Skocz do zawartości
MA23

Boston Celtics 2022/2023

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, LAF napisał:

To nie Ja rozpocząłem wątek KD w Bostonie 🤷‍♂️

Niby dlaczego ? W czym lepszy jest od KD ? 

Chyba jednak Ty… 

9 godzin temu, LAF napisał:

Dlatego jak już oddawać to za graczy pokroju KD bo wymiana Smart za jakiegoś innego PG by się nie opłacała 

10 godzin temu, LAF napisał:

Ogólnie ze Smartem to jest tak, że wymiana go może popsuć chemię w zespole i kibice mogą być wściekli bo powie, że są najlepsi i jeszcze włosy sobie zafarbuję na zielono, ale wymiana go + Al + pick za KD , Royce brałbym w ciemno

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Młodszy, lepiej broni, ma fajne wjazdu pod kosz. Na obwodzie mamy Tatum, Browna, Brogdona, Hausera nawet Smart może od biedy być.

Wiedziała to paranoja, że zachowałam Simonsa, którego od samego początku uważałem za przereklamowanego dzbana?

Temat KD ja chyba rozpocząłem, kiedy padł temat roszad w Bostonie. Bo jak robić wymiany to tylko w celu wzmocnien. A oddawać Horforda za rolesów to totalna głupota.

Edytowane przez ptak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Weź Bena. Dobry przepis jak zepsuć. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki jest sens sciagac KD do Bostonu w tym momencie?
Ten zespol juz gra mistrzowski ofensywnie basket, aaa i ma dwoch topowych zawodnikow ligi na skrzydle. 

Brakuje wysokiego, tylko i wylacznie. Mlody (no offence to AL), grajacy w D + niepolamany (no offence to Rob) center - tego potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, Maju napisał:

Jaki jest sens sciagac KD do Bostonu w tym momencie?
Ten zespol juz gra mistrzowski ofensywnie basket, aaa i ma dwoch topowych zawodnikow ligi na skrzydle. 

Brakuje wysokiego, tylko i wylacznie. Mlody (no offence to AL), grajacy w D + niepolamany (no offence to Rob) center - tego potrzeba.

Jokić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, Maju napisał:

grajacy w D

3 minuty temu, ptak napisał:

Jokić?

W tym przypadku D oznaczało obronę a nie Denver więc Jokić odpada

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obrona jest na O 

Niepomalowany center to coś jak kaban pastowany w Kargulach, czy czarnoskóry lokator z "alternatywach"?

Edytowane przez ptak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Było ciężko, bo dopóki Rob nie wróci każdy zespół z sensownym centrem będzie skakał Bostonowi po głowach i zamknie pomalowane. Na szczęście Tatum odpalił tryb MVP i ogarnął temat. Brown mimo paru niedociągnięć zrobił swoje. No i Brogdon z ławki to skarb. Al wiadomo, center z niego dość mierny więc niespecjalnie pomógł. Mam mieszane odczucia w stosunku do G.Williamsa. jego słabsza gra obniża jego pozycję negocjacyjną ale wiadomo, że nie moje pieniądze więc wolałbym, żeby rzucał minimum 10 a w obronie był Smartem bis.

Griffin miał mieć sprawdzian swoich obecnych umiejętności ale trener doszedł do wniosku, że to kiepski pomysł sprawdziłem salary. Widzę, że Brown podpisał kontrakt bez promocji no ale wart jest tego co dostaje. Za to Brogdon ma 22. Dużo jak na kolesia z ławki, ale White też ma wysoki kontrakt. Ale tacy kolesie wchodzący z ławki robią różnicę. Mam nadzieję, że zrobią jak w finałach. 

Edytowane przez ptak
..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet przez moment nie odczuwałem aby ten mecz miała przejąć drużyna gości. W pełni kontrolowany od początku do końca. 

Rob już ćwiczy z zespołem. Niedługo wróci 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, LAF napisał:

Nawet przez moment nie odczuwałem aby ten mecz miała przejąć drużyna gości. W pełni kontrolowany od początku do końca. 

Rob już ćwiczy z zespołem. Niedługo wróci 

Na gwiazdkę ma być prezent😁

Za co Adebayo wyleciał? Bo ma nie grać w piątek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to temat transferu Horforda w tym sezonie chyba wyjaśniony, bo nie mogą przez pół roku nim handlować, tak? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet jeżeli to będzie koleś na ławkę, bo nie będzie siły żeby grać cały mecz, to zwalnia 15mln w sałaty i Al z ławki to jednak nie to samo co G.Williams. Horford mówił, że chce zakończyć karierę w Bostonie i dotrzymał słowa. Teraz niech zarząd Celtica tego nie spieprzy jakąś wymianą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawy wątek na realgm był ostatnio.

Czy Tatum jest już > Pierce?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeśli chodzi o peak, to na pewno (abstrahując od tego, że Tatum jeszcze nie osiągnął peaku ;]), bo jest na półce legi MVP, a PP nigdy do tego poziomu nie doszedł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, lorak napisał:

jeśli chodzi o peak, to na pewno (abstrahując od tego, że Tatum jeszcze nie osiągnął peaku ;]), bo jest na półce legi MVP, a PP nigdy do tego poziomu nie doszedł.

Nom, dla mnie też spokojnie już go pobił, ale trochę starszych fanów Celtics boli serduszko jednak w tym temacie, że jakiś gowniarz przebił legende.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Reikai napisał:

Nom, dla mnie też spokojnie już go pobił, ale trochę starszych fanów Celtics boli serduszko jednak w tym temacie, że jakiś gowniarz przebił legende.

Przebije PP jak zdobędzie💍💍

Legendą to jest Larry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ptak a od kiedy pierścień jest jakimś wyznacznikiem ? Co dał pierścień KD ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Reikai napisał:

Ciekawy wątek na realgm był ostatnio.

Czy Tatum jest już > Pierce?

Pod względem umiejętności? Tak

Pod względem tego co osiągnął/osiągnął dla klubu? Nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi