Skocz do zawartości

Boston Celtics 2022/2023


MA23

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, kcp78 napisał:

ze co?!...

no większość graczy jak im się trafi realna okazja do flopu to z niej skorzystają zamiast zgrywać twardzieli

sęk w tym że gracze jak Biid czy Harden dużą część swojej gry opierają na szukaniu takich okazji i kiedy inni flopują co drugi mecz to oni robią to co drugą akcję xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lorak napisał:

to był normalny ruch jaki się wykonuje w takiej sytuacji. za to co zrobił Smart sekundy później, czyli złapanie za nogę Embiida i przewrócenie go, było niesportowe (0:45)

Powinien pójść obustronny niesportowy, Embiid przyładował mu w plecy, Smart złapał go za nogę, gwizdek w obie strony, sprawa zamknięta. Gwizdnięcie tylko Marcusowi ni było sprawiedliwym rozwiązaniem (tak samo nie byłoby zagwizdanie tego tylko Joelowi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej akcji najlepiej zachował się mój ulubieniec. Brown zachował się jak Smart👍

Tam powinny być 3 T. Embiid, Brown i Smart chociaż ten akurat najmniej przewinił. Embiid to niedługo będzie przewracać się od powiewu wywołanego przez przebiegającego obok rywala. uświadomiono mnie, że Harden wykorzystuje okazję, żeby przeciwnik na niego wpadł ale Embiid to cipa nr 1 w całej lidze. Ja to bym wpuścił Kebengele tylko po to żeby faulował Embiida. Pewnie zszedłby z płaczem do szatni.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J&J w niezłej formie. Tak mogłoby zostać do końca sezonu. Jestem ciekaw kiedy Griffin wskoczy do składu. Bo jak on będzie grać na przyzwoitym poziomie to będzie sympatycznie. Podstawowa 5 J&J, Smart, Ale i Rób a z ławki Griffin, Brogdon i Williams. Ciekawi.mnie co z Pritchardem, bo Brogdona bym na mecze z jakimiś ogórkami bym oszczędzał, podobnie Ala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rafcio777 napisał:

Hauser w preseason ładował trójki aż miło. Liczę, że będzie dostawał coraz więcej minut, bo zza łuku gość jest kotem.

Był kotem w preseason. Teraz to co innego. Ben Simmons też był super grajkiem w RS a w PO znikał. Ja bym chciał, żeby koleś okazał się świetnym graczem z ławki bo musimy wychować sobie zmiennika za Williamsa. Nie przedłużył kontraktu i jak będzie grać jak w zeszłym sezonie to odejdzie z Bostonu bo budżet nie jest z gumy. No chyba, że będzie tytuł to właściciele odżałują te parę $.

 

Jeżeli Al nie będzie mógł zagrać to będzie sprawdzian dla naszych centrów z przeceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ptak napisał:

Było ciężko. Centrów nie ma więc większość meczu to był small ball. Na szczęście Tatum stanął na wysokości zadania a Browna który miał słabszy dzień udanie zastąpił White.

Fajny ten Banchero.

Z jakim numerem Magic wybrali Mo Bambe?

Z 6th jak mnie pamieć nie myli w 2018roku

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygasł Brown, Brogdon zrobił swoje. Słabo zagrał Smart oraz centrzy. Griffin walczy, stara się ale nie zgodzę się z Tobą, że dużo wnosi. 

Nie mam przekonania do trenera, ale dostał świetnie poukładany zespół, wie jak on funkcjonuje i jakoś to się kręci.

DMC mógłby być, ale kto weźmie Korneta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby w regulaminie wciąż są kary za flopy ale nikt z tym nic nie robi i potem Smart co mecz odwala taką żenadę

Może trzeba dodatkowo techniki za flopowanie wprowadzić. Piłka nożna karze żółtą kartką , technik byłby idealny bo rywale by mieli punkt dodatkowo (wiadomo ,że nie zawsze). Na poziomie Smarta jeśli chodzi o żenujące flopy to chyba nie ma nikogo obecnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostał taką łatkę i teraz wszyscy się go czepiają jakby nie wiem co robił. Ile takich teatralnych padów zalicza w meczu? Nie w każdym, więc bez przesady. Chociaż śmieszą mnie one tak samo jak pady Embiida. Koleś który jest super obrońcą, twardy, nieustępliwy robiąc coś takiego ośmiesza się po prostu.

p.s. żeby nie było, nie jestem fanem Smarta, ale ta nagonka na niego jest po prostu śmieszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 5.11.2022 o 17:04, LAF napisał:

@january pominąłeś w swoim wpisie jedna ważna rzecz. Oczywiście Smart zawodzi to nie da się ukryć, ale zauważ, że Dariusz Biały gra powyżej oczekiwań. Np teraz ważna trójka w końcówce tylko, że trener rotuje z karki i tam było napisane, że mecz kończy Smart i później zamienił go na Smarta No cóż. Niby Smart później brał udział w ważnej zbiórce, ale to było dziwne bo w końcówce lepiej wyglądał Dariusz 

Tyle, że to żaden sukces, bo co do White'a oczekiwania są takie, że trzeba go wymienić w styczniu. Całościowo w tym sezonie to White nie jest wart ten kasy którą dostaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, LAF napisał:

Easy mecz. Nawet Payton sobie pobiegał jednak widać było, że to nie to samo co było kiedyś. Mnie zastanawia czemu Detroit dominuje deskę i skacze po głowach a Blake siedzi i wygrzewa siedzenie.

Bo prezentuje ten sam poziom co Sobiech.

PP powinien grać za Brogdona w meczach z tankujacymi zespołami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UJokic pokazał, że Celtics nie mają centra. Pritchard jest niezbędny w takich właśnie sytuacjach. Nie dość, że brakowało Brogdona to Smart nie rzucał (na szczęście jak rzadko kiedy pomyślał i nic na siłę) 

Ogólnie zespołowo wygląda to nieźle, widać, że powinny być jakieś wzmocnienia żeby wszystko było tak jak należy.

p.s.1 Rob niech się kuruje. Może wrócić w lutym, żeby wejść w rytm meczowy i zgrać się z drużyną.

p.s.2 Griffin to musi być pazdzierz, że z ławki wstaje tylko po to by pogratulować Pritchardowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.