Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2022/2023


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, jeżeli w dzisiejszym meczu z Minnesotą ponownie nie zagra Tobias Harris (kontuzja biodra day-to-day), to drugim najlepszym strzelcem w Sixers po Embiidzie będzie Niang ze średnią 8,9 PTS. Kontuzje Hardena i Maxeya oznaczają jedyną w swoim rodzaju szansę na rezurekcję dla Shake'a Miltona. Albo teraz albo już nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem... Dziś PHI gra z Minnesotą, potem dwa dni wolnego i do końca listopada mają 6 meczy w 9 dni. W żadnym z nich nie zagra Maxey-Harden, Harris nawet jak wróci to znowu na 70-80% mocy (biodro). No i tradycyjnie czerwona flaga przy Embiidzie opuszczającym rokrocznie 1/3 sezonu. Brak duetu Maxey-Harden to -50 punktów w ataku. Brak Harrisa to kolejne -15-20. Sixers nie mają nikogo kto byłby w stanie załatać taką dziurę.

Sixers bez Embiida, Harrisa, Maxey'a i Hardena to nie jest nawet team na GLeague.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem tworzyć teorii spiskowych ale na którejś powtórce było widać jak Embiid odpychha ręką Goberta w tym pierwszym faulu a i tak dostał gwizdek choć Gobert go nie dotknął no chyba ,że klatką piersiowa można sfaulować łokieć. Ogólnie Embiida jest mega dynamiczny ale i tak jego niektóre gwizdki to jest farsa. Koło niego nawet nie można stać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ely3 napisał:

Nie chciałem tworzyć teorii spiskowych ale na którejś powtórce było widać jak Embiid odpychha ręką Goberta w tym pierwszym faulu a i tak dostał gwizdek choć Gobert go nie dotknął no chyba ,że klatką piersiowa można sfaulować łokieć. Ogólnie Embiida jest mega dynamiczny ale i tak jego niektóre gwizdki to jest farsa. Koło niego nawet nie można stać

biid dostaje mnostwo 'gwizdkow z dupy'...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, T+?%hZ<A<5ZZB~5L napisał:

Żeby zrobiło Wam się trochę lżej w związku z wyżej opisaną niesprawiedliwością świata sędziowskiego w NBA, krótkie video z tego samego meczu (pierwszy który napisze "karma wraca" ma ode mnie like'a ;-))

 

Poradziły sobie zebry z tą akcją czy musiały wziąść challenge?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Embiida "załatwił" Niang (vide video powyżej). Zanim zagrają z Hornets, mają mecz u siebie z BRK, gdzie ma dojść do "wielkiego powrotu" Simmonsa na stare śmieci. Jeżeli w meczu nie zagra Tobias Harris (wciąż ma day-to-day z uwagi na biodro), to w składzie Sixers nie pojawi się ani jeden gracz z dwucyfrową średnią punktową...

Na ten moment w Sixers dostępni są tylko Niang, Melton, Milton, House Jr., Tucker, Harrell, Thybulle i Reed. Korkmaz i Harris są day-to-day. Z takimi Sixers to nawet DET ma szansę na wygraną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.11.2022 o 18:19, DRK napisał:

Poradziły sobie zebry z tą akcją czy musiały wziąść challenge?

masażysta zapił tego wieczoru czy jak że Doc musial pobiec ojojkać Biida? 30 ponad lat te szopke śledzę, ale żeby trener zawodnika osłuchiwał jako pierwszy na boisku to jeszcze nie widziałem

ciekawe że też żaden kolega się nie pofatygował

sfojo drogo bardzo kiepska stylówa panie Doc. James z PJem by Cię musieli zabrać na jakiś malutki szopping.....

00NBA-may20-superJumbo.jpg

..... bo niby mieszkasz na przedmiesciach Nowego Jorku a do milionów ludzi ubierasz się  jak wuefista z Idaho czy Wyoming

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.11.2022 o 21:53, T+?%hZ<A<5ZZB~5L napisał:

Żeby zrobiło Wam się trochę lżej w związku z wyżej opisaną niesprawiedliwością świata sędziowskiego w NBA, krótkie video z tego samego meczu (pierwszy który napisze "karma wraca" ma ode mnie like'a ;-))

 

Under Armour przerobił Embiidy na Flowy ciekawe, ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie 76ers zaskoczyli. Ja wiem ,ze wrócił Harris ale tak naprawdę to W należy się Meltonowi i Niangowi. 

Niang to taki wynalazek JAzz . MA rewelacyjną trójkę. Dobrze się ustawia w obronie. Było wiele dyskusji rok temu ,ze Jazz oddając go za darmo i biorąc Gaya strzeliło sobie w stopę i rzeczywiścia ławka Jazz była kiepska .. Niang to świetny zadaniowie i kiedy ostatnio dostaje wieksze minuty to też się sprawdza. 

A Melotn długo nie mógł się pzbzierać  ( pamietam chyba tylko jeden dobry jego mecz ale nie pomnę z kim to było gdzieś na wyjeździe) ale dziś pokazał pełnię talentu. To nie jest lider. To też tak naprawdę zadaniowie ale od klilku lat miał opinię jednego z najlepszych i nie wiem czemu właściwie Memphis go oddało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.