Skocz do zawartości

Golden State Warriors 2022/23


jordan20

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Zgoda z tym ostatnim zdaniem, ale nie wiesz czy nie zainwestował najpierw miliona na giełdzie i nie zrobił z niego dwóch. Czy wiesz? 

Nie wiem. Mocno jednak wątpię. Inwestorzy raczej patrzą na co wydają pieniądze. Wiesz głupek kupuje samochód za milion gdy zarobi 2 mln, mądry kupuje samochód za milion gdy zarabia na niego z odsetek od zgromadzonego kapitału. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Sebastian napisał:

Nie wiem. Mocno jednak wątpię. Inwestorzy raczej patrzą na co wydają pieniądze. Wiesz głupek kupuje samochód za milion gdy zarobi 2 mln, mądry kupuje samochód za milion gdy zarabia na niego z odsetek od zgromadzonego kapitału. 

Czasy się troszkę zmieniły , oni wszyscy mają teraz raczej swoich doradców finansowych i gości którzy im podpowiadają co zrobić z pieniędzmi, więc wstrzymałbym po prostu się z ocenianiem kogoś jak się nie wie nic ;) choć wiadomo, możesz mieć rację

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Sebastian napisał:

Nie wiem. Mocno jednak wątpię. Inwestorzy raczej patrzą na co wydają pieniądze. Wiesz głupek kupuje samochód za milion gdy zarobi 2 mln, mądry kupuje samochód za milion gdy zarabia na niego z odsetek od zgromadzonego kapitału. 

To jak nazwiesz osobę co nie potrafi zarobić 2mln?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ignazz napisał:

To jak nazwiesz osobę co nie potrafi zarobić 2mln?

Chyba nie zrozumiałeś o co chodziło w tym porównaniu..  Równie dobrze mogą to być jeansy za 1000 zł zamiast samochodu. Chodzi o przełożenie stanu posiadania na realne możliwości zakupowe. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.03.2023 o 21:52, rw30 napisał:

strasznie tam brakuje kogokolwiek sensownego jako 'small ball 4' pod nieobecność Wigginsa, względnie Kuminga ale jego range też jest podejrzany i ogólne bball IQ raczej niskie więc ciężko nim grać duże minuty.

Lineupy z Looneyem i Greenem majo słaby spacing, lineupy z Klayem na 4 (czyli Steph / Poole / DiVinc na 1-3) to tragiczny size i ogólnie słabe D & atletyczność .

 

Kuminga jebaniutki to kolejny, na którego zrzędzenia na forum e-nba ratujo karierę, chłop się odnalazł w decydującym momencie sezonu, szacunek bo już momentami był stawiany na półce z Wisemanem. Powiedziałbym, że trzeba dać mu kredyt :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rw30 napisał:

Kuminga jebaniutki to kolejny, na którego zrzędzenia na forum e-nba ratujo karierę, chłop się odnalazł w decydującym momencie sezonu, szacunek bo już momentami był stawiany na półce z Wisemanem. Powiedziałbym, że trzeba dać mu kredyt :P 

Yup dlatego nie skreśla się 21 letnich drugoroczniakow. Pięknie Kuminga wygląda ostatnio odkąd zaczal trafiać za 3, świetny pierwszy krok, trójka, coraz lepiej czuje grę, a do tego broni. Warriors mają coraz więcej powodów do radości, bo

 

WOj] Gary Payton II could join the Warriors lineup as soon as Sunday vs. Minnesota, team says.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kubbas napisał:

GSW potrzebowalo dracego ryja Greena, zesrania Pels z -20 zeby ich powiesc u siebie, powtarzam u siebie

i juz "Warriors being Warriors" "wrocili" "mistrzowska druzyna"

ale gdzie? na ESPN2 czy gdzieś w poważnym miejscu? 

Godzinę temu, Reikai napisał:

Jak i w kazdym innym

nieprawda, oglądałem z Philly i byłem mocno zaskoczony jak skupiony jest i w ogóle nie dyskutuje. A przy tym dobrze grał, co wysyła fpizdoo teorię, że on musi być taki elektryczny żeby dobrze grać.

.....co też w ogóle pokazuje  skalę patologii, skoro zobaczyłem go w jednym meczu gdzie nie dyskutował i aż zwróciłem na to uwagę :P 

Godzinę temu, Reikai napisał:

Jak i w kazdym innym mieliby wszyscy foul trouble za te ruchome zaslony.

mam wrażenie, że to jest trochę przesadzone, sporo drużyn robi ruchome zasłony, nie tylko oni

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rw30 napisał:

ale gdzie? na ESPN2 czy gdzieś w poważnym miejscu? 

Na ESPN69

Nie ma poważnych miejsc teraz w mediach, co pokazuje wyścig po MVP odwrócony w 1.5 tygodnia z Joka 1.25 na MVP na Embiida 1.35

2 godziny temu, rw30 napisał:

nieprawda, oglądałem z Philly i byłem mocno zaskoczony jak skupiony jest i w ogóle nie dyskutuje. A przy tym dobrze grał, co wysyła fpizdoo teorię, że on musi być taki elektryczny żeby dobrze grać.

.....co też w ogóle pokazuje  skalę patologii, skoro zobaczyłem go w jednym meczu gdzie nie dyskutował i aż zwróciłem na to uwagę :P 

Przecież oni z Pelicans tak jak Reikai napisał wrócili do meczu dlatego że był elektryczny i podgrzał atmosferę za co inny gracz by był wyjebany z boiska 3 razy

Ja go uwielbiam i nienawidzę 

W tym meczu swoją elektrycznosc potwierdził gra i dzięki temu wygrali takiego go akurat lubie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.