Skocz do zawartości

Boston Celtics 2022/2023


MA23

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, vero1897 napisał:

Jedno ECF i już koleś się poczuł, że może robić co mu się podoba i poszedł ten jeden most za daleko. Nie on pierwszy i nie ostatni, któremu już pierwszy sukces poprzestawiał w głowie.

Chyba coś więcej niż ECF. Nie zmienia to faktu że dzban 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde wierzycie, ze udoka byl zarowka, ktora wszystkie te cmy zwabila swym 'goracym sercem'? w sensie, ze te laski tak bezwiednie, w swej dobrodusznej nieswiadomosci wskakiwaly mu do lozka (bo typ ma wspaniala gadke, piekna cielesnosc, i w ogole, wrecz ideal mezczyzny)? coz, wspaniale macie zdanie o kobietach. wypada pozazdroscic!...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem jak było, dziwię się tylko, że na swoim stanowisku wdawał się akurat w takie ryzykowne relacje. A nawet jak mu się same pchały to nie musiał od razu korzystać bo chętnych i atrakcyjnych lasek na tym świecie nie brakuje. No ale ponoć zakazany owoc smakuje najlepiej a może facet poprostu lubi ryzyko. Tak czy inaczej sporo na tym przegrał i zobaczymy jak się dalej ta sprawa potoczy i co z jego dalszą karierą HC w NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że jest całkiem możliwe, że kwestia Udoki w relacjach z pracownicami ograniczała się tylko do przystawaniu na propozycje i braku asertywności. Pracowałem kiedyś z czarnym kierownikiem budowy w nyc, który często opowiadał o swojej niewierności do żony, jak to robił jej wszystkie kuzynki, matki jego podopiecznych ze szkolnej drużyny futbolowej. Dzielił się wzajemnie z innymi czarnymi pracownikami swoimi przeżyciami. Nigdy niby nie uwodził. Twierdził, że jeśli facet emanuje seksem, to kobiety same wychodzą z propozycjami i to odrazu z grubej rury, nawet nieznajome. Mówił też, że jak kobieta opowiada koleżankom o tym jaki jej ostatni partner łóżkowy był zajebisty, to one odrazu wychodzą z propozycją seksu. Pokazywał mi nawet sms od żony, która mu pisała żeby sobie znalazł „girlfriend” bo ona cant handle this shit. Podobne historie opowiadali inni czarnoskórzy pracownicy z wyższych stanowisk. Popieprzone trochę xd. Nie wiem czy to kwestia koloru skóry, czy bardziej stylu życia niektórych środowisk (hoods, itp.) a może w ameryce jest takie „nowoczesne” podejście do seksu i się jeszcze okaże, że Nia Long wcale nie ma nic przeciwko temu co robi jej facet poza domem. Patrząc na małżeństwo Willa Smitha i jaką szopkę z Jadą robili tłumacząc, że dzięki relacjom z kochankami poznawała siebie i było jej to potrzebne aby znaleźć sens życia i w wieku 40 lat zrozumieć kim się jest i dodatkowo rozmawiając o tym z córką, która propsuje matkę za odwagę i szlachetne czyny robiąc z tego kolejną filozoficzną paplanine… To już mnie nic nie zdziwi xd.

Edytowane przez Peter Scott
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli gosciu uporczywie walil zone VP na boku i jeszcze nie ogarnal jak bylo jasne jakiego smrodu narobil, to mozna spokojnie zalozyc ze go bigdzie poza jakas pato organizacja (i to raczej malo prawdopodobne) nie zatrudnia.

jeszcze teraz coraz wiecej detali wychodzi bo rozlal sie taki syf, pewnie 2-3 kobiety wrzucone pod przyslowiowy autobus ze “to one”, shitstorm!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, memento1984 napisał:

Jesli gosciu uporczywie walil zone VP na boku i jeszcze nie ogarnal jak bylo jasne jakiego smrodu narobil, to mozna spokojnie zalozyc ze go bigdzie poza jakas pato organizacja (i to raczej malo prawdopodobne) nie zatrudnia.

Też od razu pierwsze na myśl wam przyszło Sacramento Kings? W sensie jako przykład najbardziej pato organizacji w lidze.

Myślę, że żaden klub nie będzie chciał go zatrudnić chyba, że taki gdzie VP nie zależy na żonach albo ich nie mają.😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, vero1897 napisał:

Też od razu pierwsze na myśl wam przyszło Sacramento Kings? W sensie jako przykład najbardziej pato organizacji w lidze.

Myślę, że żaden klub nie będzie chciał go zatrudnić chyba, że taki gdzie VP nie zależy na żonach albo ich nie mają.😉

Niezla beka musi byc w kuluarach prawie kazdej organizacji w tym momencie :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udoka miał fantastyczny sezon i zanotował jeden z najlepszych debiutów trenerskich w historii ligi, ale prawda jest taka, że nie on pierwszy i nie ostatni. Był kiedyś sobie taki David Blatt, był Larry Bird, była cała gromada coachów, którzy po świetnym początku kariery jest od dawna poza ligą (Marc Jackson, Scott Skiles, Avery Johnson, Vinny Del Negro). To nie jest tak, że kluby NBA tylko czekają z ofertą dla Udoki, jak BOS go w końcu zwolni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, T+?%hZ<A<5ZZB~5L napisał:

był Larry Bird

Tyle że Larry akurat przy podpisywaniu kontraktu z Pacers sam powiedział, że będzie trenował nie dłużej jak trzy sezony a potem nara i jak powiedział tak zrobił. Zresztą później dostał posadkę w Pacers jako prezes ds. operacji koszykarskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pepis21 napisał:

Tyle że Larry akurat przy podpisywaniu kontraktu z Pacers sam powiedział, że będzie trenował nie dłużej jak trzy sezony a potem nara i jak powiedział tak zrobił. Zresztą później dostał posadkę w Pacers jako prezes ds. operacji koszykarskich.

Uwielbiałem oglądać Pacers Birda 

Mało który okres innego niż bulls zespołu tak dobrze wspominam 

Jeszcze "tranzycjną koszykówkę" Spurs 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.09.2022 o 21:19, Pepis21 napisał:

Jurny buhaj,ale generalnie wygląda na to iż gdyby mężem jednej z nich nie był VP Celtów to by nikt go nie zawiesił i sprawę zamietli by pod dywan albo jakąś grzywnę dali. Ciekawe co Nia na to?

Tylko ,że tam problem jest nie to ,że on miewał romanse z żonami współpracowników ale ,że próbował podrywać prawie każdą i nie rozumiał kiedy ona mówiła nie. Z tą żoną VP to właśnie było coś w tym stylu. Że zaczął flirt jak on chciał coś więcej to ona nie. I Udoce odwaliło bo stawał się coraz bardziej natarczywy. I nawet jak sprawa dotarła do wsyzstkich i rozmawiali z nim to nie potrafił przestać . Są plotki ,że po tej rozmowie on ją obrażał ,lżył w SMSach. I to nie był tylko temat jej. Generalnie przekroczył granicę w podrywie. Cały myk rozbija się o to ,że w wielu przypadkach on nie miał romansu tylko bardzo napastliwy podryw.. I co gorsze dla niego nie przestał choć zarząd kazał mu wyczyścić wszysctkie tematy tego typu. 

Tak do końca to nie wiem czemu go tylko zawiesili a nie zwolnili, ale może chodzi o to by go jeszcze zablokować na rok by nie mógł podjąc pracy gdzie indziej. W każdym razie po tym szambie on jest skończony w Bostonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że BOS chciał rozwiązać problem po cichu, ale szambo wybiło i teraz w sumie wszyscy są w równie niezręcznej co patowej sytuacji. Może gość jest bardzo dobrym coachem, ale jest zarazem niezrównoważony emocjonalnie i wszystkie ostatnie raporty tylko pogłębiają jego zły obraz. Nie wyobrażam sobie jego powrotu na ławkę w jakimkolwiek klubie. Danny Ferry (GM nie trener), dostał nieformalnego bana w NBA za relatywnie mniej szkodliwe działania.

Równocześnie niby taki Jason Kidd też miał różne odpały i jako gracz i jako trener, ale wygląda na to, że na starość się jako tako ogarnął i dostał kolejną szansę. Tyle tylko że to Jason "HOF" Kidd, a nie Ime "rozegrałem 316 meczy w lidze" Udoka - niestety legacy gracza odgrywa tu istotną rolę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Pepis21 napisał:

@ely3 czyli jakieś nowe szczegóły musiały wyjść, bo w tym co @ignazz wrzucił nie ma nic o SMS-ach i innych rzeczach.

Już wczesniej było wiadomo ,ze babka poszła z SMSami które otrzymała od Udoki już po rozmowie na zarządzie. Mieli wtedy wyczyścić temat ale Udoka nie potrafił przestać. I wtedy zaczęły się zgłaszać inne kobiety . Ćzęść miała romans a część był w podobnej sytuacji tzn była nagabywana przez Udokę w sposób podobny niewybredny

Ale to wiadomo ,ze coś tylko plotki choć Barnes niejako potwierdził ,ze sprawa jest poważna i nie chodzi o romans. Choć powtarzam tak na 100% to nie wiadomo . Jedyne co wiadomo ,ze Boston poprosił Udokę na rozmowy w temacie a kolo obiecał poprawę ale finalnie nie przestał 

Powtarzam to są wciąz niepotwierdzone informacje i pewnie nigdy się na 100% nie dowiemy o co poszło ale kalendarium wydarzeń raczej świadczy o tym, że Udoka nie zrozumiał swojego położenia i temat jest o wiele poważniejszy niż romans kontynuowany pomimo prośby zarządu o jego zakończenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jest aż i tylko tyle co podał Iggy i ely to w błędzie są wszyscy ci, których zdaniem Ime jest skończony w NBA jako coach 

 

Pójdzie na jakąś terapię, zrobią z tego serial na netflixie albo jakiś program dla osób z zaburzeniami seksualnymi i Udoka wróci 

O ile oczywiście nie wyjdą inne syfy ponad to o czym już wiadomo 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kcp78 napisał:

Czyli odkąd zaczął robotę w Bostonie przeistoczył się w seksoholika? Mało prawdopodobne. I zbyt proste. No, chyba że zatrudnili go, wiedząc o jego chorobie... 

Albo wcześniej pukał lub napastował kobietki które były nikim w strukturach i dlatego o tym cicho 

A może odjebalo mu od władzy i kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, kcp78 napisał:

Czyli odkąd zaczął robotę w Bostonie przeistoczył się w seksoholika? Mało prawdopodobne. I zbyt proste. No, chyba że zatrudnili go, wiedząc o jego chorobie... 

Charles barkley zawsze powtarzał ,ze kobiety w San Antonio sa brzydkie grube więc może dlatego ( od razu dodam ,ze sarkazm )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.