Skocz do zawartości

EBL 2022/2023


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, blackmagic napisał:

Widac Tak Bo juz kilka osob napisalo ze przez DRAFT nie trafi do ligi a Ty ciagle swoje 

a o takiej drodze pisal LAF

Ja pokazuje, ze mozna zagrac w NBA, co jest duzo wiekszym osiagnieciem niz zgloszenie sie do draftu. Chce przez to pokazac, ze to, co pisze LAF nie jest do konca niemozliwe. Wiec moze skup sie na swojej specjalizacji, czyli wojnie na Ukrainie :)

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pablo81 napisał:

Ja pokazuje, ze mozna zagrac w NBA, co jest duzo wiekszym osiagnieciem niz zgloszenie sie do draftu. Chce przez to pokazac, ze to, co pisze LAF nie jest do konca niemozliwe. Wiec moze skup sie na swojej specjalizacji, czyli wojnie na Ukrainie :)

Przeciez to ovxywiste ze mozna Jako FA podpisac kontrakt w nba natomiast nie do tego sie odnosilem tylko do bycia wybranym w drafcie w wieku 24 lat po grze w europie….

a nie kojarze by sie to kiedykolwiek wydarzylo wiec raczej jest niemozliwe

28 minut temu, LAF napisał:

 

Tutaj druga droga. 
 

PG IV musi zasypać gradem trójek Francuzów. Oby Frasunkiewicz ogarnął rotacje. 

@Koelner jak obstawiasz ?

A to jest w teorii mozliwe ale w tym przypadku chyba rowniez nierealne.

trzeba byc naprawde wyrozniajaca sie postacia w Europie by miec szanse na angaz a i Tak zwykle tacy gracze grzeja lawe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Reikai napisał:

To jest w ogole wstyd i obraza dla kibica koszykowki i jego inteligencji, ze Laf w ogole porusza tu temat Malika freaking Williamsa w NBA. Dajta spokoj w ogole z ta dyskusja bo na prawde szkoda liter na klawiaturze.

Przecież te marzenia o drafcie, to jest większe złoto niż Cameron Krutwig w Magic BeGM, nie zabieraj nam cringe contentu :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LAF napisał:

To moja subiektywna opinia a nie obiektywna to po pierwsze. Po drugie jeżeli Ciebie to kuje w oczy to nie będę już tego wątku poruszał. Tak naprawdę pojedynek z Pattonem jest ostatnim aby miarodajne spojrzeć na Malika. Ci centrzy z naszej ligi delikatnie ujmując to nie ten poziom. 

Nic mnie nie kuje, ale Malik Williams ma dokładnie takie same szanse na NBA jak Kamil Laczynski więc jak piszesz coś o drafcie dla goscia który już dawno skończył college, do tego zaraz ma 25 lat, a miałby twoim zdaniem iść do euroligi  by potem isc do draftu ze swoim repertuarem pod tytułem rzut za 3 jak jestem wolny, to pojawią się jedno wielkie O CO KAMAN, może widzisz coś czego ja nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LAF napisał:

No , ale później napisałem tą drugą drogę , którą bardzo dobrym przykładem poparł Pablo, że takie rzeczy się zdarzają. 
 

Nie No chyba nie oglądasz zbytnio Malika albo nieuważnie. Koleś jest mega atletyczny. Np Egbunu zdobywał punkty głównie dzięki temu, że wykorzystywał sytuacje oraz umiejętnie się przepychał. Finowi to tacy drwale koszykarscy i Malik był bezużyteczny w tej serii. 
 

Do tego w czeluści internetu można odkopać raport w którym było wyraźne napisane , że Malik ciagle miał jakieś injury więc ciężko było mu złapać rytm meczowy. Do tego jego zespół nie brał udziału w MM więc też słabo. 
 

Tak jak piszę aby Malik załapał się musi rozegrać jeden pełen sezon w Eurolidze. Wtedy się okaże czy to co pisze to gruszki na wierzbie czy coś w tym jest. 

Chyba inaczej rozumiemy atletyzm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jendras napisał:

Fajnie, że udało się wygrać, nawet jeśli zaliczka niewielka. Gaziantep w pierwszym meczu we Włocławku zrobiło na mnie lepsze wrażenie, niż Cholet dzisiaj. Nie wiem, ile w przypadku tych drugich zmienia własna hala, ale wydaje się, że można powalczyć.

Ogolnie to mam wrazenie ze Francuzi graja typowa koszykowke francuskich klubow czyli mocno polegaja na szybkich rozgrywajacych ktorzy rzucaja duzo za 3 a podkoszowi to atleci bez wiekszych moves wiec w teorii o ile nie dasz sie fizycznie zdominowac to powinno dac sie ich ograc.

problemem anwilu jest laczka ktory pudlowal, kozlowal dupa w strone kosza I faulowal (widzialem tylko 2h).

sobin w ataku wygladal w 4q jakby mial vision Jokica I gdyby Tak strasznie nie odstawal atletyzmem od podkoszowych cholet to bylby graczem 2 klasy lepszym od tego williamsa a Tak jest tylko o 1.

ten williams niczym sie nie wyroznil

Ani rzut ani atletyzm ani boiskowe iq. Fakt ze w koncowce siedzial a gral 40 letni sobin mowi wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jendras napisał:

Williams zrobił 12-9 naprzeciwko centra z przeszłością NBA. Trafił 2 trójki, 2/2 z wolnych, miał dobre momenty w obronie. Całkiem solidny występ, ale chyba niektóre wypowiedzi w tym temacie trochę napompowały balonik. :)

Jak Ogladalem to odpalal rzuty bez zastanowienia np z 6 m przez rece (Góra trumny). W statystykach chyba bylo 4/11 z gry wiec skutecznosc meh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, LAF napisał:

Cały mecz na stojąco dawno tak nie było. 
 

Wszystko było jak należy. PG IV bombardował trójkami , Sanders dał niesamowity impakt z ławki oraz bardzo dobrze brał na sobie oponentów. 
 

Sędziowie raz lepiej raz gorzej. No niestety w rewanżu może już nie być sprzyjających okoliczności jak uraz Pattona czy skurcz tego z 12. 
 

Co by nie mówić wygraliśmy ten mecz bo graliśmy u siebie. Na wyjeździe mogło by być różnie. Na początku to Francuzi nie wiedzieli co się dzieje stąd szybko im odskoczyliśmy. Później pokazali , że średniak z ligi francuskiej nadal odskakuje poziomem od najlepszego zespołu z Polski.
 

Czemu najlepszego skoro biją się o awans o 8 miejsce ? Odpowiedz jest prosta. Ten zespół jest w stanie walczyć z Turkami / Francuzami jak równy z równym a nawet wygrywać te starcia a później dostawać wpieprz od średniaka z naszej ligi. Tu widać jak na dłoni , że motywacja jest inna i w sumie nie ma co się dziwić. My tą ligę powinniśmy rozjechać a są męczarnie. 
 

Dobrze rotował Frasunkiewicz , ale kur wa kogo on tam miał na ławce np Słupiński czy Sobin dyszący jak parowóz po paru minutach. W końcówce nie był obecny Patton to trochę uratowało sytuacje. 
 

I teraz końcówka. Kur wa ten dwutakt Kamila i później trójka tego Murzynka. Akcja za 5 punktów chociaż nie wiadomo. A może by jednak z ataku pozycyjnego trójkę walnęli. W każdym razie nawet z +9 nie czułbym się bezpieczny jadąc do Francji. Wiadomo , że te 5 punktów będzie mieć duże znaczenie, ale jednak osad tej akcji będzie po rewanżu. 
 

I na koniec Malik Williams. Mówicie co chcecie , ale koleś zrobił DD i prawie DD przeciw Egbunu czy Patton. To nie są leszcze Stefan cytując klasyk. Tak trójka nie siedziała , ale te rzuty wypadały z kosza. Były z przygotowanej pozycji, tak bywa i tyle. Jednak w trakcie meczu przez głowę przeleciało mi , że koleś nie grał 6 miesięcy i widać było brak tego boiskowego cwaniactwa np jak chciał nabić a poszła kontra. I brak Euroligowego ogrania. Dajcie mu jeden pełny RS w Eurolidze i zobaczymy czyje będzie na wierzchu. 

Po tym meczu nie wygladal na kogos kto mialby grac w przyszlym roku w eurolidze. Zobavzymy co pokaze w rewanzu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.