Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2022/2023


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy wątek na nowy sezon.

Kilka pytań które przychodzą mi do głowy:

1. Czy będzie lepszy od poprzedniego?

2. Czy "wzmocnienia" ( Drummond, Dragić ) wypalą?

3. Czy ominą nas kontuzje?

4. Czy DeRozan utrzyma poziom?

5. Czy Zach będzie wyglądał jak gracz za 40 milionów?

6. Czy Williams wskoczy na wyższy poziom.

7. Kto wyleci w trakcie sezonu?

Na te i inne pytania poznamy odpowiedź za kilka miesięcy, już się nie mogę doczekać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Thomas napisał:

Nowy wątek na nowy sezon.

Kilka pytań które przychodzą mi do głowy:

1. Czy będzie lepszy od poprzedniego?

2. Czy "wzmocnienia" ( Drummond, Dragić ) wypalą?

3. Czy ominą nas kontuzje?

4. Czy DeRozan utrzyma poziom?

5. Czy Zach będzie wyglądał jak gracz za 40 milionów?

6. Czy Williams wskoczy na wyższy poziom.

7. Kto wyleci w trakcie sezonu?

Na te i inne pytania poznamy odpowiedź za kilka miesięcy, już się nie mogę doczekać.

 

Na pierwsze 6 pytań dostajesz odpowiedź już teraz. 6xNIE ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, ozzy110 napisał:

już teraz. 6xNIE

A czemu na pyt 1 i 6 nie? Dla mnie Williams jak najbardziej może wskoczyć. Chicago ma teraż potencjał do wymian by się wzmocnić w trakcie sezonu. Oczywiście kluczowe będą kontuzje. Jeśl będzie ich mniej niż w minionym sezonie. A to akurat wydaje mi się oczywiste ,ze będzie mniej. To już z samego tego faktu Bulls powinni mieć lepszyy sezon. Oni weszli mocno . Potem ich kontuzje przeorały. 

Ja na pkt 1 i 6 odpowiedziałbym twierdząco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ely3 napisał:

Chicago ma teraż potencjał do wymian by się wzmocnić w trakcie sezonu.

A co dokładnie masz tu na myśli? Bo im najbardziej potrzeba wymienić Vucka, najlepiej na dobrze zbierającego PF z jakimś rim protectorem na C.

Bo o ile lubię Williamsa, to nie wiem na ile jego zdrowie (i trochę warunki fizyczne) pozwolą poprawiać obronę Vucka pod koszem - tak, żeby na boisku mógł grać jednocześnie z LaVine i DeRozanem na plusie (zeszły sezon prawie -3 NetRtg w 1100 min). Niestety ta 3 z Williamsem i Ballem zagrała raptem 63 min... więc nie ma co patrzeć jakoś mocno na próbkę i netrtg +8, ale warto dodać, że bez Balla miała ta 4 w +80 min -27... 

Tak sobie myślałem, że moga próbować jakis 3 -4 team deal wciągający Indianę (Turner), Hornets (mają niby C z draftu ale.. Vucek by sie przydał) i Knicks (pewnie chętnie wzięliby Haywarda).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dannygd napisał:

A co dokładnie masz tu na myśli? Bo im najbardziej potrzeba wymienić Vucka, najlepiej na dobrze zbierającego PF z jakimś rim protectorem na C.

Po pierwsze mają nadmiar młodych rozgrywających. Taki Coby czy Ayo moga im dać sensownego skrzydłowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy będzie lepszy od poprzedniego?-nie

2. Czy "wzmocnienia" ( Drummond, Dragić ) wypalą?--nie widzę tego, są to ruchy ale nie jakiś efekt "wow"

3. Czy ominą nas kontuzje?-wątpie

4. Czy DeRozan utrzyma poziom?-nie

5. Czy Zach będzie wyglądał jak gracz za 40 milionów?--nie

6. Czy Williams wskoczy na wyższy poziom=niestety nie

7. Kto wyleci w trakcie sezonu?=mam nadzieję,że wymienią Coby i VUC-chciałbym Turner-a albo powrót z Magic Cartera (tak wiem, wytransferowali go), potrzbujemy na 4 i na 5. Nie chciałbym aby Ayo dostał trade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.07.2022 o 18:42, dannygd napisał:

, ale warto dodać, że bez Balla miała ta 4 w +80 min -27... 

 

I bez Caruso! 

 

Bulls potrzebują pozbyć się White'a, ale chętnych brak, co mnie nie dziwi 

Chłopak jest jednowymiarowy i do tego wybitnie ujemny w defensywie 

Powinni go wymienić jak był coś wart (końcówka poprzedniego sezonu)

Teraz nikt się raczej nie nabierze (Knicks?) 

Vuca lubię, choć jeśli on ma grać to obok musi być ktoś bardziej solidny i silny niż Williams 

Ayo nie ruszą, bo to ulubieniec publiczności. Jak chłopak wchodzi na boisko United eksploduje z radości 

Do tego jego wartość będzie tylko rosła 

Chciałbym zobaczyć ten skład w pełni zdrowy do trade dedline i później się zobaczy 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dragić jednak gra na ME i to na całkiem dobrym poziomie, cieszy to tym bardziej, że sytuacja z Lonzo robi się nieciekawa. Z tego co pamiętam, na początku miał pauzować przez osiem tygodni, potem miał wrócić na play off, a teraz czytam, że nie będzie gotowy na start sezonu. Nie wygląda to dobrze, koleś ma 24 lata, a problemy z kontuzjami jakby miał z dziesięć więcej. Z ciekawości sprawdziłem ile meczów rozegrał w poszczególnych sezonach i jest to odpowiednio 52, 47, 63, 55, 35. To daje do myślenia i nie napawa optymizmem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarnogóra odpadła, jak oceniacie występ Marko? Ja  jestem nieco rozczarowany jego postawą i nie ukrywam, że liczyłem na więcej, chodź ten ostatni mecz całkiem dobry. Nasz Balcerowski zrobił na mnie lepsze wrażenie i to jego wolałbym widzieć w Chicago.

 

Marco.JPG

Edytowane przez Thomas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet czwarty, Vucević, Drummond, Bradley. Coś czuję, że parkietu w tym sezonie nie powącha, ewentualnie jakieś niewielkie minuty w kilku meczach.

Jeśli Marko grał dobrze- średnio, to Markkanen gra na kosmicznym poziomie,  a jego w Chicago nie chcieli, w Cleveland z resztą też. Jaki z tego wniosek? Taki, że dla Marco, NBA to za wysokie progi i nie należy się łudzić, że może on w tej lidze cokolwiek znaczyć.

 

Lauri.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.