizer w ataku, mam nadzieję bez Lonzo dostanie sporo minut ze S5.

https://www.instagram.com/reel/Cjg6NaXgV9w/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Ale wiesz że gra na innej pozycji 

I dostawał sporo minut rok temu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, dannygd napisał:

Lubię tego gościa, świetny w D, energizer w ataku, mam nadzieję bez Lonzo dostanie sporo minut ze S5.

Przeanalizowałem jego karierę, gościu przebył długą drogę żeby dotrzeć do miejsca w którym jest obecnie. Startował w drafcie 2015 i nie został wybrany, następnie rozpoczął "tułaczkę" po Europie, trzecia liga Hiszpańska, druga liga włoska i Bundesliga. Dopiero w wieku 26 lat udało mu się załapać do NBA, najpierw Boston, teraz Chicago. Pierwsze dwa sezony bez szału, dopiero poprzedni rok był przełomowy w jego karierze, a ten może być jeszcze lepszy, patrząc na to co wyprawie w tych meczach przedsezonowych. Jak widać, niektórzy mają mocno pod górkę żeby zaistnieć w NBA i takich graczy należy cenić za ich wytrwałość w dążeniu do celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, josephnba napisał:

Ale wiesz że gra na innej pozycji 

Nie rozumiem o czym piszesz? Przecież nic nie mówię o "pozycji" PG (zakładam, że do tego zmierzasz), tylko o tym, ze +30minut Balla rozłoży sie na więcej jego minut. 

Swoja droga Javonte od kiedy jest w CHI grał na pozycjach 1-4 , więc nawet do Twojego stwierdzenia by nie pasował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno, Byki w tym sezonie mogą mieć problem z awansem do play off, bo wschód się mocno wzmocnił. Jednak w notowaniach STS ich szansa na mistrzostwo wynosi 1:60 i jest większa niż przed rokiem, wtedy było to 1:70. Także trochę to dziwne, większa szansa na mistrzostwo, a mniejsza na play off.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Thomas napisał:

Podobno, Byki w tym sezonie mogą mieć problem z awansem do play off, bo wschód się mocno wzmocnił. Jednak w notowaniach STS ich szansa na mistrzostwo wynosi 1:60 i jest większa niż przed rokiem, wtedy było to 1:70. Także trochę to dziwne, większa szansa na mistrzostwo, a mniejsza na play off.

to sie nie wyklucza. najwyrazniej malo kto wierzy, ze byki stac bedzie na walke o wysokie rozstawienie na wschodzie (krotka kolderka, historia kontuzji), z kolei playoffy to czas weteranow i waskiej rotacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zach LaVine twierdzi, że już dawno nie czuł się tak dobrze.

Cytat

Najważniejsze jest to, że mojej głowy nie zaprzątają myśli dotyczące bólu i ograniczeń, z jakimi muszę grać. Po prostu wychodzę na parkiet i daje z siebie wszystko. Już nie myślę: “ok, mogę pójść w lewo” albo “w tej sytuacji nie mogę skończyć wsadem”. Gdy grasz w koszykówkę nie powinieneś się nad tym zastanawiać, a tak wyglądał mój poprzedni sezon.

Jestem ciekawy co pokaże, bo poprzedni sezon to trochę lipa była przez te urazy. Dostał kasę to teraz musi się wykazać, inaczej skończy jak Wall, Westbrook, albo inny Walker. Trzymam za niego kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.