Skocz do zawartości

Golden State Warriors 2022/23


jordan20

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.08.2022 o 21:04, bogans2 napisał:

 

To żaden personalny przytyk wobec Ciebie. Ba, w sumie dzięki tej wrzucie dowiedziałem się czegoś o tym ziomku, więc chwała Ci. 

Niemniej jest to tak beznadziejny filmik... jezu, aż się nie da tego obejrzeć do końca. Okropny w każdym względzie. Idealny przykład że w sumie da się wyhajpować każdego nba prospecta. Po tej wstawce że "skoro 40 letni Lebron może" dostałem wylewu. 

Na marginesie, Warriors jakoś w ostatnich latach super nie draftują. Mam nadzieję że jeszcze będę musiał cofnąć te słowa, ale póki co nic na to nie wskazuje. Tak jak widziałem w Wisemanie początkowo potencjał, to jakoś nie chce mi się wierzyć że po roku bez gry wróci i nagle ogarnie się do gry w dzisiejszej nba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem na ile to damage control, a na ile prawda ale Poole był ostatnio ponoc nie do zniesienia, a wszystko w związku ze zbliżającym sie deadlinem na rookie extension. Klay też w Japonii przy konkursie rzutów za 3 cieszył się, że utarł nosa Poolowi.

Ciekawe, czy się pogodzą, czy wyjdzie jakiś kwas. Jedno jest pewne, Warriors są w dupie z płacami i chyba nie widzi im się płacić dużych pieniędzy Poolowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał:

Nie wiem na ile to damage control, a na ile prawda ale Poole był ostatnio ponoc nie do zniesienia, a wszystko w związku ze zbliżającym sie deadlinem na rookie extension. Klay też w Japonii przy konkursie rzutów za 3 cieszył się, że utarł nosa Poolowi.

Ciekawe, czy się pogodzą, czy wyjdzie jakiś kwas. Jedno jest pewne, Warriors są w dupie z płacami i chyba nie widzi im się płacić dużych pieniędzy Poolowi.

Poole to ich składowa postCurry 

Dostanie kontrakt, chyba że naprawdę zacznie odpierdalac jakieś kosmiczne akcje 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

czekamy na podcast, Dray

Jaka drama była w Mavs?

10 minut temu, josephnba napisał:

Poole to ich składowa postCurry 

Dostanie kontrakt, chyba że naprawdę zacznie odpierdalac jakieś kosmiczne akcje 

Pewnie tak, ale czy Green dostanie? 

Straszył już odejściem do Pistons.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Reikai napisał:

Pewnie tak, ale czy Green dostanie? 

Straszył już odejściem do Pistons.

Najlepsze co Green mógłby zrobić dla swojego legacy, to stać się kolejnym Udonisem Haslemem i zredukować się do roli mentora (czyli to co zrobił ze swoją karierą Iguodala). Unlucky for him, he's a more #blm and #playersleague type of guy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę przyznać że bardzo dobra akcja z obu stron, Pool nie dał sobie pluć w twarz i od razu zareagował jak się Dray do niego zbliżył,  kontra Draya też ostra i bez zwłoki. Choć dziwi mnie że Pool zdawał się zupełnie nieprzygotowany na cios patrząc na jego balans ciałem i zupełny brak gardy. No ale, te młodziaki, co oni umio. Planszówki i smartfony zamiast picia i kozaczenia, więc jak przychodzi co do czego to wygląda jak zderzenie czołgu z liściem  <kiedyś to było>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.