Skocz do zawartości

Golden State Warriors 2022/23


jordan20

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie to już się przebąkuje ,że Draymond jednak nie zaryzykuje testowania rynku i przedłuży o rok swoją umowę. I dopiero w 2024 będzie wolnym agentem. Chyba już daje sobie sprawę ,że to są ostatnie jego dwa lata w Warriors ( o ile ci go nie wymienią) i już nowej dużej umowy nie dostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Tasma napisał:

Ja myślę że te jego żądania to było takie testowanie rynku i szukanie frajera. Myers się nie ugiął. Dodatkowo po lampie sprzedanej Poole'owi jego pozycja negocjacyjna dodatkowo spadła.  

Też uważam, że nie wyoptuje a w 2024 IMO nie dostanie więcej niż 15/2.

 

 

Ja myślę, że pogorszył znacznie swoją pozycję bo to uderzenie Pool'a pewnie kosztowało GSW dodatkowe 2-3 bańki rocznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Tasma napisał:

Ja myślę że te jego żądania to było takie testowanie rynku i szukanie frajera. Myers się nie ugiął. Dodatkowo po lampie sprzedanej Poole'owi jego pozycja negocjacyjna dodatkowo spadła.  

 

 

 

tak sobie myślę po przeczytaniu tego że to Myers upublicznił to video by mieć lepszo pozycję w negocjacjach :)

5 godzin temu, ely3 napisał:

Ogólnie to już się przebąkuje ,że Draymond jednak nie zaryzykuje testowania rynku i przedłuży o rok swoją umowę. I dopiero w 2024 będzie wolnym agentem. 

z tego by był wniosek że faktycznie nie ma dobrych ofert na rynku dla niego, bo jakby były, to by wyoptował i podpisał gdzie indziej za więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rw30

Dokładnie. Zresztą coraz więcej się w USA mówi, że to był kontrolowany wyciek. Jeśli dziennikarze znajdą na to jakieś dowody to zrobi się niezły kwas. Stefek i Draymond to psiapsiuły. Jak jeszcze Stefek i Klay się zaczną boczyć na Myersa i Lacoba to nic dobrego z tego nie wyjdzie. Runie też mit zajebistej, kochającej swoich graczy organizacji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając ostatnio Poole nie dziwie się że dostał taki kontrakt może skuteczność nie była rażąca chociaż zaczął 2/2 za  trzy gdzie pociągnął na początku zespół jak nie szło. Idealnie się wpasowuje w system GSW dużo rozumie dużo widzi co świadczy liczba asyst w ostatnim meczu. Jak będzie jeszcze bardziej efektywny to dużo GSW zyskuje a sam w tym roku ma szansę zostać sixth manem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Kleja Thompsona to jeszcze coś będzie? czy może jego wchodzenie w sezon jest celowo wolne & spokojne? (przysypiałem dzisiaj na meczu  ale ponoć latem w ogóle nie grał a teraz jest na minutes restriction, to by go trochę tłumaczyło, a z drugiej strony skoro latem nie grał to znaczy, że ze zdrowiem ciągle słabo, tak?)

 

jeśli ktoś ma jakieś insiderskie info na jego temat to chętnie poczytam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rw30 napisał:

z Kleja Thompsona to jeszcze coś będzie? czy może jego wchodzenie w sezon jest celowo wolne & spokojne? (przysypiałem dzisiaj na meczu  ale ponoć latem w ogóle nie grał a teraz jest na minutes restriction, to by go trochę tłumaczyło, a z drugiej strony skoro latem nie grał to znaczy, że ze zdrowiem ciągle słabo, tak?)

 

jeśli ktoś ma jakieś insiderskie info na jego temat to chętnie poczytam 

Klay mial podobno jakas dziwna blokade psychiczna, bal sie grac latem bo mial w glowie te kontuzje. Powoli wprowadzaja go do gry i zrzuca rdze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś kiedyś widział żeby Kuminga z jakimś poważnym przeciwnikiem zagrał porządny mecz? niby jest talent, jest atletyzm, i czasu też jeszcze sporo bo młodziak, ale czasem jak go oglądam to mam wrażenie że widzę Kelly Oubre jr. v.2.0 tylko z gorszym rzutem z dystansu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MAO

Kerr powiedział, że ma zbyt wielu zawodników, którym powinien dawać minuty i co kilka meczów będzie zmieniał rotację. Pierwszą ofiarą jest JK. Do tego pierwsze kilkanaście meczów to będą testy i zgrywanie.

Fakt jest jednak taki, że rezerwy GSW zawaliły drugi mecz z rzędu. Mimo, że Wiseman i Poole wydają się grać poprawnie, to reszta jest bezbarwna. Widać to dobrze w +/- gdzie Stefki i Wigginsy mają po plus kilkanaście a Poole tyle samo w minusie. To dopiero początek sezonu i nie ma co ogłaszać alarmu, ale na razie nie wygląda to dobrze.

@rw30

Oglądam wszystkie mecze GSW i nie było takiego spotkania. On wygląda dobrze jak gra w piątce we Stefkiem, Klay'em (lub Poolem). WIgsem  i Draymondem, ale umówmy się gdyby w takim zestawieniu wystawić kozę, to też była by na plusie. Jakiś bust alert miga na horyzoncie, ale rzeczywiście broni go jeszcze wiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Tasma napisał:

On wygląda dobrze jak gra w piątce we Stefkiem, Klay'em (lub Poolem). WIgsem  i Draymondem, ale umówmy się gdyby w takim zestawieniu wystawić kozę, to też była by na plusie

Koza była na plusie z Mozgovem i Delladovą, więc nie wiem po co o niej mówisz w tym kontekście 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, rw30 napisał:

czy ktoś kiedyś widział żeby Kuminga z jakimś poważnym przeciwnikiem zagrał porządny mecz? niby jest talent, jest atletyzm, i czasu też jeszcze sporo bo młodziak, ale czasem jak go oglądam to mam wrażenie że widzę Kelly Oubre jr. v.2.0 tylko z gorszym rzutem z dystansu

Tu chodzi o głowę. Czyli o basketball iq  i psychikę. Wyskakany murzyn to nie jest gwarancja a raczej szansa na sukces. 

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, january napisał:

Po drugie z ośmioosobowej rotacji odeszło dwóch bardzo ważnych rolesów (Payton, Porter). I teraz ławka Warriors chwilowo wygląda dramatycznie słabo

Warriors graja skomplikowany O i skomplikowany D, a lawka to wszystko albo mlodziez, albo nowi gracze, wiec musi troche czasu zajac zanim to zacznie jakos funkcjonowac (vide ten sezon, co Oubre byl w skladzie).

Kuminga cofajacy sie w rozwoju powinien ich troche martwic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Draymond dzisiaj pogral

ten short roll nie do zatrzymania przy lineupie Curry Poole Klay Wiggins Dray

shooting opcje wjazdu dookola

do tego Steph juz tak broni ze Hayward w koncowce bo Warriors wszystko switc***a nie chcial grac ze Stephem 1on1

a jednak hornets wyszli spod topora

dobry mecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.10.2022 o 17:33, january napisał:

A Wiseman niestety jest fatalny jak dotąd. Cóż, zobaczymy czy coś rozwinie na przestrzeni sezonu.

Pomijając  już wszystkie inne problemy Warriors bo jest ich sporo to jednak młodzież wybrana w loterii na razie wygląda na busty. Wiseman gra źle i z rotacji wygryza go JaMychal Green. Kumingę to już nawet nie wypuścili na parkiet w Miami ( chyba ,że jakaś kontuzja o której nie wiem) ale jak rok temu rozwijał się ładnie tak  w ten sezon wszedł tak ,że Wiseman nie wygląda na najgorszy bust w składzie Golden. Nie mówię ,że w 2020 można było wybrać lepiej bo draft jest po prostu mizerny

Oczywiście w Golden to w sumie większość gra słabo łącznie z Poolem czy Klayem ale jednak po Kumindze spodziewał sie sporo więcej w tym sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim ławka gra koszmarnie źle, nie daje w zasadzie żadnego wsparcia i traci przewagi punktowe. Najlepszym zawodnikiem z ławki jest chyba obecnie Moody. Pool niby sexy, ale totalna dziura w obronie plus multum strat. J. Green zawsze wydawał mi się spoko grajkiem w innych ekipach, teraz gra piach. 

Nie ma co panikować, ale też ktoś poza Currym musi pociągnąć ten wózek od czasu do czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.