Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2022/2023


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Reikai napisał:

No coz, wygrywaja z Celtics, Bucks, Heat, to teraz wypadaloby przegrac z Pistons :]

A dokładniej, porażka z Minnesotą, następnie wyjazdowe wygrane z Miami, Atlantą, NY, powrót do Chicago i wtopa z Houston i teraz wygrana z Milwaukee. Najbardziej poje.....y zespół w NBA.

Zach, w dogrywce "pokazał klasę". I to ma być gracz za 200 baniek? On w tym roku nie wystąpi w meczu gwiazd, jestem tego pewien.

 

zach.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Thomas napisał:

A dokładniej, porażka z Minnesotą, następnie wyjazdowe wygrane z Miami, Atlantą, NY, powrót do Chicago i wtopa z Houston i teraz wygrana z Milwaukee. Najbardziej poje.....y zespół w NBA.

Zach, w dogrywce "pokazał klasę". I to ma być gracz za 200 baniek? On w tym roku nie wystąpi w meczu gwiazd, jestem tego pewien.

 

zach.JPG

W dogrywce był totalnie pomijany i nawet nie miał piłki w ręku, wszystko szło przez Derozana, akurat nie czepiałbym się go tu o to, że stanął w cieniu. Jakby wzial pile na sile, to mógłbyś mieć pretensje ze nie usunął się w cień :P zwlaszcza, że miał mega ważne winning plays w 4 kwarcie i między innymi dzięki niemu ta dogrywka w ogole była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2022 o 23:57, Wirakocza napisał:

co wy z tym Ayo?

zostawic Ayo? jakby niewiadomo kim być miał.

narazie jest wielkim rozczarowaniem po obiecującm pierwszym sezonie.

Masz rację, dzisijeszym meczem z Bucks Ayo pokazał,że jest słaby (sarkazm)

Caruso jedna z lepiej sprzedających się koszulek, zawodnik o którym mają mokre sny cześć menadżerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kcp78 napisał:

a swistak siedzi, i zawija takich przehajpoowanych drwali w zlote sreberka, a potem karnisovasy tej ligi takich drwali sowicie przeplacaja. znalem...

Serio takich graczy? bo ja uważam,że nie jest przehajpoowany-robi swoje zostawia serce na boisku.

Ale jakbyś mógł wymienić takich 7 będę wdzięczny-zawsze czegoś nowego się nauczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Przemus napisał:

Serio takich graczy? bo ja uważam,że nie jest przehajpoowany-robi swoje zostawia serce na boisku.

Ale jakbyś mógł wymienić takich 7 będę wdzięczny-zawsze czegoś nowego się nauczę.

nie moglbym, bo nie jestem twoim chlopcem na posylki. 'robi swoje' i 'zostawia serce', dobre. znakomita wiekszosc graczy robi to samo. za 3-4 razy mniejsze pieniadze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać ,że Ayo zagrał w nocy świetny mecz. Mocno naciskał tego Dona. Utrudnił mu niesamowicie grę i Bulls powinni to wygrać tylko tym razem sędziowie ich oszukali. Już w nocy wyglądało to na faul w ostatniej sekundzie a dzisiejszy raport to potwierdził. De Rozan powinien stanąc przed szansą wygrania tego meczu dla Chicago. Było dużo momentów w tym meczu gdzie White trafił trójkę. Gdzie Ayo wymuszał błąd za błędem po czym taki De Rozan pakuje się prosto w Love a potem traci. To nie był dobry mecz z obu stron. Obie ekipy się męczyły. Dużo walki i chyba najlepszy z obu stron był właśnie Ayo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od dawna sędziowie ładnie dymają Bulls, ale przyznam że to co odstawiają w ostatnich spotkaniach to lekkie przegięcie. W meczu z Bucks nikt nie widział faulu Giannisa na Ayo w ostatnich sekundach, w meczu nr 1 z Cavs nikt nie dostrzegł faulu na DDR, a dziś w nocy gdy wydawało się, że przecież nie będzie już gorzej, to pasiaki wyciągają Cavs z -21 i  tylko w samej 3 kwarcie mamy 18 ft dla gospodarzy, by ponownie w najważniejszym momencie meczu nie zobaczyć błędu Donovana, które tak skrupulatnie wychwytywali u graczy Bulls.  25 ft? poważnie? Mogli dać i 30, po co się ograniczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tankathon napisał:

Już od dawna sędziowie ładnie dymają Bulls, ale przyznam że to co odstawiają w ostatnich spotkaniach to lekkie przegięcie. W meczu z Bucks nikt nie widział faulu Giannisa na Ayo w ostatnich sekundach, w meczu nr 1 z Cavs nikt nie dostrzegł faulu na DDR, a dziś w nocy gdy wydawało się, że przecież nie będzie już gorzej, to pasiaki wyciągają Cavs z -21 i  tylko w samej 3 kwarcie mamy 18 ft dla gospodarzy, by ponownie w najważniejszym momencie meczu nie zobaczyć błędu Donovana, które tak skrupulatnie wychwytywali u graczy Bulls.  25 ft? poważnie? Mogli dać i 30, po co się ograniczać.

Nom, ogolnie nie jestem team sedziowie zli i przez nich druzyna X przegrywa, ale te wydarzenia o ktorych wspomniales akurat strasznie wypaczyly wyniki spotkan. Inna sprawa, ze Bulls stracili 21 pkt przewagi w tym meczu, a Mitchell im wcisnal 7 dyszek :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Reikai napisał:

Nom, ogolnie nie jestem team sedziowie zli i przez nich druzyna X przegrywa, ale te wydarzenia o ktorych wspomniales akurat strasznie wypaczyly wyniki spotkan. Inna sprawa, ze Bulls stracili 21 pkt przewagi w tym meczu, a Mitchell im wcisnal 7 dyszek :]

Gdyby nie sędziowie to nie byłoby mowy o żadnych 7 dyszkach, a co do samej przewagi no cóż tu napisać, jeśli w dwóch meczach z Cavs, Chicago oddało łącznie  +45 second-chance points, to może faktycznie trudno o utrzymywanie przewagi czy finalnie o wygrywanie spotkań. Kto wie, może ktoś się w zarządzie zorientuje skoro lata lecą, że zapomnieli zasypać dziurę po duecie Lauri/Young, a Javonte z DJR nie jest dobrym zastępstwem na pozycji PF.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dziś wklepią 76ers, to już całkiem wszystkie kończyny mi opadną, aby następnie wznieść się w górę w geście zwycięstwa. Mam nadzieję, że moje malkontenctwo i cała krytyka podziała mobilizująco i nie tylko nadal będziemy wygrywać z topem, ale również zaczniemy wygrywać regularnie z bottomem tej ligi. Jak nie (taki mały szantaż), to taki abstrakcyjny i obrazoburczy post tu wysmażę, że nawet Magda Gesler powie "pierdolę, nie robię".

Pozdrawiam

O qrtfa, wyczytałem właśnie, że Embid is out, więc będzię trudno. Trzeba będzie ukierunkować defensywę na sam koniec ławki rezerwowych, masażystów i czirliderki, bo to stamtąd może nadejść kluczowe uderzenie. After all, in "Jason" Donovan we trust...

Edytowane przez Benon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym sezonie mieli dobry bilans, ale wygrane głównie z ogonem ligi bądź średniakami. W marcu z trzema najlepszymi zespołami wschodu i zachodu mieli 0 wygranych i 14 przegranych. W tym roku bilans słaby, ale wiele cennych zwycięstw, a z top 3 wschodu mają 6-1.

LaVine był dziś fantastyczny, a łatwość z jaką rzucał i trafiał niesamowita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zach Lavine since Bulls loss in Minnesota: 26.9ppg, 4.3rpg, 4.5apg, 52.8/50.0/86.4 splits

Od tego słynnego meczu z Sotą Bulls są 8:3, w tym dwie porażki po przyznanych przez NBA błędach sędziowskich. Świetny jest ostatnio tez Vucevic i coraz więcej potencjału pokazuje Patrick Williams.

No, ciekawe co tu się wydarzy. Po tym jak graja ostatnio raczej do szuflady można schować doniesienia o wyprzedaży i tankowaniu. Na ten moment 6 seed spokojnie do osiągnięcia.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Reikai napisał:

No, ciekawe co tu się wydarzy. Po tym jak graja ostatnio raczej do szuflady można schować doniesienia o wyprzedaży i tankowaniu. Na ten moment 6 seed spokojnie do osiągnięcia

Dokładnie, Zach wraca ( bądź wrócił ) do swojej optymalnej formy, DeRozan trzyma poziom z poprzedniego sezonu, Vucević dość solidny i w końcu ten nieszczęsny Williams zaczyna wyglądać jak pełnoprawny zawodnik, a nie jak statysta. Do tej pory Williamsowi dawałem szansę, potem miałem go dosyć, ale dziś chyba pierwszy raz muszę go pochwalić ( bo nie przypominam sobie żebym go kiedykolwiek chwalił ) za te ostatnie występy.

Markkanen w tym sezonie to prawdziwa bestia, a ten dunk nad Vuceviciem niesamowity. Szkoda, że nie grał tak w Chicago. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.