Skocz do zawartości

Brooklyn Nets 22/23 - czyli czemu gwiazdy NBA nadal są takie....


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, rw30 napisał:

to jest epickie, bo może dojść do starcia żydzi kontra czarni.... wyobraźcie sobie teraz, że Silver zawiesza Irvinga, co dalej się dzieje? zamieszki na ulicach i BLM na całej epie i czarni jado po żydach a żydzi po czarnych

więc strzelę, że nic się Kyriemu nie stanie bo tam sprawy zaszły tak daleko, że taki mesjasz dziwnych grup & wierzeń jak Kyrie jest nietykalny. A z drugiej strony sponsorzy, w których radach nadzorczych 80% ludzi ma nazwiska kończące się na 'berg', kręco głowami i zastanawiajo się, co dalej. 

Dobre pojebanie, nie powiem

-----------------

dobry timing mam z tym postem powyżej, nie ma co, bo napisałem pare godzin temu ale nie kliknąłem 'wyślij', teraz wysłałem ale widzę że jestem trochę do tyłu z newsami : )

 

mowisz-masz, BLM nic nie zrobi bo to byli pozyteczni idioci na jedne wybory i juz nie sa potrzebni do niczego.

Udoka jest juz potwierdzony? ten zespol to jest niesamowita abberacja na tylu frontach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, rw30 napisał:

to jest epickie, bo może dojść do starcia żydzi kontra czarni.... wyobraźcie sobie teraz, że Silver zawiesza Irvinga, co dalej się dzieje? zamieszki na ulicach i BLM na całej epie i czarni jado po żydach a żydzi po czarnych

 

Nie no z antysemityzmem takie pionki jak mudżiny nie maja szans - to jak LeBron w prime kontra siedmioletnia Zuzia..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Kepler napisał:

A właściwie to za jaki to film Irving został antysemitą? Bo z tego co czytałem to na swoich mediach społecznościowych to umieścił i z tego zaczął się ten temat.

https://www.rollingstone.com/culture/culture-news/kyrie-irving-boosts-antisemitic-movie-peddling-jewish-slave-ships-theory-1234620125/

Cytat

The 2018 film was directed by Ronald Dalton, Jr., and based upon his 2015 book of the same name. A description for the film states that it “uncovers the true identity of the Children of Israel,” while a similar one for the book reads, “Since the European and Arab slave traders stepped foot into Africa, blacks have been told lies about their heritage.” Both suggest Hebrews to Negroes espouse ideas in line with more extreme factions of the Black Hebrew Israelites, which have a long history of misogyny, homophobia, xenophobia, Islamophobia, and especially antisemitism.

W wielkim skrócie: Starsi Bracia w Wierze od zawsze czerpali korzyści finansowe na ucisku Afroamerykanów (i Afro- w ogóle). Takie BLM mocno zmierzające w kierunku Czarnych Panter.

Ogólnie dość duży problem dla NBA, ponieważ BLM jest dla nich korzystnym marketingowo zjawiskiem, ale ten odłam niebezpiecznie skręca w rejony "czarnego rasizmu", a taki oficjalnie nie istnieje.

Edytowane przez T+?%hZ<A<5ZZB~5L
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, falcao napisał:

 

Z tego co kojarzę to kontrakt z nike i tak mu się kończył po tym sezonie i nie planowało go przedłużyć (chińczyki pewno go wezmą o ile nie ma jeszcze zatargu z nimi) a te nowe Kyrie to są 9 nie 8. Pewnie i tak je wypuszczą na rynek, bo kasa to jednak  kasa a modele Kyriego zawsze się dobrze sprzedawały (cholernie popularne są wśród kobiet) mimo samego Irvinga.

Tak na marginesie Silver sam jest z żydowskiej rodziny co dodaje wszystkiemu dodatkowego smaczku. Ciekawe co by Stern (też żyd) zrobił w tej sytuacji?

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, kcp78 napisał:

a co w tym 'kuriozalnego', ze spytam? to posrod grajkow zydzi tez maja swoich 'agentow wplywu' (nie liczac masona,ofc)?...

Czyli tylko żydom mogą przeszkadzać rasistowskie i antysemickie wpisy? 

Dobre, nie znałem 

Już piszą, że Durant może zażądać transferu 

I tym razem ma ku temu grube powody 

BKN jest bagnem, Irving odleciał już kompletnie, Simmons jest Simmonsem z jeszcze mniejszymi jajkami niż zazwyczaj w PO, roster to kpina 

 

Tak,,tak wiem że "sam jest sobie winien" 

Ale w tej sytuacji, kiedy Warriors grają padake, a Curry otwarcie mówił przed sezonem, że chętnie by go znów zobaczył może okazać się że to reunion każdemu zrobi dobrze 

Ja chcę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, josephnba napisał:

Czyli tylko żydom mogą przeszkadzać rasistowskie i antysemickie wpisy? 

Czarnym na pewno przeszkadzać nie będą. Chyba, że 'muszą' im przeszkadzać, bo są uwikłani w siakieś biznesy. A Durant, jak każda primadonna, szuka jeno okazji, by spi*****ić do lepszego świata (czyt. Organizacji z szansami na misia)... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Condemn the anti-Semitic film he shared link to, plus apologize for sharing the link

Donation of $500,000 to anti-hate causes

Complete sensitivity training

Undergo training for anti-Semitism

Meet with the Anti-Defamation League and Jewish leaders

Meet with Nets governor Joe Tsai to demonstrate his understanding of the above

 

6 punktów, które Kyrie musi spełnić żeby wrócić do drużyny. Nie wyobrażam sobie zeby że swoim ego wykonał wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał:

Nie wyobrażam sobie zeby że swoim ego wykonał wszystkie.

W lidze gdzie większość właścicieli ma korzenie żydowskie irving ustaiwa siebie poza ligą. Już jest coraz więcej głosów ,ze może nowej umowy nie otrzymac od nikogo. Trochę to przypadek ale odkąd go zawiesili to Nets jest 2-0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.