Skocz do zawartości

[2037] Playoffs - Komentarze


Krzemo

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, julekstep napisał:

a jak tam plany na utrzymanie składu na FA? :P 

Nie odpowiada się pytaniem na pytanie, tak mówili 🙂

Nie ma żadnych, teraz ważne są PO. 

A w razie czego mam następców, spokojnie. 

Ale widać, że Cię boli ta porażka 😉

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Tecu napisał:

Uff, bardzo wyrównany, ważny mecz. 

Harden słaby mecz, tym bardziej cieszy zwycięstwo. 

Brawo @kuba2419

Dzięki, po zeszłorocznej wpadce z GSW bałem się trochę meczu z JAZZ tym bardziej że w RS było 4-0 choć w ostatni meczu graliśmy bez ROLO. Ważnym ogniwem w tej serii był CWeeb który w pierwszych trzech meczach świetnie ograniczył Boguta i pozwolił że Lopez mógł sobie poszaleć :) tylko ten ostatni mecz troszkę slabszy ale ważne że wygrany ,:)

 

A @julekstepjak to Julek musi odwrócić uwagę od swojej wtopy z Knicks 🤦😅

@Pablo81 czekam na Ciebie w 2rd 😉😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Koelner napisał:

bardzo ważny moment dla mnie oraz organizacji New York Knicks. Reggie Bullock zdobył swoje premierowe punkty w Play-off, wielkie wydarzenie oraz sukces. Osobiście jestem przywiązany do tego gracza ponieważ jak oglądałem w tym roku w niedziele na c+ mecz z jego udziałem to moja love powiedziała że jestem do niego podobny. ❤️💪🏼🏀

Spoko ty tez jej jeszcze pojedziesz, niech tylko nowy sezon wystartuje to tam dla niepoznaki odpal mecz lolkers i zapodasz że luba ma włosy gęste jak lebron, albo cos w ten deseń😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Koelner napisał:

bardzo ważny moment dla mnie oraz organizacji New York Knicks. Reggie Bullock zdobył swoje premierowe punkty w Play-off, wielkie wydarzenie oraz sukces. Osobiście jestem przywiązany do tego gracza ponieważ jak oglądałem w tym roku w niedziele na c+ mecz z jego udziałem to moja love powiedziała że jestem do niego podobny. ❤️💪🏼🏀

DOBRY WSTĘP DO GHOSTINGU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, elwariato napisał:

Spoko ty tez jej jeszcze pojedziesz, niech tylko nowy sezon wystartuje to tam dla niepoznaki odpal mecz lolkers i zapodasz że luba ma włosy gęste jak lebron, albo cos w ten deseń😋

jak idę na mecz amatorskiej i pytam jej się jak mam grać to mówiła czasami "jak LeBron" , niestety wychodzi często podstarzały Rasheed no ale c*** :P

Godzinę temu, julekstep napisał:

DOBRY WSTĘP DO GHOSTINGU

edukacja - kolejne poznane słowo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kuba2419 napisał:

Jaka kurtuazja, wolę zrobić sweepy na zespołach w pełnym rosterze bo później w razie misia będziesz mi dostawial * że albo szczęście nowego albo będziesz się doczepial że kontuzji było sporo🙃🤦

wszystkim mistrzom innym niz Wielcy Magic nalezy sie gwiazdka z defaultu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.