Skocz do zawartości

[2037] Playoffs - Komentarze


Krzemo

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Pablo81 napisał:

Dla mnie to by zabiło Simkę. Mam jakąś tam frajdę posiadając rl graczy. Na randomie to lipa. Chyba nikt nie grał w Football Managera z opcją "use fake players".

w sumie ciekawe byłoby wymieszanie graczy w latach, fajnie byłoby pograć Pennym w prime i np Jokiciem razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Dla mnie to by zabiło Simkę. Mam jakąś tam frajdę posiadając rl graczy. Na randomie to lipa. Chyba nikt nie grał w Football Managera z opcją "use fake players".

nie ale ja zawsze ide w newgenow as soon as possible :)

Teraz, MarcusCamby napisał:

Czasy przed dołączeniem BeGMowej świty znaczą tyle co staty Wilt Chamberlaina w RL NBA!

wiem! wszystkie moje 2,5 finalow zrobilem w new era! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

tak czy siak na 3 lata w przod raczej mamy luz goniac 'real' potem sie zobaczy (moze do tego czasu simka padnie jak ludzie sie znudza dominacja Magic)

Po sprzedaży Kirilenki i Smitha ten sezon miał być prime Magic, a wyszedł tylko szczęśliwy finał konferencji. 

Inna sprawa, że zbierasz owoce swojej pracy. Wciąż przypominam, że w 2020 komisze napisali, że jeśli jedynym sposobem zbudowania mocnego teamu będzie draft to dojdzie do zmiany przepisów. 

Obecnie sytuacja jest taka, że krytyk tankowania @Krzemo sprzedał ideały i robi drugie Bulls. 

3 minuty temu, Pablo81 napisał:

Simka jest w prime. Ma się lepiej niż BeGM.

Czy ja wiem. Polemizowałbym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, julekstep napisał:

bo kolejny raz odmlodzilem sklad :)

kolejny prime juz za 2-3 seozny!

Ale pierdololo😋 nie zeby mial prawo krytykować specjalnie, ale sam pisal dwa sezony temu, ze jak teraz nie będzie misia to przyznasz ze jestes ciul i oferma, niechce mi sie szukac ale takie nazewnictwo padało😄 i co przychodzi czas rozliczeń i Julcio niczem pis albo inne peło wstawia głodne kawałki😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, elwariato napisał:

Ale pierdololo😋 nie zeby mial prawo krytykować specjalnie, ale sam pisal dwa sezony temu, ze jak teraz nie będzie misia to przyznasz ze jestes ciul i oferma, niechce mi sie szukac ale takie nazewnictwo padało😄 i co przychodzi czas rozliczeń i Julcio niczem pis albo inne peło wstawia głodne kawałki😛

przyznaje

WARIAT CIUL I OFERMA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.