Skocz do zawartości

Golden State Warriors 2022/23


jordan20

Rekomendowane odpowiedzi

Green to produkt Golden i rewelacyjnie /ale coraz gorzej / funkcjonuje tylko w idealnym środowisku z genialnymi strzelcami gdzie mu dają robić jego grę.  Czas jednak obecnie go już ruszył i ciężko mi sobie wyobrazić ze w innym zespole za rok czy dwa będzie choć w połowie pozytywnie eksploatowany. Golden słusznie obawia się wejścia w kontrakt bo Drey jest mimo wszystko symbolem sukcesu i takim graczom za zasługi słono się płaci. Jeżeli w Golden już przeczuwają srogi upadek wartości gracza to w innym klubie powinno być jeszcze gorzej / to taki przypadek Bowena który w spurs pomiędzy gwiazdami znalazł nisze ale jakby poszedł do jakiegoś wtedy knicks nie sadze aby dawał polowe tego. A Bowen się tak nie zestarzał jak Green wiec nawet to porównanie wyglada lepiej dla Greena niż rzeczywistość. Która obecnie jest zła a powinna być wręcz fatalna.  Pomaga mu tylko to ze wystawiły się gwiazdy za nim 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, DRK napisał:

Pewnie dostał jakiś dodatak za lojalność i nierozdmuchiwanie ,,kolizji" z Greenem.

Akurat realnie to jego umowa oznacza ,że Green nie dostanie przedłużenia bo choć właściciel warriors jest bogaty ale chyba nie aż tak by płacić jakieś 200 mln podatku .Oni za rok będa płacić ok 116 mln  na 11 zawodników bez Wigginsa i debiutanta ... Już nie wiem czy ich będzie stać na nową umowe dla wigginsa ..

Ja nawet nie wiem czy on wykorzystają opcję u Wisemana . Ogólnie finansowo im to będzie ciężko złożyć a zespół coraz starszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, ely3 napisał:

Akurat realnie to jego umowa oznacza ,że Green nie dostanie przedłużenia bo choć właściciel warriors jest bogaty ale chyba nie aż tak by płacić jakieś 200 mln podatku

No to jeśli było ich stać na tylko jednego z tej dwójki, to dokonali właściwego wyboru, więc w czym problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ely3 napisał:

Akurat realnie to jego umowa oznacza ,że Green nie dostanie przedłużenia bo choć właściciel warriors jest bogaty ale chyba nie aż tak by płacić jakieś 200 mln podatku .Oni za rok będa płacić ok 116 mln  na 11 zawodników bez Wigginsa i debiutanta ... Już nie wiem czy ich będzie stać na nową umowe dla wigginsa ..

Ja nawet nie wiem czy on wykorzystają opcję u Wisemana . Ogólnie finansowo im to będzie ciężko złożyć a zespół coraz starszy

Z bileetów mają 4,175 mln z każdego meczu u siebie. Coś tam z reklam i trensmisji. Na pewno właściciel dokłada ale ile realnie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kubbas napisał:

35 mln dla goscia po jednym dobrym rs i so so playoffami

damn

o Poolu mowie oczywiscie

Czy to czesem nie ty oburzałeś się jak ludzie kpili z młodych Lakers? 

Chłopak się jak wy to mówicie "naturalnie rozwija" i rokuje więc dostał kasę 

Wiem że lepszy jest jakiś koleś co pracował jeszcze niedawno na cmentarzu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Sebastian napisał:

Z bileetów mają 4,175 mln z każdego meczu u siebie. Coś tam z reklam i trensmisji. Na pewno właściciel dokłada ale ile realnie ? 

To zależy bo w 2021 mieli 470 mln dochodów co by im nie wystarczyło by mieć zysk ale niby zakładają 700mln dochodu w tym roku

Oni z podatkiem na zawodników wydali 360 mln a jeszcze są raty za budowę hali

Ogólnie podpianie Wigginsa i Poole za takie pieniądze moim zdaniem oznacza pożegnanie się z Draymondem albo jego nowa umowa będzie w granicach 10-15 niż ok 30 za sezon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kontekście Warriors i ich kontraktów nie należy zapominać o nowej umowie tv która zostanie za dwa lata podpisana i może trochę zmienić sytuację na rynku płac i będziemy wtedy na nie patrzeć zupełnie inaczej. Podpisanie już teraz długoterminowych umów z kluczowymi zawodnikami może się okazać długoterminowo korzystniejsze nawet kosztem płacenia ogromnego luxury taxu na samym początku. Zresztą na biednego nie trafiło a Goldeny to nie jest jakaś pato organizacja i ich ruchy na rynku w ostatnich latach były z grubsza bez zarzutu i jestem przekonany, że i tym razem mają wszystko dobrze zaplanowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, vero1897 napisał:

W kontekście Warriors i ich kontraktów nie należy zapominać o nowej umowie tv która zostanie za dwa lata podpisana i może trochę zmienić sytuację na rynku płac i będziemy wtedy na nie patrzeć zupełnie inaczej. Podpisanie już teraz długoterminowych umów z kluczowymi zawodnikami może się okazać długoterminowo korzystniejsze nawet kosztem płacenia ogromnego luxury taxu na samym początku. Zresztą na biednego nie trafiło a Goldeny to nie jest jakaś pato organizacja i ich ruchy na rynku w ostatnich latach były z grubsza bez zarzutu i jestem przekonany, że i tym razem mają wszystko dobrze zaplanowane.

No ale czytałes gdzies ,że liga nauczona ostatnim takim skokowym wzrostem płac ma po prostu proporcjonalnie podnieść wartość istniejących kontraktów by znowu nie było sytuacji ,że stare maxy są za grosze i nagle trzeba wydać ogromne pieniądze na Mozgowów tej ligi

Teraz, josephnba napisał:

Sorry @ely3 ale nie ma w lidze człowieka, który da greenowi 20 za sezon, nie mówiąc już o 30stu bankach 

Wg mnie koleś zostanie w GSW za zasługi 

Sęk w tym ,że Golden się zmieniło. Tam jeden Steph czy Klay go szanują i pamiętają. Reszta drużyny jest na niego wku....a/ A nowe podpisy Wiggins czy Poole wręcz nie cierpią Draymonda i coraz więcej jest zgrzytów. Skoro Golden postawiło na nich to Green jest raczej out.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał:

Sorry @ely3 ale nie ma w lidze człowieka, który da greenowi 20 za sezon, nie mówiąc już o 30stu bankach 

Wg mnie koleś zostanie w GSW za zasługi 

Nie bez powodu są plotki o Pistons czy Lakers. On sam też nie wydaje się chętny na jakikolwiek paycut.

Jeśli ktoś ma dać mu 20+ to właśnie Pelinka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, ely3 napisał:

No ale czytałes gdzies ,że liga nauczona ostatnim takim skokowym wzrostem płac ma po prostu proporcjonalnie podnieść wartość istniejących kontraktów by znowu nie było sytuacji ,że stare maxy są za grosze i nagle trzeba wydać ogromne pieniądze na Mozgowów tej ligi

No chyba, że tak ale to też nie musi wykluczać faktu, że to i tak może być trochę bardziej opłacalna opcja. Tak czy inaczej to co teraz podpisali wydaje się ok i nie są to umowy w razie czego nie do ruszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, steve napisał:

Z jakiej paki Wiggins zarabia sporo mniej niż Poole? Lepszy zarówno ofensywnie jak i defensywnie (zdecydowanie) zawodnik.

Ofensywnie nie bardzo, Poole aspiruje do bycia legit drugą opcją, a Wiggins to jest w ataku big meh, average at best.

Poza tym w kontrakt Poole'a jest wliczony Upside Tax, a Wiggins to skończony produkt, który był mocno przepłacony na poprzednim kontrakcie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.