Skocz do zawartości

[2037] Playoffs - Komentarze


Krzemo

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Alonzo napisał:

W zakładce każdego gracza jest Loyality , czy Greed - to mogłoby być korzystniejsze po dłuższej grze gracza w jednym teamie dla klubu. 

jutro sprawdze czy to jest edytowalne w ogole :P

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

To zrób klik końca sezonu. Wtedy @Ice23 będzie wiedział, który ma numerek :)

draft jeszcze nie jest wczytany :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Krzemo dosyć jasno określiłem i zbagatelizował temat. Sorry, ale oklaskiwanie tankerów to nie rozgrywka dla mnie, także skoro są chętni to zapewne przekażę team w nowe ręce. 

Szerokiej drogi. 

Celowo ignoruje twoje zaczepki, nie wiem z jakiego powodu wycierasz sobie mną gębę, ale jestem za stary na psykowki w temacie internetowych gierek. 

To tyle, na kolejne podjazdy nie mam zamiaru odpowiadać. 

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.08.2022 o 15:50, elwariato napisał:

Im out

Czyli jednak in? Uff, już się bałem że indiana może stać się poważnym zagrożeniem z kimś kompetentnym u steru ;)

32 minuty temu, elwariato napisał:

Pyskowki w tematach internetowych gierek to nalepsze co moze czekac na sędziwych ludzi😋

Proszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, eMeS napisał:

Czyli jednak in? Uff, już się bałem że indiana może stać się poważnym zagrożeniem z kimś kompetentnym u steru ;)

 

Nie doczekanie twoje, jeszcze poźniej ty bys odszedl z Cle i wschód bylby tak prze... że do awansu 50w by nie starczało 😄😛

34 minuty temu, julekstep napisał:

w begm dzis mocarny content

Jak kiedys celnie dziadek Igi wspomniał to ponad moją psychę 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Koelner napisał:

begejmaster?

Tak drama i szantaż odejścia GM z powodu nierozstrzygniętego głosowania FA Kyle Lowry gdzie od razu na miejsce GM pojawił się następca i legenda wymian 31 osobowych z zaświatów wracający po tym jak z Minny zrobił Mistrza po czy rozebrał skład w imię LaMelo Dr Jekyll i Mr Hyde w jednej osobie a równocześnie GM w trzech osobach nieszablonowo myślący ale z szablonem naszej gry w ręku Wielki Prezes Spojdzielni „Wał” @Qcin_69

GM nie objął jeszcze zespołu oficjalnie a już robi wymiany. To ten duch z beGM uratował to bingo dla emerytów jakim była simka przed naszym przyjściem. Oczywiście szanuje dawnych mistrzow simki gdy graliście w erze gdzie wyniki bez jakiejkolwiek kontroli po prostu oglaszaliscie przez mikrofon i jak ktoś wygrał ligę krzyczał bingo. Jak był akurat przy internecie. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Tak drama i szantaż odejścia GM z powodu nierozstrzygniętego głosowania FA Kyle Lowry gdzie od razu na miejsce GM pojawił się następca i legenda wymian 31 osobowych z zaświatów wracający po tym jak z Minny zrobił Mistrza po czy rozebrał skład w imię LaMelo Dr Jekyll i Mr Hyde w jednej osobie a równocześnie GM w trzech osobach nieszablonowo myślący ale z szablonem naszej gry w ręku Wielki Prezes Spojdzielni „Wał” @Qcin_69

brzmi jak konkurs eurowizji 🏳️‍🌈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, julekstep napisał:

w begm dzis mocarny content

Idź Pan w ch###j z tamtejszą logiką. Teraz niech tam Qcin robi gangbang na mojej ex Dziewicy Orlandzkiej. Jaśkowi, czy Ronniemu robią loda po same migdały, a kultury organizacji Dumnych Orlando nie potrafią uszanować. Za duże absurdy i odrealnienie jak dla mnie. I tak to zbyt długo tolerowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.