Skocz do zawartości

PO 2037 transmisje


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, julekstep napisał:

Koniec pierwszej kwarty 30-27 dla Suns!

(mecz chyba nie wzbudza większego zainteresowania! stacje telewizyjne notują najsłabsze wyniki od dawna!)

Ja oglądam M jak Miłosc. 

10 minut temu, julekstep napisał:
10 minut temu, julekstep napisał:
Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się trzecia kwarta i Gooden łapie 4ty faul.....56-43 dla Suns po niespełna 2 minutach

Chris Paul łapie 3 faule w praktycznie 2 minuty! Jeszcze jeden i będzie problem! Trzecia kwarta póki co wyrównana....

Kyrie i Larry Hughes walczą o miano ceglarza meczu!

Jeśli Wolves się zaraz nie ogarną to będziemy mieli niespodziankę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kuba2419 napisał:

Dzięki :) powodzenia by się chciało powiedzieć ale u nas jak nie Rockets to kibicuje Suns😉

Dwa dni temu jak zobaczyłem 3-1 dla Spurs to już się pogodziłem z porażka, po zmianach w taktyce i doprowadzeniu do G7 znowu się nakręciłem na wygraną w G7 i tak samo w meczu pierwsza Wkwarta obiecująca, drugą zdecydowana dla Spurs, w Q3 Rockets wracają do meczu a początek Q4 i 5ty faul i raczej było po meczu, szkoda że Butler po takim G6 dzisiaj słabiej zagrał w przeciwieństwie do Duo Spurs GayRose... Graty Spurs:)

Kluczowe dla serii było G3 wygrane 1pkt przez Spurs. Tam Rolo nie trafił dwóch osobistych pod koniec, a gracze Rox nie oddali rzutu przez chyba 14s ostatniej akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ dzisiaj trójka siedzi gościom, z kolei po stronie gospodarzy ciąg dalszy cegielni.... to już prawie pewne! Suns już prawie są w finale konferencji! 23 punkty przewagi na 8 i pół minuty do końca meczu i nic nie zapowiada cudu dla Wolves!

Gdyby Larry Hughes skupiał się tylko na D i oddawał 3 razy mniej rzutów i nie dominował piłki to byłby świetnym graczem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

Niespodzianka blisko.

Żadna niespodzianka. Suns są mocni tam gdzie Wolves nie domagają. Świetnie bronią obwód sami bardzo dobrze rzucając z trzy. Dyspozycja Goodena ustawia ten mecz, bo tu mogłem szukać jakiejś przewagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ricky Davis zaczyna się bawić z rywalami...

Kibice wychodzą.

110-80 na minutę przed końcem. Cała ekipa Suns gra dzisiaj koncertowo pod wodzą Paula George'a.

Koniec! 113-82 dla Suns!

Graczem meczu niespodziewanie (bo jednak zapowiadało się na George'a) został Rasheed Wallace!

boxy:

Wolves:

1.jpg

Suns:

2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.