Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2022/2023


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

Harden wyoptował.
Harden podpisał 68.6/2 lata z player option na drugi sezon. 

W sumie chyba fajnie, wyglada na to że brodacz bedzie chciał zrobić formę i podpisać kontrakt życia rok później. 
W tym sezonie zrobiło to miejsce na podisanie Housea i Tuckera, choć osobiście jak słyszę te plotki o Ericu Gordonie to mam wrażenie, że trochę nie nazwiska są juz łoszałt... Houston reaktywacja? 

Anyway Harden ponoć poszedł na dietę, Tucker, Embiid, Maxey i Brodacz czymają sie razem i trenują, hangoutują itp. - to som spoko cynki. 

Brakuje trejdu Tobajasza za jakiś sensowny piece.

Ciekawe czy za ten paycut w tym roku nie trze bedzie zaplacic turbomaxa rok starszemu Hardenowi... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jako że wątek jest jak na razie martwy, krótka informacja, że liga postanowiła wziąć pod lupę ostatnie kontrakty Hardena, Tuckera i House'a:

Cytat

The NBA has opened an investigation into a possible tampering violation committed by the Philadelphia 76ers centered on their signings of James Harden, P.J. Tucker and Danuel House.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

no to mamy zespol 3 tenorow 3 'pajacow'. 'wierzgajaca nozka harden' vel 'muchy w nosie', embiid vel 'zly dotyk floppuje cale zycie' i 'black supremacy harrell'. kolejny powod, by miec totalna wyjebke na sixers. trzymam kciuki za tobiasa, by jak naszybciej z tego kurwidolka sie wydostal...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kcp78 napisał:

odpowiedz dla ciebie: c*** mnie to interesuje...

Gdyby tak było to byś to zignorował. Na pewno zainteresowało cię na tyle, aby się oficjalnie do tego zdystansować. Czyli jesteś zainteresowany sensu stricte.

A wiedząc, że cię to interesuje podpowiem, że ma związek z twoim awatarem i tradycyjnie beznadziejnie pustym i bezmyślnym wpisem, który opublikowałeś, a ja zacytowałem. Lektura twoich przemyśleń to jak kąpiel w Odrze wśród złotych alg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, T+?%hZ<A<5ZZB~5L napisał:

Gdyby tak było to byś to zignorował. Na pewno zainteresowało cię na tyle, aby się oficjalnie do tego zdystansować. Czyli jesteś zainteresowany sensu stricte.

A wiedząc, że cię to interesuje podpowiem, że ma związek z twoim awatarem i tradycyjnie beznadziejnie pustym i bezmyślnym wpisem, który opublikowałeś, a ja zacytowałem. Lektura twoich przemyśleń to jak kąpiel w Odrze wśród złotych alg.

Tak, to logiczne, że skoro c*** mnie to interesuje, to poczułem się 'zaintrygowany'. Doskonale co idzie bycie domorosłym psychologiem! To jest dokładnie ten, jakże pożądany przez współczesną kulturę popularną, poziom, gdy każdy akt negacji jest 'nieśmiałym aktem pożądania' 😁. A tradycyjnie 'pusty i bezmyślny' (kompletnie nie zwiazany z tematem wątku) post zamieściłeś ty, nie ja. A koledzy 'po szalu', tradycyjnie, dali lajeczki. Jakie to przewidywalne... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zakończony w 2017 "proces" nic im nie dał? Śmiano się z Celtics, że chomikuje picki i zaprzepaścili szansę na zbudowanie klasowej drużyny. Wybory Sixers Okafor, Nerlens, Fultz to jakaś porażka. Jak pisałem, że Simmoms jest przereklamowany to po mnie jechano. Wyszło na moje. Czyli po tylu latach tankowania jest tylko Embiid i starzejacy się Gardena.

p.s1 szkoda tego picku Kings z którym wzięto Longforda.

p.s2 nie jestem obiektywny, bawi mnie to jak Dixers to spieprzyli 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, ptak napisał:

Czyli zakończony w 2017 "proces" nic im nie dał?

Trudno odpowiedzieć, czy "nic im nie dał"? Na pewno nie osiągnęli celu głównego (mistrzostwo), a i sama gra w PO jest rozczarowująca, niemniej jednak są lepszą drużyną niż przed procesem. Po prostu "nie dowożą"...

Jeśli chodzi o samą ocenę Procesu to jest to bardziej złożona kwestia. Osobiście oceniam go "in minus", ale trzeba wziąć pod uwagę wszystko co się wydarzyło dookoła:

  • Hinkie został zwolniony w białych rękawiczkach przez zakulisowe naciski NBA i samego Jerry Colangelo; tzn. nawet nie został zwolniony, tylko do tego stopnia zmarginalizowany, że sam odszedł - i to z NBA w ogóle; z tego co rozumiem śledząc trzy-po-trzy jego aktualną aktywność, raczej nie ma zamiaru wrócić - działa w dolinie krzemowej i inwestuje w startupy
  • w jego miejsce stary Colangelo wstawił swojego synka, który oprócz nietrafionych picków (o tym poniżej), nawywijał takie akcje, że odszedł w niesławie i nie ma dla niego miejsca w NBA (przynajmniej nie na głównym krześle)
  • w miejsce Brajanka wskoczył na moment Brett Brown, którego zastąpił totalny rookie Brand
  • tak naprawdę organizacja zaczęła funkcjonować w miarę normalnie dopiero po przyjściu Morey'a, który póki co również jest trudny do jednoznacznej oceny?

Hinkie popełnił jeden koszmarny błąd, który de facto zakończył jego karierę w NBA - wydraftował Okafora, który okazał się jednym z największych bustów w historii. Reszta picków była dobra lub poprawna (MCW, Noel, Embiid, Saric, Grant, Holmes). Dodatkowo odkrył Covingtona, McConnella i Woodsa (chociaż ten ostatni wiele w Sixers nie pograł). Nie wiadomo jakby potoczył się Proces, gdyby mógł rozwijać zespół dalej, ale faktem jest, że gdyby robił to dobrze, nie odszedłby w niesławie z NBA.

Brajanek to koszmar. Wziął Fultza w miejsce Tatuma. To on wybrał Simmonsa (co na tamten moment było naprawdę spoko wyborem). Wymienił Noela na Justina Andersona. A po tym wszystkim narobił w social media takiego syfu, że nawet najwięksi przeciwnicy Hinkiego zaczęli za nim tęsknić.

Tak więc w makro-skali Proces to "nie-sukces", ale ważnym jest pamiętać, że nie wyszedł tak jak zaplonował go Hinkie z wielu innych, pobocznych powodów.  

Cytat

Śmiano się z Celtics, że chomikuje picki i zaprzepaścili szansę na zbudowanie klasowej drużyny. Wybory Sixers Okafor, Nerlens, Fultz to jakaś porażka. Jak pisałem, że Simmoms jest przereklamowany to po mnie jechano. Wyszło na moje. Czyli po tylu latach tankowania jest tylko Embiid i starzejacy się Gardena.

p.s1 szkoda tego picku Kings z którym wzięto Longforda.

p.s2 nie jestem obiektywny, bawi mnie to jak Dixers to spieprzyli 

Przykro mi że śmiano się z Celtics. Ubolewam nad tym, że "jechano po tobie" za krytykę Simmonsa. Mam nadzieję, że sukcesy BOS z ostatniego sezonu oraz upadek Simmonsa sprawiły, że czujesz satysfakcję z tego, że "to ty miałeś rację" oraz wybaczysz tym, którzy cię krytykowali i sprawiali, że czułeś się przez nich niekomfortowo?

Cytat

p.s2 nie jestem obiektywny, bawi mnie to jak Dixers to spieprzyli 

Karma is a bitch. It is good to remember that.

Edytowane przez T+?%hZ<A<5ZZB~5L
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.