Skocz do zawartości

[2037] Playoffs - Komentarze


Krzemo

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, julekstep napisał:

bosh jaka udawana kurtuazja

Zobaczysz jak jakimś ślepym trafem ugrasz za te sto sezonów tego misia, to nikt sie nie zajaknie z gratulacjami ... no moze Tecu ale to prz z niedopatrzenie😛

48 minut temu, kuba2419 napisał:

Jaka kurtuazja, wolę zrobić sweepy na zespołach w pełnym rosterze bo później w razie misia będziesz mi dostawial * że albo szczęście nowego albo będziesz się doczepial że kontuzji było sporo🙃🤦

W pełnym składzie to Jazz by ci sweepa zapodało😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, julekstep napisał:

byś lepiej w hofie zagłosował - ważą się losy nominacji Marbury'ego i Pierce'a!

Sezon temu obiecałem sobie, że będę głosował na Piercea, ale jak już sam Marcus się go pozbył, to chyba uznał, że Pierce nie jest jednak HOF.. :( Skoro sam Marcus tak uważa, to chyba nie ma co z tym polemizować.. 😏

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Sezon temu obiecałem sobie, że będę głosował na Piercea, ale jak już sam Marcus się go pozbył, to chyba uznał, że Pierce nie jest jednak HOF.. :( Skoro sam Marcus tak uważa, to chyba nie ma co z tym polemizować.. 😏

Pat Riley też uznał, że Dwayne Wade nie jest legendą Heat :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Pat Riley też uznał, że Dwayne Wade nie jest legendą Heat :(

Pat to najpierw wysłał DWadea po Jimmiego do Bulls, później sprawdził opcje powrotu LeBrona, a teraz DWade pracuje nad Mitchellem w Heat :P Tylko ta ruda qurwa ainge stoi na przeszkodzie.. :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Alonzo napisał:

Pat to najpierw wysłał DWadea po Jimmiego do Bulls, później sprawdził opcje powrotu LeBrona, a teraz DWade pracuje nad Mitchellem w Heat :P Tylko ta ruda qurwa ainge stoi na przeszkodzie.. :( 

Dokladnie, zgadzam sie ze wszystkim, ainge to qufa, a wade ceni bardziej jazz niż heat i chcialby opylic miszela do miami, świete slowa Alonzo😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, elwariato napisał:

Dokladnie, zgadzam sie ze wszystkim, ainge to qufa, a wade ceni bardziej jazz niż heat i chcialby opylic miszela do miami, świete slowa Alonzo😋

Jak ja sie tego Mitchella w Heat nie mogę doczekać.. ale będę miał wtedy z Ciebie polewkę El.. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, kuba2419 napisał:

Dzięki, po zeszłorocznej wpadce z GSW bałem się trochę meczu z JAZZ tym bardziej że w RS było 4-0 choć w ostatni meczu graliśmy bez ROLO. Ważnym ogniwem w tej serii był CWeeb który w pierwszych trzech meczach świetnie ograniczył Boguta i pozwolił że Lopez mógł sobie poszaleć :) tylko ten ostatni mecz troszkę slabszy ale ważne że wygrany ,:)

 

Serio? Wstyd takie rzeczy pisać nawet gdyby było to prawdą, bo Bogut jest fajnym ofensywnym impotentem (my style wysokiego). Jednak w tej serii Bogut rzucał swoje 9,5 punktu na mecz, zbierał średnio trzy piłki na mecz więcej i notował dodatkowy blok.

Jeśli dotrwamy do finału to aż się boję o impact Gortata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simka około 22

Dzień 128 (na pierwszym miejscu goscie)

(#1) Spurs vs Trailblazers (#8)
Bilans serii: 3 - 2
Trailblazers 80 - Spurs 98
play-by-play

(#4) Rockets vs Jazz (#5)
Bilans serii: 4 - 0 awans Rockets!


(#2) Suns vs Grizzlies (#7)
Bilans serii: 4 - 1 awans Suns!
Grizzlies 91 - Suns 116
play-by-play

(#3) Timberwolves vs Sonics (#6)
Bilans serii: 4 - 1 awans Timberwolves!
Sonics 113 - Timberwolves 121
play-by-play

(#1) Bulls vs 76ers (#8)
Bilans serii: 4 - 1 awans Bulls!
76ers 121 - Bulls 130
play-by-play

(#4) Raptors vs Wizards (#5)
Bilans serii: 3 - 2
Wizards 106 - Raptors 119
play-by-play

(#2) Magic vs Knicks (#7)
Bilans serii: 3 - 2
Knicks 92 - Magic 126
play-by-play

(#3) Celtics vs Cavaliers (#6)
Bilans serii: 3 - 2
Cavaliers 131 - Celtics 129
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • zaza pachulia - grizzlies - 3 days


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, kahR napisał:

Serio? Wstyd takie rzeczy pisać nawet gdyby było to prawdą, bo Bogut jest fajnym ofensywnym impotentem (my style wysokiego). Jednak w tej serii Bogut rzucał swoje 9,5 punktu na mecz, zbierał średnio trzy piłki na mecz więcej i notował dodatkowy blok.

Jeśli dotrwamy do finału to aż się boję o impact Gortata ;)

Patrząc na to jak inni wysocy się spisywali przeciwko Bogutowi to tak to wychodziło że jeszcze dziadzio CWeeb miał trochę w baku aby zatrzymać Boguta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Alonzo napisał:

Będziecie sobie mogli w gablotce ustawić fotkę ze swoim byłym graczem jak unosi do góry puchar Larryego O'Briana jako gracz Heat 😘

Patrzac jak w defie sobie miszel poczyna to już pewnie dawno zapomnial jak się ręce unosi ... choć w sumie jako czarny w Ameryce to podstawowa umiejętność😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kuba2419 napisał:

@gimmie dzięki za serię :) tylko szkoda że jednak ten Murphy był kontuzjowany bo jednak do czasu jego kontuzji liczyłem na fajną 6/7 meczowa serię :)

Hej również dziękuję. Wydaje mi się że próbowałem dosyć dobrze reagować na Twoje ustawienie. Bez Troya straciłem ważny atut możliwej przewagi. 

W 2 meczach przegrałem minimalnie.

 

Podsumowując:

Z całego sezonu w RS (bazując na moim potencjale) jestem zadowolony. (50 zwycięstw ) 

Liczyłem że uda się Vince'owi wycisnąć w tym sezonie jakieś nagrody indywidualne. Pewnie gdyby rozegrał kilka meczów więcej to miałby szansę legitymować się kolejnym wyróżnieniem do 2 lub 3 składu all-nba. 

Uważam że o takim kształcie Naszej serii ROX-JAZZ  zadecydował pechowy dla Jazz dzień 120 RS. Na milimetry mogłem przy odrobinie szczęścia zapewnić sobie jednak HCA i mogło to wyglądać bardziej korzystnie dla Jazz.

 

@kuba2419

powodzenia w kolejnych 3 rundach :D

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.