Skocz do zawartości

Pytania do właściciela klubu 76ers


Tecu

Pytania  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Joel Embiid może odejść, jeżeli to miałoby doprowadzić do oszczędności?

    • TAK
      0
    • NIE
      13
  2. 2. Czy możliwe jest złagodzenie restrykcji do poziomu luxury tax?

    • TAK
      3
    • NIE
      10
  3. 3. Czy aktualny GM powinien odejść?

    • TAK
      0
    • NIE
      13


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

tak się zastanawiałem, że skoro właściciel nałożył na klub w którym jestem GMem, restrykcje finansowe, to jednak powinienem z nim porozmawiać.

Jedyny sposób jaki jest to ankieta z prośbą do Was o głosowanie.

Mam do niego oczywiście więcej pytań, ale wybrałem trzy chyba najważniejsze.

Pytania są konkretne, mało skomplikowane, prosiłbym żebyście wczuli się we właściciela kluby i na nie odpowiedzieli.

 

Tło:

Zespół odniósł największy sukces od ponad 20 lat jakim były finały ligi. Z pośmiewiska ligi, zmienił się w zespół, który oprócz tego finału, zaliczył w ostatnich latach dwa finały konferencji. Zespół w ostatniej trzylatce był na minusie na poziomie 4,7 mln, w poprzedniej na dużo większym plusie i przyniósł (mam nadzieję) dużo radości kibicom a także właścicielowi. Możliwa jest kontynuacja dobrych wyników, możliwy jest także reset, szukanie oszczędności i gruntowne przemeblowanie zespołu.

Dlatego chciałbym poznać Waszą opinię, można oczywiście komentować, ja raczej nie będę się udzielał, wysłucham tego co ma do powiedzenia właściciel, mój szef.

Zawsze byłem za utrzymywaniem realizmu gry, dlatego przed jakimikolwiek głębokimi ruchami, chciałbym się spytać co sądzicie o tym Wy a przez Was właściciel klubu.

 

1. Czy w ramach oszczędności finansowych, dopuszcza sprzedaż największej gwiazdy, ikony kluby, top3 gracza ligi w swoim prime jakim jest Joel Embiid?

2. Czy dopuszcza złagodzenie restrykcji do poziomu luxury tax, czyli bodajże o 2,39 mln co ułatwi budowę wciąż mocnego zespołu?

3. Czy powinienem odejść, czy ocena mojej pracy jest negatywna, ponieważ zrobiłem manko w klubowej kasie i nie byłem w stanie osiągnąć głównego celu każdego zespołu, czyli mistrzostwa ligi a formuła współpracy się wyczerpała i czas na nową miotłę?

 

Od razu piszę, że jeżeli komuś nie spodoba się taka forma komunikacji to może odpowiedzieć odpowiednio w ankiecie, choć oczywiście najbardziej mi zależy na realnej odpowiedzi a nie na zemsty czy tym podobne złośliwości.

Z góry dziękuję za udział w ankiecie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

@Tecu nie rozumiem drugiego pytania. O co konkretnie chodzi? 

Mam hardcap nałożony przez właściciela w wysokości 147,877 mln. 

2. Czy dopuszcza złagodzenie restrykcji do poziomu luxury tax, czyli bodajże o 2,39 mln co ułatwi budowę wciąż mocnego zespołu?

Czyli do 150,267 mln. 

TAK/NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tecu napisał:

Mam hardcap nałożony przez właściciela w wysokości 147,877 mln. 

2. Czy dopuszcza złagodzenie restrykcji do poziomu luxury tax, czyli bodajże o 2,39 mln co ułatwi budowę wciąż mocnego zespołu?

Czyli do 150,267 mln. 

TAK/NIE

Ale skąd pomysł że można zmieniać hard capy ankietą? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Ale skąd pomysł że można zmieniać hard capy ankietą? 

To jest hardcap od właściciela a nie od ligi w sensie nie wynikający z CBA. Skoro On narzucił to tylko On może zmienić. 

Pytanie - odpowiedź. Chcę poznać jego zdanie. To wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Tecu napisał:

To jest hardcap od właściciela a nie od ligi w sensie nie wynikający z CBA. Skoro On narzucił to tylko On może zmienić. 

Pytanie - odpowiedź. Chcę poznać jego zdanie. To wszystko

Nie rozumiem. Hardcap wynika z Regulaminu. Regulamin to nasze CBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.