Skocz do zawartości

Boston Celtics 2022/2023


MA23

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, ely3 napisał:

Domyślam się ale i tak nie wiem po co toczyć boje i kruszyc  kopie o gościa który nawet w Hornets nie byłby w podstawowej rotacji.. Czy tak jak @Reikai o drugiego kasztana włąśnie z Hornets

Jak się ma krótką rotację i połamany skład to łapiesz się wszystkiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ely3 napisał:

@LAF Blake to jest 12 opcja w rotacji . Nie mam pojęcia po jakiego grzyba toczysz takie boje o niego. Boston gra najlepiej w lidze choć jakieś tam słabości widać... Zasadniczo mają mało kontuzji. Liderzy są w super formie i są nr 1 w lidze.

Dużo daje ławka. Tak jak dzisiaj zamiast męczyć zawodników wszedł Griffin, Williams. Wczoraj odpoczął Tatum, dzisiaj Brown i Horford. To pomaga w utrzymaniu formy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie po to żeby im brakowało piłki w crunch dla każdego i były kwasy w szatni. Celtics potrzeba tylko i aż zdrowia kluczowych graczy i są w każdej serii faworytem, także nie rozumiem powodu takich dziwnych propozycji wymian. Jak masz drużynę na ścieżce do tytułu to nie robisz rewolucji kadrowych na ostatniej prostej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

7 godzin temu, LAF napisał:

Dlatego jak już oddawać to za graczy pokroju KD bo wymiana Smart za jakiegoś innego PG by się nie opłacała 

Za Duranta to można oddać Horforda (z wielkim żalem) i White'a (bez żalu). Zresztą lepszy byłby Simmoms. W Celtics grałby bez presji. Byłby opcja nr 3, nie musiałby rzucać za 3 za to dałby Celtics coś czego im brakuje, siłę pod koszem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LAF napisał:

To nie Ja rozpocząłem wątek KD w Bostonie 🤷‍♂️

Niby dlaczego ? W czym lepszy jest od KD ? 

Chyba jednak Ty… 
 

9 godzin temu, LAF napisał:

Dlatego jak już oddawać to za graczy pokroju KD bo wymiana Smart za jakiegoś innego PG by się nie opłacała 

 

10 godzin temu, LAF napisał:

Ogólnie ze Smartem to jest tak, że wymiana go może popsuć chemię w zespole i kibice mogą być wściekli bo powie, że są najlepsi i jeszcze włosy sobie zafarbuję na zielono, ale wymiana go + Al + pick za KD , Royce brałbym w ciemno

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młodszy, lepiej broni, ma fajne wjazdu pod kosz. Na obwodzie mamy Tatum, Browna, Brogdona, Hausera nawet Smart może od biedy być.

Wiedziała to paranoja, że zachowałam Simonsa, którego od samego początku uważałem za przereklamowanego dzbana?

Temat KD ja chyba rozpocząłem, kiedy padł temat roszad w Bostonie. Bo jak robić wymiany to tylko w celu wzmocnien. A oddawać Horforda za rolesów to totalna głupota.

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest sens sciagac KD do Bostonu w tym momencie?
Ten zespol juz gra mistrzowski ofensywnie basket, aaa i ma dwoch topowych zawodnikow ligi na skrzydle. 

Brakuje wysokiego, tylko i wylacznie. Mlody (no offence to AL), grajacy w D + niepolamany (no offence to Rob) center - tego potrzeba.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Maju napisał:

Jaki jest sens sciagac KD do Bostonu w tym momencie?
Ten zespol juz gra mistrzowski ofensywnie basket, aaa i ma dwoch topowych zawodnikow ligi na skrzydle. 

Brakuje wysokiego, tylko i wylacznie. Mlody (no offence to AL), grajacy w D + niepolamany (no offence to Rob) center - tego potrzeba.
 

Jokić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było ciężko, bo dopóki Rob nie wróci każdy zespół z sensownym centrem będzie skakał Bostonowi po głowach i zamknie pomalowane. Na szczęście Tatum odpalił tryb MVP i ogarnął temat. Brown mimo paru niedociągnięć zrobił swoje. No i Brogdon z ławki to skarb. Al wiadomo, center z niego dość mierny więc niespecjalnie pomógł. Mam mieszane odczucia w stosunku do G.Williamsa. jego słabsza gra obniża jego pozycję negocjacyjną ale wiadomo, że nie moje pieniądze więc wolałbym, żeby rzucał minimum 10 a w obronie był Smartem bis.

Griffin miał mieć sprawdzian swoich obecnych umiejętności ale trener doszedł do wniosku, że to kiepski pomysł sprawdziłem salary. Widzę, że Brown podpisał kontrakt bez promocji no ale wart jest tego co dostaje. Za to Brogdon ma 22. Dużo jak na kolesia z ławki, ale White też ma wysoki kontrakt. Ale tacy kolesie wchodzący z ławki robią różnicę. Mam nadzieję, że zrobią jak w finałach. 

 

Edytowane przez ptak
..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, LAF napisał:

Nawet przez moment nie odczuwałem aby ten mecz miała przejąć drużyna gości. W pełni kontrolowany od początku do końca. 
 

Rob już ćwiczy z zespołem. Niedługo wróci 

Na gwiazdkę ma być prezent😁

Za co Adebayo wyleciał? Bo ma nie grać w piątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeżeli to będzie koleś na ławkę, bo nie będzie siły żeby grać cały mecz, to zwalnia 15mln w sałaty i Al z ławki to jednak nie to samo co G.Williams. Horford mówił, że chce zakończyć karierę w Bostonie i dotrzymał słowa. Teraz niech zarząd Celtica tego nie spieprzy jakąś wymianą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.